Автопортрет нурофена• 21 февраля 2024
Є тут мами , які не збивають температуру дитині?
Наприклад 39.2 чи вище
Розкажіть
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Що вам розказати? Чим це скінчилося, чи що?
У вас є така історія? Звичайно розкажіть
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
по какой причине?
Я не знаю, хочу послухати
Репетиторша• 21 февраля 2024
Я не збиваю багато років нікому в сім´ї. З тих пір, як пересиала збивати, рівень здоров´я покращився
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Интересно эти мамы себе тоже не сбивают или мучают только детей?
Ну да. Никого не волнует, какие последствия могут быть у маминых экспериментов.
Mrs.Sexuality• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Це нічим не скінчиться, але який сенс
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Ого, значить є такі. Як це у вас відбувається? Як діти переносять? Як допомагаєте дітям?
Напланетянка• 21 февраля 2024
До 39 не збиваю дитині, вона активна. Собі збиваю в 38, бо я просто овоч стаю(((
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я над своєю дитиною експериментів не ставлю.
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Не збивають таблетками
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Послєдствія є, у вигляді відсутності ускладнень після ОРВІ.
Напланетянка• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Треба по дитині дивитись
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Розкажіть , які самі последствия, з власного досвіду?
Аноним Советчик• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Я знаю одну такую маму, знакомую, для меня это было тоже дичью, когда узнала.
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Вживання медикаментів це експеримент з побічними реакціями
Mrs.Sexuality• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
В більшості випадків ускладнень немає і в тих, хто збиває температуру. Навіщо мучити дитину, якщо вона себе погано почуває?
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Ви шо таке писати)
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Це нічим не скінчиться, але який сенс
Дійсно. Якп людство дурне, що винайшло антипіретики. Нехай би кожен через температуру 42 проходив - природний відбір.
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляЙцфыяч
Не збиваю при вірусах до 38,5 або трохи вище якщо самопочуття нормальне ні собі ні дітям. Організми виробляє власний інтерферон при підвищенні температури навіщо їі збивати.
А після 38.5 немає вже інтерферону? Чи чому збиваєте?
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Хворіємо лежачі, спимо, п´ємо, їмо, якщо є апетит, якщо нема, не їмо, потім одужуємо.
Аноним Советчик• 21 февраля 2024
Я сбиваю в зависимости от самочувствия ребенка. Если 38,5 и он активный, то могу подождать до 39. Если вижу что плохо - сбиваю 38.5.
Но 39 точно всегда сбиваю.
Дідова баба• 21 февраля 2024
редко сбиваю медикаментозно, дети уже сами идут в теплый душ, если чувствуют, что им от т-ры плохо. Но они и болеют всегда в режиме сутки т-ра 39-40 и здоровы, иногда катаральные долечить.
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Ускладнення після ОРВІ виникають не через збивання температури.
Автопортрет нурофена
• 21 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
А навіщо в теплий душ? І як довго вони в душі?
Дуб береза• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А зачем? Не сбивать-ребенок очень быстро выздороваливает, пследний вирус через день стал прыгать ..
сбиваешь0медленно и печально неделями