Автопортрет нурофена• 21 февраля 2024
Є тут мами , які не збивають температуру дитині?
Наприклад 39.2 чи вище
Розкажіть
Коко Шанель• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дійсно. Якп людство дурне, що винайшло антипіретики. Нехай би кожен через температуру 42 проходив - природний відбір.
Автор, навіть не буду писати)) бо серпентарій ще той. На першій сторінці одразу видно. Просто напишу, що думки у Вас все ж, напевно, не просто так з´явилися. Шукайте інформацію по форумах та блогах. Будьте здорові
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Сподіваюся, Ви залюбки виїжджаєте по першому дзвінку та допомагаєте всим батькам, яким так щедро даєте поради, справлятися, наприклад, з судомами та інтоксикацією.
Але нє, що це я, це ж не на порадниці агресувати та хамити.
С какой радости?) Тут ответы на конкретный вопрос автора: есть ли тут мамы которые не сбивают, вот и пишут свой опыт
ИМХОля• 21 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так. Так само, як і теорію пласкої Землі.
ух ти, люблю коли про пласку Землю починають, це означає що аргументи закінчились, пора ображати опонента :)
Алгонавт• 21 февраля 2024
Я не сбиваю. Ни себе, ни ребенку. У нас обильное питье и обтирание.
Но у нас редко когда температура бывает выше 39,2.
Муж сбивает себе даже 37. В итоге всегда болеет дольше и тяжелее, чем я с сыном.
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
А что мешаем мамам быть грамотнее?
Легкий доступ к жаропонижающим?
Хорошо хоть антибиотики стали менее доступны для таких...
Легкий доступ к жаропонижающим?
Та такие про запас закупили.
И вообще в аптеках часто так и продают без рецепта... видела как покупали рядом
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
если 38,2 то надо сбивать.
А чем 38.2 отличается от 38.3? Резко осложнения начинаются?
Аноним Советчик• 21 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
да, моя конченая родительница так делала
Не сбивала?
А что было потом?(
Помаранчова душа• 21 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Пані коментатор, на чий коментар я відповідаю, не пише свій досвід у формі я-висловлювання, а несе всім світло чудових знань та поради з рекомендаціями. І тільки якщо ти лікар, то за свої рекомендації відповідаєш, а якщо анонімна мама на форумі, то ні. Пиши, що хочеш, а раптом що з не твоє дитиною станеться, то ти і ні при чому.
ИМХОля• 21 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Не сбиваю , лечились с ребенком с его 2 лет у классического гомеопата,ребенку уже 9 лет , болеет 2-3 дня, был меньше , так и скакал с температурой как здоровый, сейчас при температуре спит больше. Не принимал ни разу в жизни антибиотиков . Но и температура у него выше 39.5 не поднималась. До лечения у гомеопата я болела без температуры - был совсем низкий иммунитет, мои родители меня всегда пичкали таблетками, у меня до гомеопата без антибиотиков грипп не обходился, сейчас без таблеток вообще живу, но и температура у меня максимум 38.7 , не сбиваю. Муж всегда сбивает, не может терпеть , но и кашляет потом месяцами , в гомеопатию не верит!)
мій так само ходив кашляв і сміявся коли я собі і дочці вітамін С давала.
потім спробував, тепер купую завжди три баночки, щоб був запас вдома :)
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так должно ж быть критическое мышление какое-то: почитать чужой опыт, сравнить со своим - сделать выводы, может что-то поменять, а может наоборот, убедиться что все правильно
Люблю ВалЄру• 21 февраля 2024
Ті хто не збиває високу температуру, як у вас там ваших дітей з серцем?
ИМХОля• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
А кожна мама знає, що конкретно за хвороба почалась?
ну мама ж живе з дитиною, має змогу спостерігати.
пам´ятаю як від розеоли педіатр виписала список ліків, в тому числі антибіотик, дитині в 3 місяці. взагалі без аналізів, без бак посіву, так наобум.
але вона ж теж мама, як вона може знати що за хвороба
Щира українка• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ого, значить є такі. Як це у вас відбувається? Як діти переносять? Як допомагаєте дітям?
Я не збиваю в основному. Бачу, якщо дитина багато п´є чаю і пісяє, то не збиваю, хоч і 39. Тоді 2 дні температури і здорова, без кашлів.
А як мучиться, не хоче пити, то даю ліки.
ИМХОля• 21 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
прекрасно. ми ж знаєм чому при високій температурі можливі проблеми і як їх легко запобігти тими самими способами що і збивання температури без алопатії
Морковку дай• 21 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Про детей весело скачущих и играющих с температурой под 39 и выше вот как-то только в интернете доводилось читать. Своих трое и всем где-то после 38,5 все тяжелее становилось, поэтому 39 сбиваю однозначно. Ни у кого из знакомых тоже таких детей нет. Мама рассказывала, что у меня вообще бред начинался в детстве при температуре под 39, хотя сейчас мне легче температура дается, чем, например, насморк))
Залежить і від захворювання.
У мене старший починає багато спати, коли температура за 38.
Менший з 38,5 ще може спокійно гратися з лего, читати, і не видно, тільки гарячий.
А вчора менший зі школи прийшлв і сказав, що болить голова. Температура була нормальна, але з´явилася слабкість і ліг спати. Навечір прокинувся - 39,2, шкіра рожева. Не їв, тільки пив воду і сік.
Сьогодні зранку у нього вже 37,8 була температура, в обід 37,2 і тільки тоді сказав, що буде їсти.
А так, як правило, апетит у нього не зникає.
Чоловік у мене з тих, що спить добу, коли захворіє, потім здоровий. Але після 38,5 він стає неадекватний, йому з 38,5 збиваємо.
Дітям по-різному. Вище 39,7 я збиваю, якщо стан нормальний. Якщо видно, що погано дитині, то від 39. Судом у них не було.
Найвища температура у одного була 40,6, у другого 40,3, і педіатр тоді дивувався, чому я нервуюся.
Парацетамол моїм не збиває, тільки Нурофен, і він якраз непогано діє, якщо його правильно запивати.
От у мене дуже рідко зараз буває висока температура, і це недобре :(
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хто вам тут правду напише?
Обнемашечка• 21 февраля 2024
Трое детей, никогда не сбивала. У нас вообще нет жаропонижающих. Меня бабушка воспитывала, никогда не давала ничего, кроме чая с калиной-малиной. И я так же. Живы, здоровы. Болеем как все, но температура никогда не держится больше 2-3 дней, всегда без осложнений. Тьфу-тьфу.
Старшему ребёнку 17, младшей 7, мне 44.
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А чий досвід пише пані коментатор?
Чорт і Шо• 21 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Я не збиваю ( медикаментознл) але мої діти не схильні до судом.
і я,але дивлюся на самопочуття,пару місяців назад був грип,то було дуже важко дитині і більше 38,5 збивала,але тоді і 40,3 було...а так майже не збиваю,могу і 39,3 не збивати якщо по самопочуттю норм...також не схильні до судом...
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А як має бути?
Обнемашечка• 21 февраля 2024
И мы тоже кстати ходим в душ или в ванную при температуре. Когда болела гриппом прям тяжело, сбивала холодной водой после теплой ванной, реально было понижение градуса на 1,5, но ненадолго)
Мрію про пончик• 21 февраля 2024
Ответ дляМорковку дай
Залежить і від захворювання.
Мои под 39 уже стают вялыми, сонливыми, поэтому я обычно сбиваю в районе 38,8-39. До этого не трогаю, потому как знаю, что часто на 38,5 температура останавливается и просто дальше не растет. Младшие у меня болеют обычно, в основном без особых осложнений, иногда могут покашлять до недели. Больше всех у меня болела старшая, это при том, что температуру я не сбивала, поначалу и все остальное, что положено прохладный воздух, питье, витамины, все до одного места было, половина вирусняков чуть посерьезнее самого простенького ОРВИ заканчивалось бронхитами. И это при том, что ребенка я закаляла, спортом она занималась и т.д. Гомеопаты нам тоже ничем не смогли помочь, к двоим походили и плюнули, сама переросла в итоге.
Женщинас• 21 февраля 2024
Я дивлюсь виключно по стану . Хоч собі хоч дитині . Можу не збивати при 39+ , можу почати збивати вже після 37
Борець за гаманець• 21 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
не,там уже сразу летальный исход)))
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну не знаю. Я не на цифри дивлюсь, а на самопочуття, бо часом і 37.2 достатньо для головного болю і неприємної ломоти. Нащо це геройство, якщо можна дати дитині парацетамол чи ібупрофен і хай грається в гарному настрої? Собі так само - приймаю, якщо погане самопочуття.
Тому що парацетамол і іьупрофен токсичні.
Дідова баба• 21 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
всё ок, спортсменки, кардиограммы регулярно.
Все возможно• 21 февраля 2024
Я читала у нескольких специалистов (натуропаты, интегративная медицина и нутрициология), что парацетамол и ибупрофен тормозят системы детоксификации организма, человек действительно дольше выходит из состояния болезни. Это все доказано исследованиями, это не я придумала)
Но видеть как твоему ребенку плохо это тяжело, для себя решила, что буду сбивать если полный ужас
кнопкодав• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Интересно эти мамы себе тоже не сбивают или мучают только детей?
Не збиваю ні собі, ні дитині останні роки. До того збивала, і практично кожний раз доходило до АБ і тривалого перебігу. Зараз у нас обох застуди всі такі - перетеліпало вечір та пів ночі, і все. Відпоюю тільки і звісно, сиджу поруч, щоб не було загрозливих станів типу судом. Довіряю імунітету, який сам регулює, якою температурою побороти інфекцію. До речі, вірус грипу починає гинути при температурі 38,6. А яку температуру нам уже рекомендують збивати? Авжеж, 38,5))) Абсолютно нікого ні до чого не агітую, професійно далека від медицини, просто ви запитали - я відповіла.
Ніколи не збрешу• 21 февраля 2024
Ответ дляЙцфыяч
Баклажани теж. Я не жартую, цілком серйозно.
Жити взагалі шкідливо, знаєте, але можна зважувати співвідношення користі і шкоди.