Автопортрет нурофена• 21 февраля 2024

Є тут мами , які не збивають температуру дитині?

Наприклад 39.2 чи вище
Розкажіть
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дійсно. Якп людство дурне, що винайшло антипіретики. Нехай би кожен через температуру 42 проходив - природний відбір.
А на кому фар індустрія буде проводити експерименти? Штучний відбір
автор Автопортрет нурофена • 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Ускладнення після ОРВІ виникають не через збивання температури.
Від чого? Ви знаєте механізм?
Добродійка• 21 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Я не збиваю ( медикаментознл) але мої діти не схильні до судом.
У моего при высокой температуре галлюцинации( поэтому выше 38,5 сбиваю
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Як скажете... ваш досвід такий, мій - інший
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Розкажіть , які самі последствия, з власного досвіду?
Нехай вам кардіолог і невролог розкажуть. Цих двох лікарів буде достатньо. У мене немає часу проводити тут медичний лікнеп.
Пукимончиг• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У вас є така історія? Звичайно розкажіть
я не сбиваю последних 4 года, но ребенок уже старше 6ти лет. И я знаю что делаю и по каким маячкам определять самочувствие и что делать если вдруг станет хуже
Чумацький Шлях• 21 февраля 2024
Автор, о каком возрасте ребенка идет речь? Моему 14, не сбиваю, если не жалуется на самочувствие, но меряет тогда регулярно.
Для маленьких детей высокая температура может быть опасной.
ОдинРазНадетое• 21 февраля 2024
Вище 39,5 ніколи не було. Завжди дивлюся по дитині. Збивати не спішу - температури довше 2х днів не було.
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Вживання медикаментів це експеримент з побічними реакціями
А, ну ясно. Можете продовжувати лікуватись капустяним листям і провітрюванням.
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Интересно эти мамы себе тоже не сбивают или мучают только детей?
Да, себе тоже не сбиваю
Йцфыяч• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А після 38.5 немає вже інтерферону? Чи чому збиваєте?
Є, коли нормально переноситься без вираженої інтоксикації не збиваю, коли пагано збиваю. Частіше не збиваю
Иванка Бур• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Це краще ніж бути учасником експерименту
Ответ дляПенек Возмездия
Да, себе тоже не сбиваю
Як собі допомагаєте при цьому?
Пукимончиг• 21 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Себе тоже не сбиваю)
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так а какая история? Не сбивала, температура падает за ночь, обычно на след день еще к вечеру поднимается до 38, потом к утра падает и все, остается кашель/насморк еще неск дней
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Ото вас зачепило. Збивайте собі, чого ви нервуєте через чиїсь капустяні листи? 😁😁😁
Ответ дляИванка Бур
Ще й за ваші ж гроші😁
Цукрові вишні• 21 февраля 2024
Ответ дляНапланетянка
До 39 не збиваю дитині, вона активна. Собі збиваю в 38, бо я просто овоч стаю(((
Аналогічно. Збиваю коли перевалить за 39.
Ответ дляЦукрові вишні
А чого саме після 39? Потім вже шось страшне буде, якщо не збивати?
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
От обычного вируса температура так не поднимется, организм тоже не дурной чтоб каждый раз экстренные меры предпринимать
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляПукимончиг
Себе тоже не сбиваю)
Заметно, конечно.
Дідова баба• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А навіщо в теплий душ? І як довго вони в душі?
5-10 минут, вода спокойно сбивает т-ру градуса на полтора, до отметок, когда уже не плохо.
Моська-слон• 21 февраля 2024
Автор, раджу почати експерименти на собі, а не на дитині. Коли відчуєте наслідки інтоксикації, тоді зрозумієте, чому температуру вище 38.5 треба збивати.
МинерАлочка• 21 февраля 2024
После того как упустила и температура доросла до 41. Сбиваю с 38 и 7. Сейчас практически уже не болеет.
Шкідлива молекула• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Та я ж не за себе. За дітей, що не обирають для себе спосіб лікування.
ОдинРазНадетое• 21 февраля 2024
Я теж помітила, що якщо не збиваю - температура добу, але температура 38-39, а якщо збиваю - температура 2 доби, тому навіть, якщо і збиваю, то не відразу як побачу 38,5-39, а почекаю 2-3 години точно. Є ж сенс у цій температурі.
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Я не сбиваю до 39, выше сбиваю.
Пенек Возмездия• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Як собі допомагаєте при цьому?
Та как, много пью воды, чай - что хочется, витамины, еды поменьше, но обычно и не хочется. И все в принципе
Помаранчова душа• 21 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Сподіваюся, мило самі собі варите? Курочок вирощуєте в сарайчику
Аноним Советчик• 21 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А зачем издеваться над ребенком? Вы знаете как себя чувствует человек при 39?
Не сбивать, потому что у мамы принцип и ребенок для нее подопытный кролик?
Себе можете ее сбивать, ради Бога.