Питания одне, скільки ще війна буде тривати? Сккільки????
СвітланкаОК• 22 февраля 2024
Задовбали вже звиздіти з кожної праски про контрнаступи. Вже влітку дозвизділися, що пшик вийшов. А тепер за 2025 взялися…
Сейчас много кто, что говорит и если зацикливаться на каждом, можно хорошо свои нервы расшатать.
Один военный Ращук говорит в интервью , русаки попрут на Днепр, тот же Буданов, что они не в состоянии взять луганску и донецкую области. Так кому верить?!
В тоже время жена этого Ращука в форме сидит на передаче ’ говорит Украина’ и коментирует какие то семейные дрязги...интересно, где она должна, по долдности находится?!
Marie-Antoinette2• 22 февраля 2024
Так то ще пів року тому США писало що наступний наступ України буде не раніше весни 2025 роки, а весь цей час ЗСУ буде оборонятися і тримати позиції
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Як вони дістали. От чесно. Своєю брехнею, своїми шоу на смертях. Не країна блін , а театр абсурду. Навіщо оці 2-3 тижні, влітку вже в Криму, до кінця 2023 наступ і ТД , і тп.
Буде контрнаступ? Супер. Але , б.,заваліть роти і мовчки робіть. Чи це обіс💩ся в Авдіївці і щоб людей відволікти від бажання розірвати їх?????
Де це грьобане театральне кодло взялося на нашу голову??????Це ж людські життя, а не кіно, ле купа дублів
Ответ длячаревна
Ну Буданов не много кто, и не телешоу
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляBe_me
І знов каже, що масовані обстріли стишились, бо ракет рашистам не вистачає. А, тим часом (поки за чутками), Іран з Кореєю 600 шт передали🤬
Де саме стишилися? У мене батьки в полтавській області. То блін щодня по декілька разів туди щось летить.
Дева Мария• 22 февраля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Звідки вони все знають , правда ?) а коли я писала щодо закінчення війни ще рік назад , спитайте у Америки, я була матрьошкою 🤣 . Я надіюсь просвітлення буде у людей коли небуть
У меня вопрос КАК наши пойдут в контрнаступление? Разве что по воздуху! Левый берег твари окопались, забетонировались, города построили подземные (вот что что, а рыть как кроты они научились!) Заминировали всю землю в несколько слоев!
Еще год, они еще больше построят укреплений... я не знаю какой выход, просто хватит нас кормить ’контрнаступлением’ и обещаниями что вот вот...
KrupinkaSs• 22 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Театральне кодло робить оце все з мовчазної згоди народу.
VitalinkaGL• 22 февраля 2024
ну..мы в ВБ,они заинтересованы в Украине.
продлили наше резидентство на 18 мес.,у меня это январь 2027,у мужа октябрь 2027.
Вывод,они планируют войну как минимум до конца 27 года.
Печалька(
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Народ то взагалі. Де ті, хто його обрав? Хоча, є й ті, хто й досі вірить. А не тим, хто не мовчить, закидають ’ раздор, порохобот, неначасі!!!!!’
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляVitalinkaGL
Печалька(
У нас людей стільки немає без зброї. Хай хоч до 37 го планують.
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Расскажет, как нужно «потужно пишатись 🙈 вільному народу»
Как они все уже надоели
Гарно розповість. З інтонацією. Скупу сльозу пустить. Скривить скорбну морду ліца
Yegonyashka• 22 февраля 2024
ну пока народ мрет как мухи, эти товарищи и их семьи себя прекрасно чувствуют, на кой им окончание этой войны?
mmi583@mail.ru• 22 февраля 2024
Буданов казав, що літом каву в Криму пити будемо.
Ну і де той Крим з кавою? Він багато що ще говорив але …
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він не уточнив яким?