Питания одне, скільки ще війна буде тривати? Сккільки????
Vittoria66• 22 февраля 2024
Ответ дляFresh
я щось думаю вони не схочуть захід, при наймі так себе тішу....
Чогось у 39 році Сталін не відмовився від приросту території СРСР, приєднав до свого складу весь захід Украіни. Західні території України дуже ласий шматок землі, де не тільки купа корисних копалин та газові родовища, а і дуже важливі логістичні шляхи. Тому всі розмови про «Путіну не потрібен Захід Украіни», або віддасть наші землі полякам чи угорцям - казка, яка людей вводить в оману., відключаючи логічне та аналітичне мислення.
Якщо проаналізувати заяви Путіна с замахом на історію, то і Захід Украіни він рахує їх історичними землями, які мають повернутись у склад імперіі.
KrupinkaSs• 22 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Скорее они нас, нами фронт собираются закрывать
⚡️Арахамія: Буде додаткова мобілізація, якщо США зменшать допомогу Україні
По його словам, доведеться закрити деякі ділянки фронту не зброєю, а людьми.
Підписатися на Інсайдер | Відправити контент
Видимо, это и есть планы по обороне.
Буданов хотел сказать, кто выживет - в 25 пойдет в контрнаступление. А пока будут держать оборону людьми.
Видимо, это и есть планы по обороне.
Еbанатизм какой-то, ’Скотный двор’
Anastasiya-f052• 22 февраля 2024
Ответ длячир
25 февраля зеленский даст пресс-конференцию по поводу войны.
Бла-бла-бла ... Наговорить всего можно, а сделать
KrupinkaSs• 22 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Сама читаю новости и не могу поверить в реальность происходящего
Можно уже ездить по улицам и просто расстреливать всех мужиков - эффект тот же. Зачем эти хороводы с ловлей, призывами, отправками и тд
А их соцопросы видели?Вчера кажется публиковали,73 % украинцев готовы терпеть войну столько сколько нужно будет.У кого они спрашивали?
Почему все молчат?
Anastasiya-f052• 22 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Видимо, это и есть планы по обороне.
И много выживет так?
Natal_ka91• 22 февраля 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Уже много , кто не выдерживает, но кто обычный народ будет спрашивать?(
Багато хто терпить. Такий вже наш менталітет
Ответ дляKrupinkaSs
Почему все молчат?
Ни у кого) им так велели написать. А что сделать? Вот Вы не молчите, я не молчу, ещё десяток здесь. Ничего не изменилось, идём дальше
Ответ дляKrupinkaSs
Почему все молчат?
Терпеть можно по-разному и для разных целей...
Молчат потому что бояться сделать хуже.
Когда хуже уже будет некуда - ’заговорят’, но может быть слишком поздно
Молчат потому что бояться сделать хуже.
Anastasiya-f052• 22 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
А що ми можемо зробити?
Ответ дляSunny Hanny
Як вони дістали. От чесно. Своєю брехнею, своїми шоу на смертях. Не країна блін , а театр абсурду. Навіщо оці 2-3 тижні, влітку вже в Криму, до кінця 2023 наступ і ТД , і тп.
Буде контрнаступ? Супер. Але , б.,заваліть роти і мовчки робіть. Чи це обіс💩ся в Авдіївці і щоб людей відволікти від бажання розірвати їх?????
Де це грьобане театральне кодло взялося на нашу голову??????Це ж людські життя, а не кіно, ле купа дублів
Я з вами! Ви сто процентно мої думки написали! Але ми самі це грьобане кодло привели до влади. Як згадаю ці предвиборні баталії( Скільки людей вірило герою з серіала. Про що може бути мова - головнокомандувач ЗСУ , вибачте, звичайний кацап! Приїхали(
Ответ дляKrupinkaSs
Почему все молчат?
Бо готові терпіти війну яка була до цього - донатити, вірити у зсу і ходити по кафе/ресторанам.
Ответ дляslaviana
Такое же отношение ко всем рассказчикам(. Устраивают шоу из всего, а люди гибнут... Из последнего...я приеду на границу Польши и пусть Дуда приедет договариваться...аааа! Стрелку, что ли забил или шоу очередное снимать будут. Так политика не делается! Договариваются за закрытой дверью и без шума пустого! Только целовались взасос, а теперь, уже и грузы для всу не пропускают. Пишут Дуда сволочь, а наш? Там, ребята гибнут, а они...театральное кодло, очень точное определение!
Ну держали держали Дуду за дурака. Тут много тех кто сейчас в Польше. Нет в Польше такой коррупции. Ну вот нет.
KrupinkaSs• 22 февраля 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А що ми можемо зробити?
Та ,мені здається ,вони самі вже думають,ну коли вже народ почне пручатись?
А давайте ще так зробимо,а потім ще так.А народ гнеться до землі ,хоронить дітей і терпить.
Anastasiya-f052• 22 февраля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Дійсно, саме так все і виглядає
Думаю у офиса чтото с комуникацикй
Буданов человек от Оп. Допустим ипсошничал в том году - ядерки Заес, мы как навалим и прочее.
Это интервью для международной аудитории, что сказать?
Что мы готовы?
Допустим это он партнерам с гаслом ’ дайте зброю’ , 🤷♀️
Спичи для внутренней аудитории его - это токстчность.
Хотя вчера Агиль Рустамзаде писал ждать лета, и что рф эти полгода нахрюком, а потом типа - тоже тупик, замедление. Но у диктатур есть помогатели. И у нас, к сожалению, более слабые демократии страны, которым все уже чхать на ’ мировой порядок’ и сами готовятся и думают больше о избирателях.
Выборы рулят в странах
Что мы готовы?
Выборы рулят в странах
natasha matvienko• 22 февраля 2024
Все вони знають!!! В його вкиди....вже каву випили в Криму! Скільки потрібно утилізують народу, поки гроші можна красти, а потім підуть на переговори
natasha matvienko• 22 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Після слів що ракет залишился на пару тижнів і Крим, я не вірю вже. Це просто спроба підняти моральний дух.
Це точно!!! Кацапи клепають ракети як і клепали з запчастинами з різних країн!!! До фені їм санкції!!! В америкосів і європейців бізнес і клали вони великий на Україну!!! Весь світ бачить як рушать міста і гинуть люди і нічого не робиться, а наша недовлада пиляє гроші виділені, і кричать давай ще!!! В ми фронт закидаємо м´ясом живим!!! А ми ще сміялися з рашки, та в нас зараз ще гірше, а що буде потім .....
Ответ дляLudaSHS
Думаю у офиса чтото с комуникацикй
Что мы готовы?
Выборы рулят в странах
Что мы готовы?
Выборы рулят в странах
Зараз наступ у кацапів, далі буде відкат
Але нам що з того? Грошей на мобілізацію немає, бажаючих мобілізуватись немає, допомоги немає, партнерів нормальних немає (я так і не зрозуміла чи їдуть до нас снаряди які знайшли чєхи).
Ответ дляlilu1990
Откат- что это меньше и их арта будет, и ползти меньше. Может надо период - месяцы подготовки их тоже. посмотрим прав ли Этот азербайджанец.
Насчет нас - Канада нашла деньги и хочет оплатить те, что Чехия нашла для нас.
Потому что лобби в Ес не хотят. Только профит своим заводам.
Сегодня там Дания разродилась
И вижу с ними тоже эти ’ гарантии подписали’. Как Англия, Франция, Германия. В общем что будет🤷♀️
Но если вы о том верю ли я в оккупацию всей Украины - не верю. Я и не верю что они сейчас и до Днепра и т д по списку, дойдут. Но много переменных. Факторов, это да.
Сегодня там Дания разродилась
Ответ дляLudaSHS
Сегодня там Дания разродилась
Я думаю все ж кацапам зараз важливі території які вони занесла в конституцію. А там видно буде. Перерва по любому має бути у війні. А до чого договоряться - залежить від виборів у США