Питания одне, скільки ще війна буде тривати? Сккільки????
промокашка• 22 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Де саме стишилися? У мене батьки в полтавській області. То блін щодня по декілька разів туди щось летить.
То теж про суми , і н, сіверська громада чернігівськоі обл , кожен день пишуть що людей евакуюють з сіл бо обстрілів стає все більше ,
промокашка• 22 февраля 2024
Ответ дляNerses
Если рядом будет рояль, то я догадываюсь каким способом.
Ого вы смелая , сейчас вам тут расскажут ))
класс123-7dcf• 22 февраля 2024
А якщо не перейде? А якщо контрнаступ знову буде невдалим? Краще б уже сідали за переговори.
Krasivaja_ja• 22 февраля 2024
Ответ дляСветик63
Мені вже здається що як раз таким як Буданов все відомо…
Ага, це той що казав в 2023 Крим повернемо
Valentina shop2020• 22 февраля 2024
Ответ длячир
25 февраля зеленский даст пресс-конференцию по поводу войны.
Снова на врёт и май приглашает на шашлыки,и все будут ждать и верить
У кацапів наразі приблизно до літа план наступати і давити. Там де тонко, там порветься. Старіков каже про напрям Угледару. Ціль усім відома - захопити якнайбільше території, записаної у конституцію РФ.
Далі має бути перерва і момент, коли Путін перед стратегічним ривком захоче переговорів. Якщо ріші сунак знову не погодиться, то буде наступний етап. Стратегічний. Прінуждєніє к уміротворєнію зі сторони Росії.
Наразі переговорів очікувати не слід поки Росія наступає.
А що там за контрнаступ буде в нас при такій допомозі і реальному шансі що Трамп виграє вибори, я навіть не знаю. Най буданов сам у нього йде.
Ответ дляSunny Hanny
Як вони дістали. От чесно. Своєю брехнею, своїми шоу на смертях. Не країна блін , а театр абсурду. Навіщо оці 2-3 тижні, влітку вже в Криму, до кінця 2023 наступ і ТД , і тп.
Буде контрнаступ? Супер. Але , б.,заваліть роти і мовчки робіть. Чи це обіс💩ся в Авдіївці і щоб людей відволікти від бажання розірвати їх?????
Де це грьобане театральне кодло взялося на нашу голову??????Це ж людські життя, а не кіно, ле купа дублів
Удалено администрацией...
Ответ дляMozarella
а чего молчит о селах на какие сейчас прут после авдеевки?
что нет вторых линий, нет людей, нет оружия
где сидеть там в обороне, если для нее ничего не готово за 2 года?
Потому что ему сейчас хорошо.
Потому что ему ничего не угрожает.
Потому что при любом раскладе он будет жив и здоров.
Потому что ему ничего не угрожает.
Ответ дляlilu1990
Так ніби вони запитують хоче хтось йти чи ні.
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляКатруська
Удалено администрацией...
1) а що там зробили?
2) у мене до воїнів взагалі немає питань. Вони титани. Мій меседж до влади. І вона там так, обіс. Ся. Тупо кинула і вбила наших воїнів.
3) такі як ви вже під....ли з своєю Германією. Я вже рік як вдома.
Sunny Hanny• 22 февраля 2024
Ответ дляКатруська
Удалено администрацией...
І що я не правильно сказала? Що на смертях наших воїнів шоу роблять? Чи ви з адептів арестовича ’ все добре, 2-3 тижні’. Так він он тепер ’ я рускій’
Досить вже неначасікать. Домовчалися
RaminaSonne• 22 февраля 2024
Ответ дляLisX
Недавно они хвастались, что мы сможем продержаться два месяца без помощи. Меня это еще больше убило. Это наш ресурс, 2 месяца? И если помощи не будет, это все? 😱
2 місяці - то ще довго.
Скільки може протриматися пацієнт на ШВЛ у комі, якщо вимкнути системи життєзабезпечення?