Снегурочко• 22 февраля 2024
На обід класика
Докладальниця• 22 февраля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Борщ на воді?
Ні крапельки жиру, ні сліда м´яса...
Тоже обратила внимание что прозрачный. Как в столовке
Докладальниця• 22 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Я не роблю зажарку,не переношу жир взагалі
Так это не классика. Это суп с капустой
Щаслива Я• 22 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
А потім жаліються на інсульти в 40 років чи відірвані тромби
Понажираются своїх бульйонів із жиром,мясом кишнивник запихнуть ,ой в мене закреп
Получается у вас овощи сваренные в воде? Или ещё что-то добавляете? Мне правда интересно
Пишу з калідору• 22 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Автор,а ви в курсі,що жир ’латає’ судини? Що тромби від трансжирів?
Сама собі лікар• 22 февраля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А де я про сало писала?
Класичний борщ вариться на м´ясі з кісткою, на ребрах, та хоча б на курятині. І на поверхні бульону завжди присутні хоч невеличкі крапельки жиру з м´яса. У вас же просто овочі, зварені в воді, це класичним борщем ніяк не назвеш.
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 22 февраля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А де я про сало писала?
Тоже обратила на это внимание. Какой-то пресный
неДоЖиру• 22 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В мене були рибні битки з тюльки та картопля смажена
Ого,вы Одеса?
Один единственный раз ела биток с тюльки в Затоке 6 лет назад,угощала хозяйка дома.
Вкуснятина.
Безпринципова• 22 февраля 2024
в мене була гречка, шашлик смажений на сковорідці і салат (огірок, перець, авокадо і кукурудза)
неДоЖиру• 22 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Шашлик на сковородці?
Безпринципова• 22 февраля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Шашлик на сковородці?
мʼясо на шашлик. мангалу в мене в квартирі нажаль немає)) тому засмажила на сковорідці до скоринки. соковитіше ніж на вогні, але ось цього запаху диму не вистачає(
Mrs.Sexuality• 22 февраля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Борщ на воді?
Ні крапельки жиру, ні сліда м´яса...
Дійсно на фото вода крашена
Снегурочко
• 22 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Наші бабусі їли на засмажках, сало, жир, смажене, все вживали, а не на воді різні похльобки їли
Так і страждають на старості від того жиру
Снегурочко
• 22 февраля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Тромби від тваринного жиру ,впершу чергу від свинини
Щебетуха• 22 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Я дивлюсь, що бабусі в 85 краще себе почувають ніж ми у 40, на дієтах, да на пп
Пишу з калідору• 22 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Це ви так вважаєте.
Лиса Патрикевна• 22 февраля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Ого,вы Одеса?
Вкуснятина.
Да с Одесской области 😏