Перша скрипка• 22 февраля 2024
Країна виготовлення
Підкажіть, це підробка чи все ок?
Купила в секонді светр від бренду & other stories
Як бачите, на бірці зазначено, що виготовлений з 100% вовни
Светр приємний до тіла, вовна не тоненька, словом, дуже гарний светр
Але на бірці зазначена країна виготовлення Chian
Тому це що China чи є така країна Chian, як це розуміти...
Питання виникло через країну виготовлення светра, а так візуально він якісно пошитий, не зношений, новий стан, ще й з 100% вовни
Результат:
вже голосів:
9 (75%)
Оригінал
2 (16.67%)
Підробка
1 (8.33%)
Сама вагаюся
Найщасливіша• 22 февраля 2024
Так забавно, когда люди, купившие вещь в секонде, начинают переживать, не подделка ли и не старая коллекция, и не много ли синтетики в составе))
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляНайщасливіша
По-перше, всі люди рівні!
І в секонді також одяг не за листочки купуєш, а за зароблені гроші.
Пліткарка• 22 февраля 2024
Все ок з вашим светром , такий варіант написання іноді зустрічається
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Дякую Вам за консультацію!
Ви підняли мені настрій💛
Счастье_же_вот_оно• 22 февраля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Взагалі, покупці б/у та секонда найвибаглівіші клієнти )))
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не знаю, звідки у Вас така статистика, але якщо подумати, то можна зрозуміти чому
Стрибну в гречку• 22 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Вещь подошла,какое значение имеет буква?
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я хотіла бути впевнена, що мені попався оригінальний светр)
Тепер я ще більше цінуватиму його.
100% вовняний светр, від класного бренду, в новому стані за 100 грн
Приємно😊😊😊
Тепер я ще більше цінуватиму його.
Приємно😊😊😊
Стрибну в гречку• 22 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тепер я ще більше цінуватиму його.
Приємно😊😊😊
Тепер я ще більше цінуватиму його.
Приємно😊😊😊
Это не люкс,обычная фирма,не видела подделок
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Тут писали советчиці іншим людям, що навіть Zara вже підробляють...
А оскільки я купую одяг не тільки в секонді, але і в дорогих магазинах, і щоб не натрапити на підробку, цікавилась питанням автентичності товару. Знаю, що таке неправильне написання країни, може свідчити про підробку.
Тому сумнівалася.
Такої країни виготовлення раніше ніколи не зустрічала.
Тому сумнівалася.
Стрибну в гречку• 22 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тому сумнівалася.
И будете носить свитер биркой наружу?)ну чтоб все знали что фирмА
Перша скрипка
• 22 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Слухайте, у Вас все добре з психічним станом? Я відчуваю, що Ви проявляєте до мене агресію і зухвалість.
Це через те, що прочитали, що я купила светр в секонді і вважаєте мене бідною? Повторюю: ВСІ ЛЮДИ РІВНІ❗❗❗
І це дуже огидно, коли люди зверхньо ставляться, до людей, які купують речі в секонді. Проте це взагалі не свідчить про матеріальний стан. Відомі люди також ходять в секонд. Поцікавтеся) Це нормально купити річ в секонді, дати друге життя речі. Тим більше, там також продають речі і з бірками, щоб вже точно знали, що це нова річ.
Навіщо мені комусь показувати фірму мого светра? Та й взагалі я уникаю логотипів, які помітять інші люди. Тиха розкіш,це мій стиль❤️ І тільки мені важливо знати, що в мене за річ.
Мені байдуже на фейки в інших людей, але собі я купую лише оригінальні якісні товари.
Стрибну в гречку• 23 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
А где было хоть слово про бедность?скрин пожалуйста