Гладиолус• 24 февраля 2024
Я вчора попала в аварію.
Я водій їхала на роботу, потрапила в аварію. В мене врізався чоловік на дуже великій швидкості. Я лишилась жива,але побита. Машини моєї немає, на яку я збирала 5 років,перша і напевне остання. Зняли відео з камер будинків , де чітко видно як він на швидкості під 70-80 в´їхав в мене в лобовушку. Незнаю як я жива, і всі заспокоюють що головне не інвалід, головне вижила. А я ненавиджу себе і весь світ.
Не спала всю ніч, бо повернутись не можу,ходити не можу, все ніби є тепер до і після.
Як пережити все це? Чи сяду я ще колись за руль? Як вкласти в голові думки,а якби ти трошки пізніше,а якби ти трошки швидше і ТД .
Екатерина27• 24 февраля 2024
1) реально, главное, что живы!
2) страховка есть? ОСАГО же точно должно быть?
3) того мужика трусануть так, чтобы без трусов остался.
4) к неврологу за успокоительным
Ліплю вареники• 24 февраля 2024
Если у вас хватило сил писать тут, то вы сильная женщина. Отойдете
Застряла• 24 февраля 2024
Успокоится, залечить ушибы и травмы.
Трясти бабки с мужика на ремонт машины, может бухой был или под чем то тварь
Гладиолус
• 24 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина27
1) реально, главное, что живы!
4) к неврологу за успокоительным
Його страховка виплатить максимум 160 тис,якщо ще не почне шукати відмовки. У мене електро ,батарея бу тільки 140. Ремонт зробити нереально. Це електро. Він судимий був за наркоту,незнаю як буде йти розмова, але вчора він бив себе в груди що його занесло і він не винен
Встидаюся запитать• 24 февраля 2024
Також пережили аварію. В якій були діти і чудом всі живі.
Обнімаю вас. То потрібний час.
Виздоровлюйте.
Надіюсь є хороша страховка і ви будете рухатись далі .
Обнімаю вас. То потрібний час.
Виздоровлюйте.
Встидаюся запитать• 24 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Судитися можете пробувати...
Та прям багіня• 24 февраля 2024
На місці ж була поліція, вони склали адмінпротокол чи завели кримінальну справу? Якщо Вам були завдані тілесні ушкодження середнього (або тяжкого) ступеня тяжкості, це вже кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 286 КК.
Нервогенератор• 24 февраля 2024
Це дуже жахливо. Розуміємо,як вам важко і як ви переживаєте біль моральну сильніше ніж фізичну. Ви молодець, що знаходите у собі сили це все писати і пережити.
Ви справитеся. Ви маєте бути сильною
Бентливуман• 24 февраля 2024
И не забудьте официально оформить все свои повреждения. По простому снять побои
Вчителька з мікрорайону• 24 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Вы вызывали полицию? Как это все оформлено юридически? Почему 160 тыс?
Вам нужно медосвидетельствование в обязательном порядке. Это для судов.
Бентливуман• 24 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
А что у вас за машина?
Реанимация• 24 февраля 2024
Автор, добре, що все добре. Я після того, як мене збила вантажівка інвалідом залишилась. Але завжди дякую, що маю ноги і можу ходити. Це велике чудо. Як пережити? У вашому випадку нехай пройде трохи часу.
Ответ дляЕкатерина27
1) реально, главное, что живы!
4) к неврологу за успокоительным
Осаго випоачується якщо ви винні, постраждалому
А у протилежної сторони може бути мінімальна автоцивілка
Морская свинка• 24 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
ОСАГО (обязательное страхование авто гражданской ответственности) - це і є автоцивілка мінімальна.
Зліпок ступні• 24 февраля 2024
Ужас... Думаю, нужно время морально окрепнуть. Авто очень жаль, но слава богу что хоть вы целы. Меня пару месяцев назад утулил мужик на машине, я была на велосипеде, ехала по своей стороне, он выезжал из поворота, поджал меня к бордюру и протянул метров 10... Это почти возле дома. Я на ватных ногах еле дошла домой потом... Не в Украине. Нужно было сразу полицию вызывать мне, а я на стрессе. На прошлой неделе заочно знакомую сбили насмерть, машина выехала на тротуар... Автор, всё могло закончится иначе для вас, считайте, ваш второй др
Морская свинка• 24 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Свті не змінює. Там може бути мінімальна, і в суд прийдеться подавати в любому випадку
Змінює, бо по мінімальній автоцивілці виплати постраждалому - відповідні і точно не потягнуть, щоб автор придбала нове авто або повністю відновила здоров´я як фізичне, так і психічне. Тому, звичайно, подавати в суд потрібно, але розраховувати свої сили і потім бути готовим, що компенсація буде далеко від тої, яка б мала бути.
СкокоМнеДадите• 24 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Тоді різницю між тим, що виплатить автоцивілка і реальним збитком має виплатити винуватець. Автор, ще момент. Вам страхова винуватця назначить аварійного комісара, який буде робити огляд авто. Не пожалійте грошей і винайміть незалежного комісара, щоб вони робили огляд одночасно. Тоді аварійний комісар від страхової не зможе занизити збитки.
СкокоМнеДадите• 24 февраля 2024
А взагалі, загугліть, найдіть автоадвоката, щоб були гарні відгуки у гуглі. Зателефонуйте - там вам навіть безкоштовно багато чого порадять. У мене була аварія, коли чувак влетів в моє авто зліва, я була на головній. Мені дали багато корисних порад, що чоловік активно спілкувався з винуватцем. В ітощі ми і машину відновили і винуватець ще зверху 10 тисяч грн дав (це було 3 роки тому)
Аноним_Русалка• 24 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Поліцію, сподіваюсь, викликали?
Швидку?
Гладиолус
• 24 февраля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Поліцію, сподіваюсь, викликали?
Швидку?
Звичайно все було і лікарня і поліція і експерти
Просто каралева• 24 февраля 2024
Господи ви жива, і це самий великі Джек пот в вашому житті. Повезло