Цветов Мне срочно• Изменено 24 февраля 2024
Бувають шкарпетки з широким носом?
Замовила собі взуття з широким носом, а тепер треба шкарпетки. З пальцями писали, що не зручно. Хтось щось може порадити?
Цветов Мне срочно
• 24 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ласти?
Мабуть, ви толкового нічого не порадите по темі
Цветов Мне срочно
• 24 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Носки с широким носом , как это?
Типу barefoot, погугліть
Звездолётчица• 24 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Проти Гуглу, я безсила
КошкинДом• 24 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Типу barefoot, погугліть
Ну, обувь такую я знаю. А вот с носками не понимаю до конца. Если взять обычные носки ( не тугие) , чем они не подходят?
Медсестричка• 24 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Типу barefoot, погугліть
Лень гуглить, объясните, и фото давайте
Дама_с_караваем• 24 февраля 2024
Беру під босоноги просто слабенькі шкарпетки, якщо не з пальцями
З пальцями незручно перші 2 тижні, якщо що, потім норм. А взагалі погугліть про розширювачі, після них з пальцями шикарно носяться і прямо по системі все
Звездолётчица• 24 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Типу barefoot, погугліть
Barefoot socks
Рассказница• 24 февраля 2024
Вам треба, щоб тканина збоку лишалась ч. В чому прикол? Звичайні шкарпетки, якщо не тугі, повторюють розміщення пальців, зайве по бокам звисає
Цветов Мне срочно
• 25 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Дякую❤️
Бадабум• 25 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
А що за розширювачі? Так і гуглити - розширювачі для стопи? для пальців?
Дама_с_караваем• 25 февраля 2024
Ответ дляБадабум
Так, саме так і називається