25 февраля в 12:30

ГорОдниці

Що ви вже посадили на розсаду?
автор Полуничка 25 февраля в 12:30
Мурзилка 25 февраля в 12:31
На вікні огірки і помідори
автор Полуничка 25 февраля в 12:31
Куда сидите в касети, одразу в стаканчики чи може в яєчні лоточки ч и в ящик?
автор Полуничка 25 февраля в 12:31
Ответ дляМурзилка
На вікні огірки і помідори
А в чому?
Банка з медом 25 февраля в 12:33
ма перці висіяла, а ми сьогодні будем теплицю свою ремонтувать
Мурзилка 25 февраля в 12:33
Ответ дляПолуничка
А в чому?
У формочки пластикові
Руда ліса 25 февраля в 12:34
Гіркий перчик. Цей гібрид довго і повільно росте. Тому перший
Чупокабра 25 февраля в 12:36
Нічого не садила. Куплю розсаду в травні
Луноликая Вика 25 февраля в 12:41
Помідори по кілька насінин кожного сорту. Провіряла зібране власноруч насіння на всхожість
Луноликая Вика 25 февраля в 12:42
І дерева сьогодні покропила
автор Полуничка 25 февраля в 13:01
Ответ дляЧупокабра
Нічого не садила. Куплю розсаду в травні
Та я минулого року розсаду помідор на 750 грн купила. А насіння по 10-30 шт 20-30 грн . Щось жаба мене задавала
Ниф_ниф 25 февраля в 13:17
Посаджу помідори у кінці березня, хочу спробувати огірки ще, бо в минулому році виросли з 4 спроби, якась тварюка їла.
автор Полуничка 25 февраля в 13:18
Ответ дляНиф_ниф
Посаджу помідори у кінці березня, хочу спробувати огірки ще, бо в минулому році виросли з 4 спроби, якась тварюка їла.
А не пізно в кінці березня? Думала зараз треба
Ниф_ниф 25 февраля в 13:20
Ответ дляПолуничка
А не пізно в кінці березня? Думала зараз треба
В мене вони дуже переростають, краще менші приживаються. Висаджувати буду не раніше середини травня, то ок. Раніше висаджувала на початку березня. Як почалась війна, то щось позитивне було, спостерігали з дітьми як росте і був смачний урожай
Руда ліса 25 февраля в 13:37
Ответ дляНиф_ниф
Посаджу помідори у кінці березня, хочу спробувати огірки ще, бо в минулому році виросли з 4 спроби, якась тварюка їла.
Я так планую що от після 8го помідори. Якраз до 20х чисел споавляюся
Мию чакри щоденно 25 февраля в 13:55
Ответ дляПолуничка
Та я минулого року розсаду помідор на 750 грн купила. А насіння по 10-30 шт 20-30 грн . Щось жаба мене задавала
Ого , а по чем десяток был? В этом году ещё дороже будет
Сажаю в лотки ,потом рассаживаю
Руда ліса 25 февраля в 14:12
Ответ дляМию чакри щоденно
Ого , а по чем десяток был? В этом году ещё дороже будет
Сажаю в лотки ,потом рассаживаю
Чому дорожче? Насіння навіть голландське однакова ціна з мин роком .

Мені багато розсади не треба,я роками собі сію сама.
Чижик Пижик 25 февраля в 14:16
Посадила перець та баклажани.
автор Полуничка 25 февраля в 14:36
Ответ дляМию чакри щоденно
Ого , а по чем десяток был? В этом году ещё дороже будет
Сажаю в лотки ,потом рассаживаю
15 грн штучка в стаканчику
Мию чакри щоденно 25 февраля в 15:20
Ответ дляРуда ліса
Чому дорожче? Насіння навіть голландське однакова ціна з мин роком .

Мені багато розсади не треба,я роками собі сію сама.
Цены на все выросли, думаю и на рассаду выростут. А рассаду обычно кто продает, у того свои семена годами уже
Мию чакри щоденно 25 февраля в 15:21
Ответ дляПолуничка
15 грн штучка в стаканчику
Тогда ясно почему , в стаканчиках дорого, я брала с открытой корневой .
автор Полуничка 25 февраля в 17:39
Ответ дляМию чакри щоденно
Тогда ясно почему , в стаканчиках дорого, я брала с открытой корневой .
В нас продавали з вкс, але не було потрібних сортів, зокрема черрі
Локшина на вухах 11 марта в 19:35
Ответ дляПолуничка
Та я минулого року розсаду помідор на 750 грн купила. А насіння по 10-30 шт 20-30 грн . Щось жаба мене задавала
У вас масштаби великі. Мені, наприклад, треба 40 кущів - це точно вигідніше буде купити. Морока, ризик, стаканчики, грунт, насіння, заставлені підвіконня, те здохло, те захворіло, тому жарко, тому дує з вікна, не провітри, те хилиться, те витягується - ой, ні, сумнівна економія. Виберу на базарі готове, красиве, здорове, доглянуте. А з газанією завжди жаба давить купувати горщик по 35-40 грн в травні, намагаюсь сама сіяти, але цього року і від цього відмовилась теж, бо грунт дорогий плюс 5 насінин в пачці теж дорого і зацвітають на півтора-два місяці пізніше покупних - це занадто довго задля економії. Таким чином, я свої експерименти завершила) Але ті, хто вдало сіють свою красивеньку розсаду, величезні молодці! Ви круті, я так не вмію
Локшина на вухах 11 марта в 19:37
Ответ дляПолуничка
15 грн штучка в стаканчику
Аа, я беру десятком - була ціна 35-50 за 12 штук, бо з походом дають, а в стаканчиках завжди дорогі
Локшина на вухах 11 марта в 19:41
Ответ дляМию чакри щоденно
Цены на все выросли, думаю и на рассаду выростут. А рассаду обычно кто продает, у того свои семена годами уже
Не виростуть кардинально, вже +- пару років однакова ціна. Скачок був лише 22 року в певних областях на певні культури, бо люди масово евакуювалися і було не до посівів, мало було розсади на базарі. В травні люди повернулися масово, розсади на всіх не вистачило. Баклажанів, наприклад, взагалі не було, я так і не знайшла у нас. А вже минулого року розсади було завал на базарі, я не знаю, куди вони її дівали, весь червень гори, просто гори розсади, ціни впали, а вже нікому не треба, всі насадили
автор Леска 11 марта в 19:45
Ответ дляЛокшина на вухах
У вас масштаби великі. Мені, наприклад, треба 40 кущів - це точно вигідніше буде купити. Морока, ризик, стаканчики, грунт, насіння, заставлені підвіконня, те здохло, те захворіло, тому жарко, тому дує з вікна, не провітри, те хилиться, те витягується - ой, ні, сумнівна економія. Виберу на базарі готове, красиве, здорове, доглянуте. А з газанією завжди жаба давить купувати горщик по 35-40 грн в травні, намагаюсь сама сіяти, але цього року і від цього відмовилась теж, бо грунт дорогий плюс 5 насінин в пачці теж дорого і зацвітають на півтора-два місяці пізніше покупних - це занадто довго задля економії. Таким чином, я свої експерименти завершила) Але ті, хто вдало сіють свою красивеньку розсаду, величезні молодці! Ви круті, я так не вмію
Спробую . Як не вийде куплю розсаду.