Вот тут у него написано
Новороссия многонациональная: этнографические образы.
виявляється, вже з 23 жовтня 2023 року на сайті з´явилася сторінка з оцифрованою колекцією музейних предметів з півдня України, де представлені предмети побуту греків Надазов´я, євреїв, кримських татар, українців, гагаузів, болгар та інших. там вже робляться експозиції про етнографію окупованих територій. вони дуже швидко і, схоже, вдало працюють із новими/старими наративами, не баряться підкріплювати наративи музейними проєктами та виставками.
нічого нового у цьому дописі немає - росія не спить не дрімає, і пише свою історію. цей допис - нагадування про важливість створення наших власних експозицій, наративів, образів чи явищ, бо якщо не ми, то росія все зробить за нас.
А еще из интересно - "в тому фонді, який це все спонсорує, дуже цікавий керівний склад. Наприклад, раду фонда "история отечества" очолює наришкін - голова розвідки. далі - "Совет фонда является высшим коллегиальным органом фонда. Назначение председателя и членов совета фонда, а также прекращение их полномочий осуществляются Президентом Российской Федерации." для них це така сама зброя, а захід досі почасти вважає, що "великая русская культура" поза політикою і це треба розділяти."
Tasya-Natusya• 28 февраля 2024
Ответ дляinresta
так была же петиция. Вы что, совсем не следите
Так не зроблять же так.
KozaNostra_I• 28 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
это важно знать и говорить об этом
для вас это бред - а для них это оружие. вот так они и выигрывают, и этот ’бред’ проталкивают иностранцам
Что вам мешает проталкивать свой бред?
Ответ дляinresta
все верно.
кацапы раньше назывались московитами.
А потом Петр 1 платил немцам, чтобы их начали называть рускими
кацапы раньше назывались московитами.
не знаю чи платив там хто щоб їх руськими називали, а от те що платили німецьким ’історикам’ щоб вони переписували історію Русі - то таке точно було. при Катерині повиривали сторінки оригінальні з ’Повісті временних літ’ і знищили, а замість них понавставляли всякого гамна про варягів і бозна ще чого.
якби можна було залізти в архіви Ватікана, там усе є, але ж нікому доступу не дають п***раси
Ответ дляfishcka
ну так, я ж кажу
Ответ дляfishcka
ого, а вы откуда знаете про архивы ватикана? где можно почитать про это?