Барбітта• 28 февраля 2024
Важко придумати назву теми. Просто дно)
І так у дитини проблеми зі здоров´ям. Були на консультації у лікаря і знайомі порадили звернутись ще до одного, який приймає в одній з мед установ країни.
Написала я лист. В листі відповіли що треба зарееструватись на сайті.
Я зарееструвалась на сайті але декілька тижнів не було відповіді. Нещадавно мені на той же лист відписали і спитали чи отримала я вже консультацію. Я відповіла що ні.
Мене попросили подзвонити і записатись.
Я подзвонила і мені сказали написати лист 🤣
Але знаєте що найгірше, що по телефону зі мною говорили дуже "специфічно" .
Я навіть подумала якби я ось це все записала, то трохи підмочила їм репутацію після поширення.
І я от думаю, що ми з вами утримуємо ці всіх професорів в цих мед установах, платимо за електрику і тепло в цих приміщеннях. Платимо хоч і не високу але зарплатню їм, цим тьтям з рядянського союзу на ресепшені, різним прибиральницям. Але в цьому взагалі немає сенсу.
Мене попросили подзвонити і записатись.
Неробименінерви• 28 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Мы все чьи то подчиненные. Если я на работе скажу, что мне платят мало, доплачивайте со своих карманов или чешите к частникам-это норм?
Врачи должны выполнять свою работу качественно везде, а не только в частных клиниках. Работают в госучреждении, так будь добр оказывать услуги как положено, а не морозиться и отписки слать
У темі описується конкретний випадок, а не те, що хтось роботу не виконує, чи не так?!
Все ж конкретний лікар може прийняти якусь скінченну кількість клієнтів
Как нефиг делать• 28 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так вот именно, я про этот случай и пишу. Если они говорят заполнить лист и игнорят его-это значит они забивают на пациента. Все идиоты кругом что-ли? Можно водить за нос и обещаниями кормить? Просто ответить, что нет мест или лично приедьте- нельзя?
Барбітта
• 28 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так я розумію. Можуть відповісти вас записали на 2027 рік. Дякуємо що написали і все. Але тут просто посилають по кругу