Манка Я• 28 февраля 2024
Це правда ,що в супермаркеті на кулінарії готують із просрочки?
Часто беру коли лінь готувати,а їсти хочеться,але ніколи не було погано ще від цього
Можливо хтось із перших джерел знає чи так це?
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
Если бы была просрочка, вы бы травились этой едой
Не трапилась ще
Помидорина• 28 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Беру часто,
Завтра йду в сільпо там 29 число знижка )))
Наверное долго просрочку берегли на эту дату)))
Оченьценная• 28 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Наверно) пофиг
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Беру часто,
А що цікавого там берете?
Ви за кулінарії?
Христя в тiстi• 28 февраля 2024
Может не просрочку, но и точно не первой свежести. А еще, я один раз таракана нашла в еде ((
Неместная Я• 28 февраля 2024
Нещодавно переїхали в нове місто і щоб не готувати взяли у Сільпо смажені курячі стегна та салат. Стегна були зіпсовані. При чому вони зіпсувалися не після приготування , а були вонючи аж від кістки . Тобто їх готували вже дуже зіпсованими.
Нажаль я була дуже втомлена переїздом і не змогла поскаржитись.
Оченьценная• 28 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
А що цікавого там берете?
Ви за кулінарії?
Борщ, стегно/ четвертинну гриль, котлети, кровянку, биточки, салати, буріто, мариновані гриби, плов, картоплю з часником))) короче, в залежності що є на вітрині))
Блиск думки• 28 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Не трапилась ще
Кулинария в Сильпо на контрактовой и Новус на Оболони в дримтауне не подводила. питалась долго (Киев)
празники не помню• 28 февраля 2024
Ответ дляДикая Роза
Наверное готовят то, у чего срок подходит
Тоже так думаю
ЯспАкойнаЯ• 28 февраля 2024
Все можливо, але я купую коли не має часу готувати, купувала за весь час багато чого, можу сказати, що дуже багато залежить від самого магазину.
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляБлиск думки
На оболоні часто беру в сільпо
Мороженная курица• 28 февраля 2024
Часто купуємо готове в еко маркеті
Чи Лоток або фора
Років 5 так точно
На новий рік все там
Ще була класна кулінарія в сіті маркеті
Але його орки рознесли (((
Чи Лоток або фора
Років 5 так точно
На новий рік все там
Ще була класна кулінарія в сіті маркеті
Але його орки рознесли (((
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Борша не бачила там
Я беру цікаві салати зазвичай,недавно форшмак брала
Люблю рибнещось чи рибу чи котлети
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляДикая Роза
Непогано
Ирина Веселуха• 28 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Не трапилась ще
Тому що, багато що проходить термічну обробку . Для цього ці відділи і придумали, щоб кудись діти продукцію з критичними стоками зберігання.
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Це де?
Сільпо
ніколи такого не було• 28 февраля 2024
Ні, у мене знайомий працює там кухарем. Ви уявляєте скільки було отруєнь, якби готували з просрочки? Все у них там добре з продукцією.
ЯспАкойнаЯ• 28 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Це де?
Сільпо
Я в Сільпо на Драйзера бачила колись таракашку, але то було давно, може вже їх там не має.)
Манка Я
• 28 февраля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Так,але далеко не у всіх супермаркетах є відділи кулінарії
ЯспАкойнаЯ• 28 февраля 2024
Саме некрасиве Сільпо яке я бачила в Києві, це Сільпо на ямі, може вже там стало краще, але раніше то була якась печаль.
Ирина Веселуха• 28 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Мабуть у найбільших, де більше продукції ’ на підході’. В маленьких не вигідно, тому що потрібно ставку поварів оплачувати.
Неместная Я• 28 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Там, це де ?
Бо я впевнена що аби ми з двома 80-ти річними батьками з´їли ті стегна, то 100 % би отруїлися.