IQ 80• 29 февраля 2024

У ваших дітей є додаткові щеплення?

Додаткові - це:
- від пневмококу
- від менінгококу
- від вітрянки
- від гепатиту А
- від ротавірусу
- від грипу
Результат:
вже голосів: 58
21 (36.21%) Ні, тільки обовʼязкові
19 (32.76%) У моїх дітей немає щеплень
18 (31.03%) Так, є додаткові
Муууумие• 29 февраля 2024
Ні, тільки всі обов´язкові за графіком робили. Більше нічого.

Мороженная курица• 29 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
У вас хлопчик чи дівчинка? Поведінка нормотипова?
Хлопчик. Звісно. Інакше б в першому коментарі вказала. В аутизм -щеплення не вірю, про це багато писали, чому була така ідея і чому то неправда
Котомафия• 29 февраля 2024
Кроме всех обязательных - превенар, ротарикс, варилрикс и менактру делали
Млинець Мій• 29 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
халява, сер)))))
Как вам угодно
Посудомойка• 29 февраля 2024
2 дітей, щеплення не всі, в обох. Кращий імунітет там,де менше щеплень. Де майже всі- РДУГ. Впевнена,що щеплення мають вплив на здоров´я та нервову систему. Але це мій досвід, можна розцінювати і як співпадіння.
Наверняка• 29 февраля 2024
Є всі обовʼязкові +ротавірус. Ближче до садочку (якщо піде) або вже тоді до школи планую від вітрянки, пневмококу і менінгококу.
ЛеньГуглить_правда• 01 марта 2024
Ответ дляIQ 80
Розраховуєте на колективний імунітет? Егоїстка
Ні, не розраховую на колективний імунітет. Розраховую на власний досвід, на свої фінансові можливості і свою свідомість. Не хочу лікувати дитину від алергії та іншої ху@@ні, яка може бути побічним ефектом. Моя дитина все їсть, немає жодного дерматиту, нежитю ітд. Бо має здоровий організм.
І так, я абсолютна егоїстка, і вакцини від цього немає!