Пустощі-веселощі• 01 марта 2024
Фінмоніторинг та мінуси цивільного шлюбу
Сталася неприємна ситуація, мій банк проспав увесь 2023 рік і закривав очі на те, що надходження на карту перевищують вказаний мною дохід.
Учора прокинувся- просять довести походження коштів, я пішла в банк, принесла трудовий договір і сказала, що решта коштів, яка надходить- це фінансова допомога мого ЦИВІЛЬНОГО чоловіка, бо це так і є, всі перекази від імені однієї особи, і ці перекази= сумі його офіційної зп, пояснила ситуацію, що ми не розписані і тд.тп, у банку розводять руками і кажуть, що це не вони, а фінмон. Дівчата, хтось був у такій ситуації, що робити? Розписатися зараз не можемо, він на фронті, а банк каже, що можуть заблокувати рахунок.
Леді Душка• 01 марта 2024
По закону вам надо все переводы от гражданского мужа указать в декларации физ лица и оплатить налоги.
Но может банк пойдет на встречу и разблочит карту
Пустощі-веселощі
• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
Трохи не розумію, за що податки?
Підкажіть, будь ласка, де це почитати?
На паровозе• 01 марта 2024
Автор, мені теж цивільний чоловік постійно перераховує кошти на карту, я і не думала, що з цим можуть бути проблеми
На паровозе• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
Так муж уже из этой суммы оплатил налоги, получая з/п
ДваДваВісім• 01 марта 2024
Капець, виходить вони це розцінюють як продаж себе чи що? Якийсь бред, в мене в чоловіка не офіційні надходження також нічого не предʼявляють
Леді Душка• 01 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Трохи не розумію, за що податки?
Підкажіть, будь ласка, де це почитати?
Леді Душка• 01 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
Он не муж и не родственник 1/2 линии, это считается подарок и облагается налогом
Пустощі-веселощі
• 01 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
У мене офіційна зп 8800, а надходження за минулий рік становили 800 к грн, фінмон спав, а тут купила автівку- прокинулися, це після цього почалося((
Хоча гроші ж не вкрадені, це зарплата цивільного чоловіка, яку він надсилав мені, на випадок, що з ним щось станеться.
На паровозе• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
Да какой подарок, если мы живём вместе и используем эти деньги на совместный быт. Бред какой-то.
Мовчу, але хочу• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
А что, в Украине уже все физлица обязаны подавать декларацию?
На паровозе• 01 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
В мене точно така ситуація як у Вас. Теж офіційна з/п біля 9000 грн. З/п чоловіка набагато більша і повністю офіційна. Кожного місяця по декілька разів він відправляє мені гроші на карту
Пустощі-веселощі
• 01 марта 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ні, вони це розцінюють як незаконні фінансові оборудки, бо походження коштів я довести документально не можу, адже це не мій чоловік по факту)
Мовчу, але хочу• 01 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну предупреждали же, что будет такая жопа.
Что всем затиснут горло.
Надо как-то искать выход из положения, сходите к юристу или адвокату.
Что всем затиснут горло.
Пузата Хата• 01 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
А тепер коханка має заплатити податки на цей прибуток від коханця)
Ну що ви, мамо!• 01 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
по закону вы чужие люди
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
Леді Душка• 01 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну вообще-то да. Если у вас был доход не от зп или вашей предпринимательской деятельности
Леді Душка• 01 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
Это ваши проблемы
Пузата Хата• 01 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Не сталося. Але автівку ви придбали?
Не стесняюсь• 01 марта 2024
Автор,співчуваю Вам. Все частіше і частіше такі теми з´являються, не тільки тут...
Це все дуже сумно...вже всі ми на короткому поводку 😢
Автор,а по темі- можливо нехай Ваш чоловік якось з банком зв´яжеться, та надасть пояснення цьому, що він на фронті,що заощаджувати разом на машину.
Або до адвоката ...
Мовчу, але хочу• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
Мда , все чудесатее и чудесатее(
Пустощі-веселощі
• 01 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Что всем затиснут горло.
Буду класти на картку, купувати валюту і виводити, хай гуляють, хай блокують.
Або просто треба їхати, видно, на фронт і розписуватися🤬
На паровозе• 01 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Я не коханка, а цивільна дружина. Проживаємо разом, ведемо спільний побут
Тоскующая• 01 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Трохи не розумію, за що податки?
Підкажіть, будь ласка, де це почитати?
забирайте денбши и другой банк
интайм_не_предлагать• 01 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
по закону вы чужие люди
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
Народ все никак не хочет принимать что гражданскмй муж - это после росписи. А без росписи - сожители, и по закону чужие
Гжегож Бженчишчикевич• 01 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Нет, только те, которым это предписывает законодательство. При получении подарков на 800 тыс от лица, не являющегося родственником 1-2 линии, да, нужно
Леді Душка• 01 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Мда , все чудесатее и чудесатее(
Так это давно уже, просто не мониторится.
Я работала и училась на заочке, мне полагалось по закону возможность возврата налога, я этой возможностью воспользовалась, а потом узнала, что это как доход и надо было подавать декларацию.
Но я не подавала и мне ничего за это не было, спускают пока что
Электричка• 01 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Что всем затиснут горло.
В Европе везде такая жопа. То что у нас вводят это требования МВФ
Гжегож Бженчишчикевич• 01 марта 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Або до адвоката ...
Або до рагсу. А то зла держава ще не вважає співмешканців спадкоємцями першого кола, якщо що.
Пузата Хата• 01 марта 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
по закону вы чужие люди
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
он вам дарит эти деньги
а подарки облагаются налогом
Ой, а пам´ятаєте теми, де штамп в паспорті нічого не вирішує, якщо я вважаю когось своїм чоловіком, то всі мають в це вірити? Ось нагода це довести фінмоніторингу)
Пузата Хата• 01 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ні, повернення сплачених вами податків, це не дохід. А повернення податків. Тому це не декларується.