Аноним НаВсеГда• 01 марта 2024

Не хочу сидіти на дієтах та займатися спортом

Вага 69 ріст 165
Чоловік вже дістав своїми зауваженнями,мене особисто все влаштовує і наявність целюліту також,мені ок!!!
автор Аноним НаВсеГда • 01 марта 2024
Хочу пити пиво

Играю у края• 01 марта 2024
И нам ок
julia-678c• 01 марта 2024
А мы тут при чем?
Брюнетка в Мармеладе• 01 марта 2024
а у чоловіка фігура Аполона і зарплата олігарха?
Угадайс• 01 марта 2024
я с вами
хочу тортик, я его люблю и он любит меня, но ж...а растет
Творю чудеса• 01 марта 2024
Я важу 70 і худнути не збираюсь.
Мені комфортно.
Сапай вазони• 01 марта 2024
Ок
7_кг_рыбы• 01 марта 2024
Ответ дляjulia-678c
А мы тут при чем?
Да. Мы тут каким боком?
Фляшка на трьох• 01 марта 2024
Ми дозволяємо вам бути такою, якою вам хочеться і пити пиво

Котогосподиня• 01 марта 2024
Обсираємо вас чи чоловіка? Задайте правильний вектор
Ищу Аленя• 01 марта 2024
Який алкоголь самий калорійний?
Наймеш калорійним серед алкогольних напоїв є світле пиво – всього 42 ккал на 100 мл, а найбільш калорійний –24% лікер, і це аж 345ккал. Вино, майже як і кава, напій культовий. І, ніде правди діти, смачний. Особливо, якщо якісний і натуральний
пийте і не заморочуйтесь
автор Аноним НаВсеГда • 01 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зарплата більше ста тисяч,має право мене кинути
автор Аноним НаВсеГда • 01 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Пузо є
Ёшки_Матрёшки• 01 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А у вас сколько?
Пуки-куки• 01 марта 2024
Все кто пишет мне ок лишний вес лукавят((( предложили им проснуться на сл день уже похудевшими то аж бегом, то просто делать что то лень))))
Та легко!• 01 марта 2024
Я была такой при росте 160 и муж никогда мне и слова не сказал, а потом просто сама похудела
Обнемашечка• 01 марта 2024
О, я з вами. Ліньки виходити з зони комфорту. Чоловік теж зануда, йому прикольно, трохи харчування врізав - вже скинув. В басейн походив - вже скинув. А я постійно голодна та зла, бо стримую голод, і в басейні пашу, і так ходжу багато, присвдаю, прес качаю - кг тільки ростуть. Бо, відітелі, клімакс , а він у моєму віці як огірочок.
КохайтесьЧорнобровi• 01 марта 2024
Я б чоловіка відзеркалила( я так і робила) і розказала що я хочу в ньому змінити, прес плечі накачати і тп. Вони зазвичай типу мені нащо?! От і мені нащо. Я себе люблю)) а спорт і дієти ні. 158, 58кг. Мені норм.
КохайтесьЧорнобровi• 01 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Пузо є
Ну от хай йде зганяє своє пузо, може вам там теж не подобається

Марфа Українівна• 01 марта 2024
У меня рост 165 тоже. Была после стресса 67 кг) Взяла себя в руки, дошла уже до отметки 61. Не останавливаюсь, пашу и иду дальше к своему идеалу☺️

Но если вам комфортно в весе 70, то не вижу проблем)
Невгамовна Бу• 01 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
Хаха, лучший комент!
Ворожу на каві• 01 марта 2024
Тогда меняйте мужа.
Невгамовна Бу• 01 марта 2024
Ответ дляМарфа Українівна

Возьмите меня в руки тоже🥲
автор Аноним НаВсеГда • 01 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А у вас сколько?
Ворожу на каві• 01 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
У моего больше 150 тыс, а я 90 кг. шо делать? 😱
побольшомусекретику• 01 марта 2024
Не сидіть, не займайтеся. Ваша фігура абсолютно не визначає вас, як особистість. Нема ніякої цінності у фігурі. Прямо спитайте чоловіка, які вигоди ви будете мати, якщо будете прикладати насилля над собою для того, щоб задовольнити його уявлення про вас ідеальну. Заодно запитайте, чому ваше тіло його не влаштовує, якщо його огидне пузо його влаштовує абсолютно. Ви ж не річ, яку цінують за зовнішніми критеріями. Не розумію цього.
Обнемашечка• 01 марта 2024
Ответ дляПуки-куки
Так, саме такого волшебства і хочеться. Щоб раз - і немає тих кг, а так треба впахуватися і витрачати купу часу на нудятину. Ось п´ю зараз каву без нічого - яка гидота, а їсти то все одно хочеться! Або сьогодні йти в спортзал, нудно і не цікаво, можна ж фільм подивитися з винцем та до винця, з кимось зустрітися, посидіти, поспілкуватися. І звісно ж, нажертися і напитися Нафік таке нудне життя? Щоби що?
Ёшки_Матрёшки• 01 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тогда подстраиваться под его желания. Мотивацией может стать ваш ноль
Коханозадовільна• 01 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тогда 2 варианта или худеть или работу искать.
автор Аноним НаВсеГда • 01 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Має коханку