Ждушечка• 01 марта 2024

Де в Україні можно купити квартиру чи будиночок за недорого?

Максимум тис за 25.
Але є умови, що б це був безпечний регіон.
Що б було 3 кімнати ( бо нас четверо, діти різнополі)
Що б це було не глухе село, а місто, хоч невелике. Бажано гарне та розвинене.
Підкажіть, дівчата, які міста дивитися?
Думаю може Тернопіль, щось таке
автор Ждушечка • 01 марта 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Богуслав, Канів, Лубни
Дякую
Зашла на 5минут• 01 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Ну може маленьке місто, може квартиру без ремонту, що б потроху самі робили. Міст багато в Україні, невже нема квартир за 25 тис?
3х кімнатних в гарному місті? - навряд
автор Ждушечка • 01 марта 2024
Ответ дляАль де Барановна
это ирония была про ЖВ. Там и до войны квартиры по 100гривен 3 ведра были. Ни экологии, ни работы там нет. Это город-трупп, молодежь уезжает в близ лежащие города.
Ясно. Я не чула це місто
автор Ждушечка • 01 марта 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Богуслав подивіться, на днях виставили будинок з усіма зручностями за 25000.
Місто дуже гарне, розвинене, природа супер, річка, пагорби
Дякую
автор Ждушечка • 01 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нововолинськ, Володимир Волинська область - знайдете за таку ціну, там тихо і мирно, є садочки, школи, ТЦ, спортзали, сервіс усілякий. Червоноград Львівська обл. Але я більше за Волинь.
Дякую за конкретні поради
Голодаю• 01 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Дякую
Подивіться Дрогобич та околиці. Раптом пощастить.
Lacrimo• 01 марта 2024
Я думаю при наявності 25 тис і професії, яка дозволяє заробляти, працювати - варто розглядати міста де у дітей будуть шанси на освіту, внз. Прилітає в склах так же. У батьківському селі прилетіло - рознесло 3 хати і вбило 4. Але умовно в тому ж селі, є школа така собі наука там, садків нема , про гуртки і не чули. Якби мова була про 40 тис на руках - то тут можна знайти досить норм житло. А до 25 дуже погане в якості перспектив. Звісно шукати варто, але я б не надіялась сильно. В районних центрах теж , стартує в старому фонді від 30. У мене сестра в селі, умови є, створені фінансами ще до війни, але на роботу їздить в обласний центр , десь 1,5 години . На кого тоді діти мали б бути невідомо...
автор Ждушечка • 01 марта 2024
Ответ дляLacrimo
Та ось подивилися ціни, то так, доброго житла немає за такі ціни
Lacrimo• 01 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Розгляньте варіант іпотеки, якщо у вас робота / професія позволяє таке. Бо купівля хатки в глухому селі ні роботи, ні дітям перспектив не дасть. А потім якщо щось - в глушині спробуйте ще продати як треба виїхати.
Не гоню• 02 марта 2024
Райцентры Черкасской области? хотя в понятие трехкомнатного дома можно вкладывать очень разное наполнение. но пробуйте посмотреть.
автор Ждушечка • 02 марта 2024
Ответ дляНе гоню
Посмотрю, спасибо. Вчера уже смотрела, что тут посоветовали, за мои деньги конечно очень малый выбор
Життє Бентежне• 10 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Так, спитайте
Запитала. 0986252386
автор Ждушечка • 10 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Запитала. 0986252386
Дякую