01 марта в 14:50

Де в Україні можно купити квартиру чи будиночок за недорого?

Максимум тис за 25.
Але є умови, що б це був безпечний регіон.
Що б було 3 кімнати ( бо нас четверо, діти різнополі)
Що б це було не глухе село, а місто, хоч невелике. Бажано гарне та розвинене.
Підкажіть, дівчата, які міста дивитися?
Думаю може Тернопіль, щось таке
1 21 3
ХуАнита 01 марта в 14:51
По вашим запросам можно купить где то в 2020 году.
2 23 2
Аленький носочек 01 марта в 14:52
Глухе село в Тернопільській області. Дуже гарний добротний великий будинок з усіма зручностями-20 тис.дол.
3 10
автор Ждушечка 01 марта в 14:52
Ответ дляХуАнита
По вашим запросам можно купить где то в 2020 году.
Ну може маленьке місто, може квартиру без ремонту, що б потроху самі робили. Міст багато в Україні, невже нема квартир за 25 тис?
Svitlo_ 01 марта в 14:52
Ответ дляХуАнита
По вашим запросам можно купить где то в 2020 году.
І не в Тернополі.
Розглядайте районні центри. В обласних не думаю, що купите.
60 метрів сметани 01 марта в 14:53
Дачу під Тернополем якусь ще може бути, нажаль ціни значно більші
автор Ждушечка 01 марта в 14:53
Ответ дляSvitlo_
І не в Тернополі.
Розглядайте районні центри. В обласних не думаю, що купите.
Так я і прошу, що б дали пораду, які міста придивитися?
Тишком_нишком 01 марта в 14:53
будиночок у Тернополі? зведений брат купив двокімнатну (з меблями) за 35 восени
Удачная 01 марта в 14:53
Ответ дляSvitlo_
І не в Тернополі.
Розглядайте районні центри. В обласних не думаю, що купите.
В Тернополі це неможливо
автор Ждушечка 01 марта в 14:53
Ответ дляАленький носочек
Глухе село в Тернопільській області. Дуже гарний добротний великий будинок з усіма зручностями-20 тис.дол.
Довго до міста їхати?
Svitlo_ 01 марта в 14:54
Ответ дляЖдушечка
Так я і прошу, що б дали пораду, які міста придивитися?
В любому райцентрі Західної України я думаю, що знайдете варіант.
2 5
Стрибну в гречку 01 марта в 14:54
Когда читаешь темы про выплаты впо, там очень многие говорят, что таких домов гора и они все по 3 тыс дол. Так что вы можете купить 8 таких домов за вашу сумму. Просто создайте тему про выплаты впо, сразу набегут специалисты по недвижимости.
1 20
7_кг_рыбы 01 марта в 14:54
А что мешает зайти на олх посмотреть? С фото ,с ценами и адресами..
4 12
Викликаю на дебати 01 марта в 14:54
Автор повеселила))
Я вам в Кривом Роге за такую стоимость могу найти. Та что я, сами найдете. Город условно безопасный)
1 1 3
Ну ниче се 01 марта в 14:55
Градизьк, можливо?
Аленький носочек 01 марта в 14:55
Ответ дляЖдушечка
Довго до міста їхати?
40 хв на авто до Тернополя. 10 хв до Козови або до Бережан.
автор Ждушечка 01 марта в 14:55
Ответ дляСтрибну в гречку
Когда читаешь темы про выплаты впо, там очень многие говорят, что таких домов гора и они все по 3 тыс дол. Так что вы можете купить 8 таких домов за вашу сумму. Просто создайте тему про выплаты впо, сразу набегут специалисты по недвижимости.
Так, бачила такі відповіді
автор Ждушечка 01 марта в 14:56
Ответ для7_кг_рыбы
А что мешает зайти на олх посмотреть? С фото ,с ценами и адресами..
Те, що не знаю які міста дивитися. Прошу поради саме по містам. А далі вже буду дивитися пропозиції на сайтах
4 2
Riesling 01 марта в 14:56
Якщо питання роботи не стоїть, то в невеликому містечку знайдете.
автор Ждушечка 01 марта в 14:56
Ответ дляАленький носочек
40 хв на авто до Тернополя. 10 хв до Козови або до Бережан.
Нормально. А як саме життя в селі? Вам подобається?
1 1
Не стесняюсь 01 марта в 14:57
Интересные у вас запросы... Чтобы развитый и безопасный НП, но с недорогими квартирами... Хотя смотря что вы вкладываете в понятие ’развитый’...
Svitlo_ 01 марта в 14:57
Ответ дляЖдушечка
Те, що не знаю які міста дивитися. Прошу поради саме по містам. А далі вже буду дивитися пропозиції на сайтах
Та ви хоч з областю визначіться.
Аленький носочек 01 марта в 14:58
Ответ дляЖдушечка
Нормально. А як саме життя в селі? Вам подобається?
Це мої родичі продають, я там не живу. Життя як в будь-якому селі-роботи нема, люди на городах, молодь вся ,,біженствує´´ за кордоном
автор Ждушечка 01 марта в 14:58
Ответ дляНу ниче се
Градизьк, можливо?
Подивлюся , дякую
жар-птица Нюра 01 марта в 14:59
Ответ дляЖдушечка
Ну може маленьке місто, може квартиру без ремонту, що б потроху самі робили. Міст багато в Україні, невже нема квартир за 25 тис?
Открываете сайт с продажей недвижимости и ищите по своим запросам, всё просто!
автор Ждушечка 01 марта в 14:59
Ответ дляНе стесняюсь
Интересные у вас запросы... Чтобы развитый и безопасный НП, но с недорогими квартирами... Хотя смотря что вы вкладываете в понятие ’развитый’...
Ну що б були секції для дітей, якійсь досуг, що б було де погуляти, що б були школи, садок.
2 2
Трільчиха 01 марта в 14:59
Ответ дляВикликаю на дебати
Автор повеселила))
Я вам в Кривом Роге за такую стоимость могу найти. Та что я, сами найдете. Город условно безопасный)
Так, на ці гроші можна 2 квартири придбати.
автор Ждушечка 01 марта в 15:00
Ответ дляSvitlo_
Та ви хоч з областю визначіться.
Мені всеодно. Я з прифронтового міста, то мені нема різниці, головне що б тихо було
ТрамвайGirl 01 марта в 15:00
Ответ дляSvitlo_
І не в Тернополі.
Розглядайте районні центри. В обласних не думаю, що купите.
В районних в ЗУ 50-60 тис у о. Львівська область тітка продала, поїхала в Італію до дітей
Svitlo_ 01 марта в 15:01
Ответ дляЖдушечка
Ну що б були секції для дітей, якійсь досуг, що б було де погуляти, що б були школи, садок.
То їдьте в любий райцентр
ТрамвайGirl 01 марта в 15:01
Ответ дляSvitlo_
В любому райцентрі Західної України я думаю, що знайдете варіант.
За таку ціну навіть в селі важко щось путнє.