Я_не_аноним_100%• 01 марта 2024
Кого питання зп турбувало ось вам зп Дніпрян
На порадниці відразу б спитали а чому немає варіанта більше 100тис😁
Снегопадка• 01 марта 2024
Даже не представляю как в Днепре выживать за 10к, особенно если квартира не своя
Я_не_аноним_100%
• 01 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
Я взагалі обрала варіант 15-20 грн, навіть не тисяч😂
Пописанная парта• 01 марта 2024
’Більше 50 тис.’ - сюди ж підходить варіант і ’більше 100 тис.’, бо 100 тис. це більше ніж 50 тис.
Цвіпканя• 01 марта 2024
Интересно, кто все эти люди в кафешках, в винах мира, в кофейнях? Откуда у них деньги на это всё с зп до 10 тыс грн?
Я_не_аноним_100%
• 01 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Та це зрозуміло, але оточуючим не видно що у тебе 100 тис😁
А у нас макарошки• 01 марта 2024
Ответ дляКупи слона
А хто тоді всі ті люди які їздять на тачках і купують нерухомість?
Я думаю иногда тоже кто они, потому что в моем круге таких нет.))
Купи слона• 01 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я ще пару років назад при такій з.п. сиділа вдома, їла яйця і суп і збирала влітку на комуналку.
ТаПрямТам• 01 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
В Харькове на эти деньги тоже выживание .
У меня ЗП 10 ,очень мало
Попадалочка• 01 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Они просто на советчице не сидят. Или в телеге не голосуют. Им пофиг у них все прекрасно
Помаранчова душа• 01 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Они не принимают участие в голосованиях) я в Киеве, ЗП 110-140 и вся оф. Знаете сколько раз меня тут тролякой обозвали?😅
Купи слона• 01 марта 2024
Ответ дляПопадалочка
Ну може і не сильно прекрасно, але що не тусять тут чи в чатах, то факт
АдеКВАтная• 01 марта 2024
Ну давайте дивитись правді в очі) В Київі зарплати вищі, багато керівних посад якраз з локацією в столиці. А на Порадниці можуть бути дівчата якраз з Київа, які на гарних посадах і з зп 100+.
Купи слона• 01 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Цілком реальна з.п.
Якщо не секрет ким працюєте? Просто цікаво. Ви молодець.
Помаранчова душа• 01 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Цілком реальна з.п.
Менеджером зі збуту в іноземній компанії
АдеКВАтная• 01 марта 2024
Ответ дляПопадалочка
Сидять, не повірите)))
Дона Ко Ко• 01 марта 2024
Ответ дляТаПрямТам
У меня ЗП 10 ,очень мало
У меня немного больше, но я работаю одна и неполную неделю,, муж не работает.
Выживаем((
АдеКВАтная• 01 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Сестра)))
Купи слона• 01 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Супер!
Я_не_аноним_100%
• 01 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так я і повірила що не голосують, ви он одразу при першій можливості своєю зп похвасталась)))
Помаранчова душа• 01 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Це Ваше право)
Фея_3уровень• 01 марта 2024
Малі з/п відверто
В мене 40 в Києві, стаж майже 20 років . Але завод/виробництво і знаю більшість зарплат
То 15-20 тис
Ні грама• 01 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Вы видите какие машины в Днепре?
И что это доказывает?
Пульт от линолеума• 01 марта 2024
Выборка не репрезентативная. телеграмом много школьников и студентов пользуются (это они в первую категорю попадают, хоть и не работают вообще), а Коломойский, Боголюбов и Буткевич в таких каналах не сидят, а если сидят - то в пределах погрешности
Я_не_аноним_100%
• 01 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Вы видите какие машины в Днепре?
Та бачу, я ж тут живу
Голова колгоспу• 01 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
У меня знакомые в доходом на троих взрослых в 20 тыс регулярно ходят попить кофе в кафе и на праздники предпочитают не дешёвый бренди, поэтому это не показатель. Их девиз - нужно жить и наслаждаться.