Оновлена версія• 02 марта 2024

Повістка в дверях

Вчора дізналися, що чоловіку залиши повістку в дверях в квартирі, яку ми продали 4 роки назад і 4 роки він там вже не зареєстрований.
Дізналися, бо продали квартиру знайомим.
Зараз прописаний в тому ж місті, але за іншою адресою.
Дилема, чи має така повістка юридичне значення?
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2024
Ні, не має

Сонячний зайчик• 02 марта 2024
Хай доведуть, що ви її бачили.
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні, не має
Читаю в інтернеті юристи пишуть, що немає. Але цікавий і досвід.
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Хай доведуть, що ви її бачили.
Якби продали квартиру незнайомим людям, то і не знали б про неї взагалі нічого
Садоводница• 02 марта 2024
Дивне питання. Ви могли і не знати про факт.
Я думаю вас турбує інше. На скільки швидко дізнаються реальну адресу реєстрації в прийдуть до вас?
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Мене багато питань хвилює, якщо чесно.
Але ми не живемо за місцем реєстрації вже давно живемо в іншому місті.
Тому питань багато
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Мене багато питань хвилює, якщо чесно.
Тому питань багато
На скільки далеко живете?
Сонячний зайчик• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Так отож
Сонячний зайчик• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Мене багато питань хвилює, якщо чесно.
Тому питань багато
До речі, а ці знайомі вашу реальну адресу не можуть розбовкати, якщо до них прийдуть?

Репетиторша• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Так а какие могут быть варианты? Представьте, что Вы продали квартиру незнакомым. 4 года назад. Вы что туда за почтой ходили бы до сих пор?
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
На скільки далеко живете?
Квартиру продали в Дніпрі. Живемо в Києві
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляРепетиторша
Тут більше питання чи не додадуть чоловіка до списку ’ в розшуку’, що не з´явився.
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Тепер є запитання На скільки ваш чоловік порушив/ не порушив правила військового обліку.
Чому не став на облік у Києві?
Ось ці запитання вас і повинні турбувати. Я впевнена, що ви і про ці нюанси знаєте
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Звичайно. Така система роботи
Швидка Настя• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
То він мав стати на облік в Києві
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Чому не став на облік у Києві?
Порушив звісно. Але як це довести, що він не проживає за місцем реєстрації? Тому що місце реєстрації на паралельній вулиці з квартирою , яку продали
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Звичайно. Така система роботи
От це і тубує найбільше
Чупа-чупс• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Питання не в тому, яке значення має повістка, а як вона проведена у ТЦК. Є немало випадків, коли так запихають і розписуються за отримувача. Повістка тоді рахується врученою. Далі в розшук, штраф і блокування рахунків виконавчою службою за несплату штрафу. В світлі очікуваного закону обмежень ще більше буде.
Так що, тут як повезе.
НаБалКоніХодять• 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Звичайно. Така система роботи
Що це за система?

Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Довести? Кому? Їм? За них не переживайте, вони швидко це роблять.
От як вам пояснити чому при зміні місця проживання не став на облік.
Щось дивує звичайно,як після нової реєстрації адреса не попала до воєнкомату? Ну то таке. Все може бути.
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Так що, тут як повезе.
Чула про таке, що співробітники ТЦК самі розписуються в повістках замість одержувачів
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Що це за система?
Звичайна. Алгоритм дій у випадку, якщо людина не з´явилася.
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Так нова реєстрація на сусідній вулиці. Тому не було необхідності. Це був 2020 рік
НаБалКоніХодять• 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Чесно кажучи не розумію, що вас дивує. Повістки досі приходять людям, які давно служать, а ви про зміну реєстрації. У списках так званого ’розшуку’, який мають у поліції, присутні громадяни, які отримували повістки, які не отримували їх, і навіть вже мобілізовані. На щастя ’система’ поки працює погано.
3@йk@• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Поки він не розписався про вручення, в розшук не подають. Просто тцк і самі могли розписатися за вас і подати в розшук. Я б так не переживала, бо всіх так можуть шукать. Ви в києві. Тут нема бєспрєдєла з юусіками і т.. д. Просто не виїжджайте з міста, бо тільки на блокпостах вас можуть перевірить чи ви в розшуку чи ні.
Дівчина заглядєніє• 02 марта 2024
Він у вас чотири роки не прописувався? Бо здається треба було повідомити військомат коли змінюється місце реєстрації
автор Оновлена версія • 02 марта 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
В межах одного міста чи району не потрібно було в період ковіду
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Ви хочете сказати, що у 2020 році не потрібно повідомляти було у воєнкомат про зміну місця проживання?

І ще, з лютого 2022 року неодноразово наголошували ( і в тому числі документально) ,що чоловікам призовного віку потрібно з´явитися за місцем обліку і уточнити свої дані.
Якось так
Садоводница• 02 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спробую пояснити - дивує,що при новій реєстрації цнап чи що там у автора не довів свою справу до кінця. Тепер зрозуміло?
НаБалКоніХодять• 02 марта 2024
Ответ для3@йk@
У розшук людину можна оголосити після рішення суду. А тцк, а за компанію і їхні друзі поліція, розшуком називають списки тих, хто не явився по повістці, але і там всі підряд.