02 марта в 14:59

Скільки часу ваші діти добираються в школу?

Старша школа , громадський транспорт або велосипед, скільки максимально допустимо, щоб дорога не втомлювала?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 68
48 (70.59%) До 30 хв
10 (14.71%) Результати
6 (8.82%) 30-45 хв
4 (5.88%) До години
Соображалочка 02 марта в 15:12
Ответ дляКартаБезКомиссий
У вас или понятие квартала смазанно, или временные рамки.
Ну вам,звісно,відніше)))
В Одесі у центрі маленькі квартали)
Медсестричка 02 марта в 15:13
Дві хвилини
Кашка-маняшка 02 марта в 15:16
Час- полтора, в зависимости от транспорта, очень тяжело (
Водійка хімарса 02 марта в 15:23
150-200 метров до школы… скорость движения зависит от оставшегося времени до звонка 😂
ЗавЛабСнаб 02 марта в 15:24
Меньше 5 минут пешком
Сливочная пенка 02 марта в 15:28
Ответ дляКараПузовна
Не втомлюється в дорозі?)) Моя за п´ять хвилин до уроків тільки з ліжка сповзає
Ага, так устаёт, что иногда захожу, а она спит за столом🤣
alisarich 02 марта в 15:28
Вначале года тяжеловато , больше часа. 10 минут до остановки, 40 минут ехать и потом ещё идти 10-15 минут до самой школы, сейчас пешком 10 минут
Мядуза аля моргонер 02 марта в 15:32
Дочка добирається 40 хвилин машиною (завозимо). якщо трохи є пробки. якщо пішки і метро, то десь годину
Це не оптимально, звісно ж. оптимально до 10 хвилин пішки
Перша скрипка 02 марта в 15:49
2-3 минуты
НетЕщеНаверное 02 марта в 15:51
5 мин от двери квартиры до дверей школы. Школа через дорогу.
наКоблучках 02 марта в 16:12
Сын ходит 5 минут пешком
Я в свое время ходила 25 мин..
А позже , в другой школе добиралась на автобусе , выходила за час. И это очень утомляло , благо что 1 год.
Чем ближе тем лучше короче
Весотехник 02 марта в 16:56
Від нас школа в 10 км (Київ), зранку завозить чоловік, а вдень син сам їде тролейбусом 40 хв і 15 хв ще йде від зупинки до будинку. Так вже другий рік, зараз 6-й клас. Початкова школа, 1-4 класи була в 5 хв від будинку.
Школу вибирали так, по напряму, який подобається дитині.
Семенівни сусідка 02 марта в 17:03
50 хвилин громадський транспорт+ пішки
забиякина 02 марта в 17:06
10 хв пішки
Хвігура мічти 02 марта в 18:09
30 хвилин пішки