заварний look• 02 марта 2024
Що означає, коли чоловік каже щось типу
"Ти можеш мені дзвонити, коли є бажання, завжди радий тебе почути" у контексті, коли ви кілька раз бачилися і не спілкуєтесь на постійній основі.
ЛюбимаЯНЬ• 02 марта 2024
Либо просто из вежливости, либо он не против, если женщина сама будет проявлять инициативу и кружить его.
Сам активничать не собирается
Миловидна леді• 02 марта 2024
Перевожу: не настолько ты мне нравишься, чтобы ради тебя еще и напрягаться