Соня-сонятко• 02 марта 2024
Чи може бути знову цистит?
Був цистит у дитини, лікували. Антибіотики, таблетки, каплі, але не долікувались одну неділю. Дитина захворіла, була сильно висока температура, і ми вже лічили інше. Але антибіотик ми пропили всі 7 днів.
Пройшло вже десь місяців два, і тут вона ходить і тримається за пісю, питаю болить, каже да. Пісяє ніби нормально, але сьогодні щось перериви великі. В понеділок здамо аналіз. Як думаєте може бути цистит, через те що не долікували?
Вільний митець• 02 марта 2024
Так, може бути рецидив. У дітей так буває. Обов’язково до лікаря сходіть і аналіз здайте.
Маргарита и Мастер• 02 марта 2024
Цистит то дуже коварна херня,якщо не долікуєте переходить у хроніку ...лікувати його потім дуже складно