02 марта в 23:35

Ніяк не можу обрати роботу. В понеділок треба сказати. Порадьте що краще

Влаштовуюсь офіс-менеджером, секретарем.
Перша компанія - зп 25. . відповідальності мало. просто спілкуєшся, замовляєш їжу, напряга по мінімальному. перспектив немає. їхати до них десь годину, може трошки більше.
Друга компанія - зп 20, напрягу і відповідальності багато. робота з документами, допомога всім відділам. є перспективи. і здавалось би, що тут все очевидно - обирати другу. Але мене там дуже бентежить власниця компанії - я ще на співбесіді зрозуміла, що противна вчіплива тітка. Її фраза "один промах - прощаємось в один день". Ясно, що я там постійно буду нервувати. Їхати до них так само - годину.
Я хочу вже мати більш серйозну роботу, ніж замовляти воду і печиво в офіс. Але з такими нервами..не знаю. З другою компанією намагалась домовитись про компроміс - ні в яку. 20 і все.
Ламаю голову, в понеділок треба дати відповідь. Я вже нервую навіть просто думаючи про ту власницю. А на роботі боятимусь її як підстрелений заєць.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 02 марта в 23:36
Коханозадовільна 02 марта в 23:36
Я б першу обрала і навіть не думала)
73 1
Кринжова баба 02 марта в 23:36
Я б обрала першу
КохайтесьЧорнобровi 02 марта в 23:37
Нема чого думати, перша.
Лепешечка 02 марта в 23:37
я б спробувала другу. ви ж наче не хочете просто замовляти печиво та каву?
13 5 2
Сіточка 02 марта в 23:38
Ищите что-то третье, чтоб не так нервно, но с перспективами
16 2
Наверняка 02 марта в 23:38
Тю, платять більше- менш напружливо , їхати однаково. Для чого вам та тіточка неадекватна?
автор Марафетчица 02 марта в 23:38
Ответ дляСіточка
Ищите что-то третье, чтоб не так нервно, но с перспективами
шукала б. але все гроші піджимають.
Видящие_помогите 02 марта в 23:39
Очевидно же, что с хозяйкой второй компании вы не сработаетесь.
И никаких перспектив у вас там нет уже изначально.
Идите в первую и работайте с удовольтсвием.
автор Марафетчица 02 марта в 23:39
Ответ дляНаверняка
Тю, платять більше- менш напружливо , їхати однаково. Для чого вам та тіточка неадекватна?
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
31 1
автор Марафетчица 02 марта в 23:39
Ответ дляВидящие_помогите
Очевидно же, что с хозяйкой второй компании вы не сработаетесь.
И никаких перспектив у вас там нет уже изначально.
Идите в первую и работайте с удовольтсвием.
дякую, може ви і права. раз мене вже напрягає вона..
Стриптизерка 02 марта в 23:39
Я бы не ту ни другую не выбрала
Первая далеко, вторая если уже трусит от начальницы, то нафиг такое нужно

Или устроится пока на 1 и позже искать более менее перспективное
Куда ж без меня 02 марта в 23:40
Выбирайте первую, параллельно просматривайте другие вакансии
Бджолина королева 02 марта в 23:40
Мені у другій керівниця не сподобалася, здається це робота на вигорання всю енергію там випʼють з вас. Але можу помилятися.
автор Марафетчица 02 марта в 23:41
Ответ дляКуда ж без меня
Выбирайте первую, параллельно просматривайте другие вакансии
дякую. але що їх переглядати дурно? покличуть на співбесіду
я почну ходити на них (онлайн)
як це буде виглядати ? якщо я там недовго працюю
автор Марафетчица 02 марта в 23:41
Ответ дляБджолина королева
Мені у другій керівниця не сподобалася, здається це робота на вигорання всю енергію там випʼють з вас. Але можу помилятися.
та я вам кажу. побули б ви з нею півгодини . я ледь не здуріла, поки ми говорили
Спілий баклажан 02 марта в 23:42
Куда ж без меня 02 марта в 23:43
Ответ дляМарафетчица
дякую. але що їх переглядати дурно? покличуть на співбесіду
я почну ходити на них (онлайн)
як це буде виглядати ? якщо я там недовго працюю
Зато, найдете лучшую работу с ростом и перейдете
Лепешечка 02 марта в 23:43
Ответ дляМарафетчица
та я вам кажу. побули б ви з нею півгодини . я ледь не здуріла, поки ми говорили
за то знаете какая это школа? после этого вы сможете на любую работу устроиться
24 2
Пригаю-цибаю 02 марта в 23:43
первую конечно) вы наверное еще очень молоденькая))) всегда выбирайте где больше платят, меньше напряга, и меньше делать.
рвать рубашку на теле и напрягаться - этого никто не оценит, поверьте)
37 1
Сладко-соленая 02 марта в 23:43
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
В первой у вас будет оставаться ресурс на освоение нового. И денег больше, можно отложить, чтобы проще потом работу было менять.
автор Марафетчица 02 марта в 23:44
Ответ дляЛепешечка
за то знаете какая это школа? после этого вы сможете на любую работу устроиться
ви впевнені, що мене не звільнять через місяць? я думала вже , що попахаю і знайду потім норм роботу
але мої навички не такі, щоб я прямо супер профі була
там ще крім роботи офіс-менеджера координація роботи відділів, складання юридичних документів, комерційних пропозицій..
10 2
автор Марафетчица 02 марта в 23:44
Ответ дляСладко-соленая
В первой у вас будет оставаться ресурс на освоение нового. И денег больше, можно отложить, чтобы проще потом работу было менять.
тут ви права
Сладко-соленая 02 марта в 23:45
Ответ дляЛепешечка
за то знаете какая это школа? после этого вы сможете на любую работу устроиться
Если она успеет пройти эту ’школу’ до того, как вылетит)
автор Марафетчица 02 марта в 23:45
Ответ дляПригаю-цибаю
первую конечно) вы наверное еще очень молоденькая))) всегда выбирайте где больше платят, меньше напряга, и меньше делать.
рвать рубашку на теле и напрягаться - этого никто не оценит, поверьте)
я знаю
скільки разів вже впахувала, як проклята, і звільняли..
мені 22
Черговий по кухні 02 марта в 23:45
Ищите третью, нормальную
автор Марафетчица 02 марта в 23:45
Ответ дляСладко-соленая
Если она успеет пройти эту ’школу’ до того, как вылетит)
золоті слова
вона дуже жорстка
Фима Собак 02 марта в 23:46
Ви практично самі собі відповіли. У другої роботи вже багато проблем, а ви ще там не працюєте. Я розумію, що перспективи манять, але що заважає напрацювати досвід і знайти кращу роботу в подальшому? Зосередьтесь на тут і зараз. Де грошей більше, мороки менше. Якщо начальниця вже неприємна, і вже чимось погрожує, то де гарантія, що буде підвищення колись від неї? Підімне вас під себе і слова не дасть сказати, не те що підвищення просити
Пригаю-цибаю 02 марта в 23:46
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
во второй перспектив тоже нет, просто про них лапшают таким вот наивным , чтобы работали лучше и старались за минималку)
а в первой и не жлобы, и платят нормально, и не врут.
я HR
Зоряний Шлях 02 марта в 23:46
Ответ дляМарафетчица
шукала б. але все гроші піджимають.
Идите на 1,а там посмотрите.Если не напряжно,я бы со временем искала что-то другое