дожену і ощасливлю• 03 марта 2024

У всех пошатнулась нервная система во время войны???

Интересно то что даже стараешься не думать что вокруг происходит, но оно всеравно на подсознании срабатывает плохо на нервы.
СКИБИДЫШь• 04 марта 2024
В мене так

СКИБИДЫШь• 04 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Вас не пугают обстрелы ракетами???
Може вона в шерманиї
Без QR коду• 04 марта 2024
Ответ дляСкользкая
Это зависит от того живёте вы в Украине или в другой стране, когда уехали, какая у вас была нервная система до войны?
Живу в Німеччині 2 роки на біфрені та інших заспокійливих.
Часто плачу. Відчуваю, що нерви здали.
Файна дівка• 04 марта 2024
Пипец тупой вопрос
Конечно у всех
Даже если кто то говорит что нет
Это война
И мы никогда ее не проживали
Скользкая• 04 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Часто плачу. Відчуваю, що нерви здали.
Так это зависит ещё и от вашей психики и состояния вашей нервной системы, которое было у вас и до войны. У меня и до войны была психика крепкая и с нервами всё в порядке. И сейчас всё нормально, несмотря на войну.
Ласунка• 04 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Если жить в забитом селе, в глухомани, вдали от цивилизации - то да, ’можна і не чути нічого...’!
який цінний коментар)) Впевнена, ті хто постраждав при обстрілі Одесси - позаздрили тим, хто живе в спокійному селі і насолоджується весною, а не хоронить своїх дітей у місті-мільйоннику
12 галюцинаций• 04 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
В мене - ні
по хрен все?

Топтунша• 04 марта 2024
мне только тревога слышится время от времени, ад, и разные успокоительные не принимаю, ттт
ГендиреХтор• 04 марта 2024
Це постійний стрес
А стрес це кабзда здоровʼю
Та прям багіня• 04 марта 2024
Ответ дляСкользкая
У мене до війни теж все було добре і майже 2 роки , а місяць назад накрило так, що зараз на антидеприсантах
Топтунша• 04 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А мне надоело слетать с кровати во время массовых обстрелов.
не читала всей темы, откуда Вы?
зорi• 04 марта 2024
у нас огромная страна-города районные центры села поселки .многие и не знали б что война если б не тв и инет.смотря кто где живет.
Кидаю курити• 04 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
В Івано-Франківську
можно беречь, конечно
Кидаю курити• 04 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Я б в такому разі виїхала
с мужем?
Скользкая• 04 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Значит надо пить АД, стараться хоть как - то фильтровать информацию, меньше смотреть новостей. Не знаю где вы живёте. Но лучше жить в безопасном месте\стране.
Да, я блондинка!• 04 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
с мужем?
З ним, рідненьким
маринабаранова• 04 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Та прям таки - наслаждаются, жизни радуются и ни на что не обращают внимания - нюхают цветы) Или у вас какое - то особое село, в другом измерении и на другой планете?

Весна уже - третий год отравлена, у всех есть погибшие родственники, соседи, друзья и близкие. И особой разницы нет - кто где живёт - всё может поменяться, в течение пары часов - и тихое село может превратиться в арену боевых действий...
Да, я блондинка!• 04 марта 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Може вона в шерманиї
В Україні, в Німеччині сестра вже 20 років мені там не подобається жити і ніколи б не жила
Кидаю курити• 04 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
З ним, рідненьким
он выездной?

Кидаю курити• 04 марта 2024
Ответ длямаринабаранова

ага. недавно в одном селе, в котором ни тревог, ни обстрелов, просто посреди дня ракета в дом попала.
Ласунка• 04 марта 2024
Ответ длямаринабаранова

Ви коли були на Закарпатті? Там тривог практично не буває. Якби чоловіків не повимітали з сіл, люди б і не вірили що десь війна. Там хоч один шахед-мопед пролетів?
Да, я блондинка!• 04 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
он выездной?
Іноземець
Да, я блондинка!• 04 марта 2024
Ответ дляЛасунка
І не тільки в Закарпатті. В центральній частині України багато таких міст і сіл, що вже про західну говорити
АдеКВАтная• 04 марта 2024
Ще трохи лишилося, до травня. Потім щось буде … війна перейде в неактивну фазу, до кінця року все скінчиться.
маринабаранова• 04 марта 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
А в тихих містах і селах - не ховають загиблих? Туди не йдуть труни? Там зовсім нема вдов і сиріт, батьки не втрачають єдиних синів? Ні в кого не болить душа за родичів, яких постійно бомблять?
Сладкий лимончик• 04 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
В прошлом году так же говорили. А по факту май был пипец какой.
Да, я блондинка!• 04 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Висловити співчуття і віддати останню шану це зовсім не тотожне пропускати через себе, щоб зрушити нервову систему. Навіть психологи радять відмежувати ’ жучий біль’ від свого особистого. Людська природа така.
Я не чарівниця вам• 04 марта 2024
Очень, чувствую не вывожу. Панические атаки сменяются одна за другой.Мама умерла, папа требует ухода. Жених служит.Харьков.
Раздражевская• 04 марта 2024
В мене особисто страшне горе в сім´ї сталося ще за 5 місяців до війни, і от з того часу вже 2.5 роки спокою немає, від того оговтатись не встигли, а потім повномасштабне вторгнення... тому удар подвійний. Хвороб повилазило купа, і в мене, і в мами, ще й таких, що й не знали, що вони взагалі існують. Важко але тримаємося.
Рву и мечу• 04 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Але все одно війні відображається на людині. Дізнаєшся про те, як катували людей, ґвалтувала дітей, про родину з Харкова, що згоріли живцем. Ну це вже наглухо байдужим потрібно бути, щоб цього не помічати
Або вкрай задовбаним власними проблемами( я за себе). До війни 6 років пекельна чорна смуга, сама не знаю як не здуріла тоді. З початком війни вилізла спершу з депресії(можливо інкстинкт самозбереження під ракетами увімкнувся в Києві в перші дні), через півтора року знову впала. Чесно, стільки було свого болю, що дивилась про Бучу і не плакала взагалі. Не було чим. Зараз легше,якщо не рахувати фінансових проблем, але все одно починаю лише відживати. І теж на новини реакції майже нема. І я небайдужа. Просто нема місця за проблемами.