Г@Л@В@ломка• 05 марта 2024

Сжигание жира. Когда происходит?

Те кто знает
В интернете очень много разной информации
Интересно, сколько максимально можно сжечь именно жира, сколько нужно делать кардио или силовые? Через месяц будут видны результаты?
Угадайс• 05 марта 2024
дивлюся на себе і розумію що - ніколи

Marmu• 05 марта 2024
Автор, це процес довгостроковий. Швидше спалите - швидко наберете. Треба орієнтуватися на довгий період. І спорт - то для здоров´я-тонуса, худнуть від їжі.
Чтооооооооооо?• 05 марта 2024
Під час кардіонавантажень гарно горить жир. І при низьковуглеводному харчуванні
автор Г@Л@В@ломка • 05 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
тільки пишуть при інтенсивному тренуванні після 20 хвилин іде спалювання жиру, тобто тренування кардіо повинно бути 40-50 хвилин для результату, а не по 10-15 хвилин

а це складно, бо серце вискакує і важко
Жена сантехника• 05 марта 2024
Чим більше пісяєте, тим більше спалюється жир. Це показник
автор Г@Л@В@ломка • 05 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
дякую, не знала

іще напевно від кави з сиропом краще відмовитись, бо вона затримує рідини
автор Г@Л@В@ломка • 05 марта 2024
Ответ дляУгадайс
дивлюся на себе і розумію що - ніколи
може вам і не треба)
Угадайс• 05 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
може вам і не треба)
80+кг живої ваги
В танке• 05 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка

а це складно, бо серце вискакує і важко
На кардіо тримайте пульс на рівні 130-140, так ви не хекаєте як скажена собака. Підберіть підходящий темп саме для пульсу, не женіться за швидкістю. У одних при бігу 12км-г такий пульс, а у інших вже при ходьбі 5км-г.
І так годинку займайтесь.

Після тренажерів з нормальною нагрузкою для мʼязів основні калорії паляться при їх відновленні - тобто коли спите.

+ дефіцит калорій. І так з півроку, і буде результат.

В танке• 05 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
вода виводиться, а не жир, не кажіть фігню
Жена сантехника• 05 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
дякую, не знала

Загугліть саму формулу спалювання жиру. По формулі Жир розпадається на енергію+воду.
В танке• 05 марта 2024
Ответ дляУгадайс
80+кг живої ваги
тоді пульс від 120-135 підбирайте
Чтооооооооооо?• 05 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка

а це складно, бо серце вискакує і важко
Так знищіть інтенсивність. Якщо це бігова доріжка чи вулиця, то просто швидко йдіть. Для вашого серця і організму то вже може бути достатнє навантаження. Коли відчуєте що обстало легко, то збільшите навантаження
Жена сантехника• 05 марта 2024
Ответ дляВ танке
Будьте уважні. Я написала жир спалюється, а виводиться з організму вода:
відома формула, яка описує процес спалювання жиру (наприклад, під час аеробних вправ): C55H104O6 + 78O2 → 55CO2+52H2O + тепло. Тобто можна сказати, що фінальними продуктами метаболізму жирних кислот є вуглекислий газ, вода та енергія.
Угадайс• 05 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
фігасе Ви мислите
ГонУрова дівка• 05 марта 2024
Ответ дляУгадайс
фігасе Ви мислите
Це в школі між іншим вчать. Я теж це пам´ятаю.
Угадайс• 05 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
може і вчать, та особисто в мене вчитель хімії була дівчинка що ще навіть не закінчила університет, що вона там намагалася нам донести я не пам´ятаю, я вже стара потрьопана андатра
ГонУрова дівка• 05 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Мені теж вже 43 рочки з половиною :). Але пощастило з хімічкою, була шикарна тітка.
Угадайс• 05 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
мені більше пощастило з вчителем фізики, вона хоч і психопатка була, але видушувала з нас усе що могла, в неї була сучасніша лабораторія ніж у деяких ВНЗ, завдяки чоловіку-підприємцю, якийсь проектор навіть був, він на той час коштував 8к$ (чогось пам´ятаю як зараз), я потім пішла у технікум, мало не вивчилась на радіотехніка

Меня не звали• 05 марта 2024
Ответ дляВ танке
А как по вашему жир уходит, бесследно испаряется?))) девушка правильно пишет
Котомафия• 05 марта 2024
Если нужна эффективность - то берется все комплексно.

Т.е. начать с правильного питания. Основа: минимизировать сахар (брать продукты с естественным содержанием сахара).

Ну а далее как вам написали.