Фенте Фря• 05 марта 2024

Ви б могли мати справу з клієнтами які замість дзвінків надають перевагу перепис

Перепискам?
ШобВам_КакНам• 05 марта 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Єдині клієнти, з якими я не можу мати справу: ті, хто не відповідають ані на дзвінки, ані в переписці. Тобто, це виглядає так: ’мені треба сукня’. Ок, люба: ’яка сукня, яка тканина, який розмір...’. А у відповідь тиша. На дзвінки також не відповідає.
Через пару днів від неї питання: ’а ви вже вислали мені сукню?’.
Серьозно?!
Це окремий підвид 🤣

Губи з філером• 05 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
В мене такий тато, йому вже 60+ , а подзвонити комусь для нього то страшніше не вигадаєш!
Тому чудово, що можна писати
А он пишет?
Обычно в таком возрасте переписки Не нравится им
Фізик-ядерщик заочно• 05 марта 2024
я такой клиент. стараюсь минимизировать созвоны, предпочитаю общение в переписке, когда начинают наяривать-это меня очень нервирует.
Тундиринда• 05 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
бесят, когда звонят...это как правило люди в возрасте.. не наигравшиеся благами цивилизации и не знающими, что такое такт....
В каком именно возрасте?
ШобВам_КакНам• 05 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
А он пишет?
Приходиться писать)))
Или мама за него звонит 😆🤣🤣🤣 Ее это всегда жутко бесит )))
Губи з філером• 05 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Приходиться писать)))
У меня муж просто ненавидит ничего писать, и не читает то, что ему пишут
Тундиринда• 05 марта 2024
Мне всё равно. Я вежливая и тактичная от природы.

Не любовница• 05 марта 2024
Мне удобнее как продавцу и покупателю только переписка.Звоню с неохотой,только экстренные случаи(например,когда покупка к празднику и срочно нужно что-то уточнить).Не люблю с незнакомыми людьми общаться по телефону
Бронетапці• 05 марта 2024
я не люблю звонить, переписываться - на здоровье, сколько угодно
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Нічого. Працюю в сфері де дуже багато спілкування, мені 27 і формат переписки мені дуже комфортний. Але маю кілька колег 36-45 років, які «морозяться» від клієнтів які не вілповідають саме на дзвінок. Фраза «Ну чого я маю їм то виписувати, нехай дзвонять якшо їх цікавлять пропозиціі» і тд. Тобто клієнт пише, а вони у відповідь дзвонять, а якщо їм не відповіли то і відписувати не будуть.
У вас как прописано в долж.инструкции?

Мне как вашим 36+, длинные переписки не переношу. У меня нет времени ждать пока продавец ответит какие трусы в наличии.

Звонок намного быстрее. И забыла

Те, кому скучно, да, любят переписку. Создают вид занятости!
Оябунчик• 05 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
От цих ’говорильників’ я щиро ненавиджу
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Переписки- это долго, быстрее позвонить и все согласовать
Ну, если продавцу платят за создание вида работы, то да, переписка им выгоднее
Додекаэдр• 05 марта 2024
Конечно. Всё написал, что нужно и потом не будет ’ вы не говорили такого, я не понял, я не слышал’)))
Оябунчик• 05 марта 2024
Ответ дляПрилипало
У вас как прописано в долж.инструкции?

Звонок намного быстрее. И забыла

Розмовляти-це так інтимно. Це для друзів, родичів. З чужими -фе
Поліцейський патруль• 05 марта 2024
Так, в мене весь бізнес в переписці - інста, фб, ТГ, Вайбер
Вчасно не відповіла - все, клієнт пішов до конкурента
Мамкиня доця• 05 марта 2024
Мені 45, на дзвінки майже ніколи не відповідаю. Усі бажаючи можуть написати і я прочитаю, коли буде час.
А у нас макарошки• 05 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Коли я пишу, а мені у відповідь телефонний дзвінок - це все, як клієнта вони мене втратили.
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Вот это занятость
Леопардові панчохи• 05 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Не будьте такою наївною ))) Окрім підвиду: ’я в бункері’ по спробам щось уточнити, є підвид: ’я в бункері’, коли щось прописуєш чи проговорюєш. ’Ой, а я не звернув увагу’. ’Ой, а я зрозумів по іншому’ і мій улюблений: ’Та, блін, в мене немає часу всю вашу писанину читати.’

Гладиолус• 05 марта 2024
Конечно. Терпеть не могу звонки
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вы читали здесь темы, где продавцы отвечали двухсмыслено и приходило гэ? ))

И да, у людей реально может не быть времени на писюки сутками
Сирожено_пирожено• 05 марта 2024
Люблю переписку більше. По-перше пишеш/відповідаєш коли є вільний час, можеш свої думки сформувати і всі питання завчасно. А дзвінок то таке, де він тебе застане в дорозі
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А если надо на 10 таких ответить. В личное время отдыха? А потом на уточняющие уточнить?)
Леопардові панчохи• 05 марта 2024
Ответ дляПрилипало

Не читала. Тут також не продаю.
Переписки я люблю конкретні. На кшталт: як будете отримувати? Для відправлення перевізником, будь ласка, напишіть реквізити отримувача. Як будете оплачувати? При оплаті наложкою вам додатково потрібно буде сплатити комісію за переказ коштів в такому то розмірі.
Потім з´ясовується, що про комісію не прочитала людина. Часу не було.
Allein74999• 05 марта 2024
О, я таких обожаю. Люди лучше пишут, чем говорят. Плюс этот разговор фиксирован( в плане уточнения предпочтений), переписка, как залог того, что никто не скажет « а я же говорил не так». Все читаемо.
А по тел как начнут воду лить, нет желания объяснять на пальцах, вслух, особенно если ты не на раб месте.
Поліцейський патруль• 05 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Вот это занятость
Так, всі вихідні березня вже в броні
Люди гуляють свята щодня
Нема часу навіть в Буковель поїхати
Але в Трускавець поїду точно )
Птица Говоруша• 05 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Цікаві колеги у Вас . А якщо людина просто зайнята, щоб відповідати на дзвінок і трендіти? Мені от просто зручно написала і чекаю відповіді. Коли змогла, відповіла.
А оті всі балачки. У всіх нормальних сайтів вже є така кнопка/галочка ’не передзвонювати’. Не просто так таке придумали ))
у багатьох вже галка ’передзвоніть мені’. Тобто опція за замовчуванням - ніхто нікому не телефонує. Більш того, я одного разу навмисне ставила цю галку, щоб мені зателефонували (дізнатися термін придатності продукту) то ніхто і не подумав дзвонити))))) відправили посилку та й по тому
Прилипало• 05 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Так, всі вихідні березня вже в броні
Люди гуляють свята щодня
Нема часу навіть в Буковель поїхати
Але в Трускавець поїду точно )
Мы вам завидуем
Вишня на торті• 05 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Не от возраста зависит. Мне 47, предпочитаю переписку
Вишня на торті• 05 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Я против голосовых сообщений, прям бесит иногда. А переписка- отлично.
О, и я голосовые терпеть не могу