Стоп! Стоп! Не псіхуйте і не тратьте нерви на письмо в стилі "шо опять?", "скіки можна" і тд
Просто напишіть чи приходила до вас така інсайд інформація?!
Бо шось тиждень тільки почався, а я вже 2 рази таке почула.
І як вважаєте, це взагалі реально?
Якщо хтось напише, що у них нема там ніякого угрупування, то я вас хочу випередить, що один військовий мені казав, щоб зібрати таке угрупування їм достатньо 3 діб. Це не значить, що місяцями біля кордоеу будуть товктися, як в 2022.
Умоляю, без образ і пустих балочок. Конкретні відповіді хто шо чув
І як вважаєте, це взагалі реально?
Ответ дляСахар-Ок
Подумаємо логічно. У 2022 йшло на Київ за приблизними оцінками 50-70т.кацапів. Без усіляких укріплень за тиждень лише західна частина змогла дійти до околиць Києва. Східна частина майже застрягла. Результату вони не досягли зовсім.
Наразі щоб йти на Київ чисельність має бути мінімум в 3 рази більша. А це вже 150-200т.чол. 200тис. за три дні не перекинеш на кордон та ще й непомітно.
Тому виходячи із простої логіки ніякого наступу поки точно не планується. Коли буде планувалися- ми вже точно це зрозуміємо
Яких 200 тисяч? Щоб взяти Київ тисяч 500 треба.
Наталья557• 05 марта 2024
Я читала, что пока угрозы такой нет. Но исключить этот вариант никто не может.
Kupiryukzak• 05 марта 2024
Слышала и не раз. Близкий человек служит в Киеве, успокоил, сказал чтобы не переживала. Но от этих слухов все равно страх небольшой есть. Так как в 22 году тоже якобы слухи, и не переживали, а получилось совсем по другому.
нинель 1919• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
А як за ними наблюдать? Думаєте вони відзвітують, що їдуть?
посли і не поверталися амеріки так точно,тільки консули наче є
Ответ дляДева Мария
Вони там перекидають туди сюди , щоб робити прорив .ім треба на сході взяти ще ого ого по плану . якщо на Київ і захочуть , то це не 3 дні ніяк . І щось мені здається , що вже не з бєлорашки , а якщо і підуть то з сумського напрямку , а це до Києва далеко
Сумську область укріплюють, прикордоння виселяють. Чоловік у Києві на службі - нічого не чув.
Завжди треба оновлювати запас готівки, медикаменти, і мати зручні речі та взуття . І коли злітає МІГ, то синхронно з усіма присутніми повторювати ’ УПАДІ’.
Наталья557• 05 марта 2024
Ответ дляKupiryukzak
Да, за пару дней до войны нам везде трубили, что наши границы надёжно укреплены, при этом без проблем зашли в Бучу. А Херсон вообще взяли голыми руками.
После такого веры никому уже нет.
Ответ дляlammama
Гадалка сказала,что больше такого не повторится.
Не можу не відповісти на ваше питання.
Позавчора моя близька знайома була в монаха провидця. Я писала на днях тут це. То він їй сказав, що війна до 2035 року. Наступ на Київ буде. Правда не сказав коли.
України до 2035 року цілісної сказав не буде.
Ви написала про гадалку, я вам про провидця.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
Ответ дляНаталья557
После такого веры никому уже нет.
Це точно. Я не жду офіційних заяв. Тільки самому можна десь рознюхать
Ответ дляРойЛеля
Не можу не відповісти на ваше питання.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
А що той монах провидів?Поки слова гадалки збулись.І по датам.Мені шла цифра у сні від 6 до 9,Якщо брати максимум 9 років,то виходить 2031 рік.
нинель 1919• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Не можу не відповісти на ваше питання.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
пісець...і кордини ж не відкриють для чоловікив ,дітей всіх вивезуть
Наталья557• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Я все же думаю, что до этого не дойдёт. Но точного ответа нет ни у кого.
Ответ дляРойЛеля
Не можу не відповісти на ваше питання.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
Вірте провидцю, вам так легше.
Ответ дляlammama
Моя згайома до нього їздила давно, коли в неї були складні обмтавини в житті. І він їй все розказав, що вона наробила і чому саме в неї тепер так. Те, що сказав було правдою.
Ну і іншим людям казав.
Я деталів не знаю
Ну і іншим людям казав.
Я деталів не знаю
Ответ дляРойЛеля
Не можу не відповісти на ваше питання.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
монах з монастиря МП?
Брат вчора розповідав як ловили одного священника з бориспольського собору, ох всього нехорошого в нього познаходили, рузькомирський гейський збоченець виявився, щей опір владі чинив, а в одного монаха(теж гея) зброю при обшуку машини знайшли, не багато, але це теж незаконне зберігання
TANYA 0 0 0 0• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Ну і іншим людям казав.
Я деталів не знаю
Ну і іншим людям казав.
Я деталів не знаю
То чому ті провидці не казали що війна буде, нікого не попередили , не вберегли, тільки після початку війни кого тільки не має, і провидці і тарилогині і мольфари і нумеролог, і всі щось всі щось передбачають.
Дева Мария• 05 марта 2024
Ответ дляYa tyt
Мене цікавлять ту 95 та ту 22 . Хочу мінус 10-15 шт.
Mashulenka• 05 марта 2024
Ответ длянинель 1919
вы шо прикалываетесь
посол США живет в Киеве
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Наче як попередив цей монах ще в 2021 р про війну і сказав виїзджати