ПадаюВреверансах• 05 марта 2024

Ви щось чули про наступ на Київ найближчим часом?

Стоп! Стоп! Не псіхуйте і не тратьте нерви на письмо в стилі "шо опять?", "скіки можна" і тд
Просто напишіть чи приходила до вас така інсайд інформація?!
Бо шось тиждень тільки почався, а я вже 2 рази таке почула.
І як вважаєте, це взагалі реально?
Якщо хтось напише, що у них нема там ніякого угрупування, то я вас хочу випередить, що один військовий мені казав, щоб зібрати таке угрупування їм достатньо 3 діб. Це не значить, що місяцями біля кордоеу будуть товктися, як в 2022.
Умоляю, без образ і пустих балочок. Конкретні відповіді хто шо чув
Дана-Нирвана• 05 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Пляааа.
В Півд.К достобіса амерських баз. Саме тому там не воюють ’так, чтоби масштабно’. Але навіть при цьому Півн.К постійно доривається і планів своїх не змінила. Що буде, як допиляють ядерку...

З прикладів краще з результатом перемовин по війні у В´єтнамі ознайомтесь.
Це якщо, блін, мінських не вистачає. За ними русня мала вивести свої війська. А що натомість зробила?
Нам тоже обещают дать гарантии страны. Почему у нас не может быть военных баз? А так да, Северная Корея - отстойный сосед. Как и рф. Но что с этим можно поделать при нынешнем раскладе сил и с учётом нежелания Запада напрямую принимать участие в войне, а не убедить оружие по чайной ложке? Обещали миллион снарядов, передали 30 процентов. Например.

yaGoda• 05 марта 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ну два варианта. Наши танки дойдут до москвы или не дойдут. Как думаете?
Я дивлюсь на цьому форумі такі питання не розглядаються, а дивно
НамСвоюРобити• 05 марта 2024
Ответ дляДана-Нирвана
’Нам тоже обещают дать гарантии страны.’

Мені це навіть не прийшлось коментувати, бо ви і самостійно впорались.)
’Обещали миллион снарядов, передали 30 процентов. Например.’

’Почему у нас не может быть военных баз?’
Питання чиїх саме.)
Бо русня розв´язала цю війну ще в 2014, щоб натівських/Штатівських/т.п. не було. А щоб були їхні.
Дана-Нирвана• 05 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити

Питання чиїх саме.)
Какой вы видите выход? Мир 70 лет не может решить вопрос с долбанутыми лидерами Северной Кореи. С недавнего времени ряды напрочь отбитых пополнила рф. Как вы думаете, если США и прочие бессильны перед Северной Кореей, где население 26 миллионов и очень скромные ресурсы (читай - мало денег), сможет ли мир быстро и радикально решить вопрос с рф, которая размахивает ядерной дубинкой и продолжает получать почти все, что нужно, в обход санкций?
_ЯгодаМалина_• 05 марта 2024
Ответ дляyaGoda
не, в таких темах обчно спорят кто за кого голосовал и готовы глотки друг другу перегрызть
Oksana USA• 05 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Зара возвращается , какой наступ ?
Советчицы писала , что Зара вернется только в конце войны , я им верю )
Когда яблони зацветут?)
sur_sur• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Я?? Не плутайте мене.
Чого б це мені двічи питать
Ходят слухи тут и там,
А буззубые старухи их разносят..
(В. Висоцький)
НамСвоюРобити• 05 марта 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так тому й не може вирішити питання, бо ’замірілі’ у свій час.
’Голуби миру’ отримують премії, чепчики вгору. А потім наступники стикаються з ще більшою, вже глобальною, проблемою, що виросла на ’посліді’ тих ’голубів’.
завитушка• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Моя згайома до нього їздила давно, коли в неї були складні обмтавини в житті. І він їй все розказав, що вона наробила і чому саме в неї тепер так. Те, що сказав було правдою.
Ну і іншим людям казав.
Я деталів не знаю
Минуле завжди краще видно ніж майбутнє, бо воно вже сталося.

GIJane• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Не можу не відповісти на ваше питання.
Позавчора моя близька знайома була в монаха провидця. Я писала на днях тут це. То він їй сказав, що війна до 2035 року. Наступ на Київ буде. Правда не сказав коли.
України до 2035 року цілісної сказав не буде.
Ви написала про гадалку, я вам про провидця.
Я не знаю кому вірити. Хочу вашій
Ці всі монахи ’любители русского мира’, віри їм немає.
YanaVkiev• 05 марта 2024
Та ні. Ми до шашликів де готуємось
Retu• 05 марта 2024
Тільки тут
Natal_ka91• 05 марта 2024
Думаю, на Київ можуть поперти якщо не дай Бог фронт впаде. Так просто навряд чи.
Светлана Борисполь• 05 марта 2024
Чула теж від 2 людей, які трохи в темі, бо мають вихід на військових. Якось не віриться в таке, але мені і два роки тому 23 числа не вірилось, тому це так собі показник.
автор РойЛеля • 05 марта 2024
Ответ дляСветлана Борисполь
А конкретно що чули, напишіть будь ласка
Bransoletka• 05 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Бориспіль
Блін, я з Борисполя
автор РойЛеля • 05 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Блін, я з Борисполя
Ви занадто серйозно не сприймайте. Я не наполягаю, що це чиста правда