Пускаю бісики• 05 марта 2024
На якому терміні домовляються з лікарем про пологи?
У мене зараз 34 і 5 днів термін, і ось я думаю, коли треба йти в пологовий домовлятись з ілкарем
Ананомчикус• 05 марта 2024
У меня почти 29. На выходных посмотрела роддом в своем городе, всё понравилось. После 30-ой недели планирую ехать договариваться с врачом
Бутерброд з ікрою• 05 марта 2024
Не домовлялися. Народила прекрасно з черговою бригадою. Я знайду куди 1000 доларів витратити