Бабайко• 05 марта 2024

Потрібен дитячий невропатолог який дійсно лікує складні випадки Київ

Вітаю дівчата. Знаю, що є багато тем про невролога але на жаль фахівця так і не можемо знайти.
Я вже раніше створювала тему про головокружіння у доньки 9 років.
Так от ми вже більше місяця в ступорі . Пройшли вже ряд спеціалістів, пройшли обстеження від лікаря листів до МРТ, лежимо зараз в стаціонарі, а динаміки позитивні немає 😔😢😢😢
Будь ласка з власного досвіду поділіться контактами толкового невропатолога який займається важкими випадками або зацікавлений в позитивному результаті, бо вже серце рве на частини , що дитині погано, а ми не можемо їй допомогти 😭ні препаратами ні крапельницями
Лачи• 05 марта 2024
Кірілова а ІПАГ або Стеценко
автор Бабайко • 05 марта 2024
Ответ дляЛачи
Кірілова а ІПАГ або Стеценко
Дякую.🙏🏼
Вкаблучках• 05 марта 2024
Дмитренко Інга Василівна
Пацаааааааан• 05 марта 2024
О боже 😬 а діалог поставили хоть ? Коли боліють діти ,люди нема нічого гіршого . Хай одужує ваше дитя 🙏
Пацаааааааан• 05 марта 2024
* діагноз
автор Бабайко • 05 марта 2024
Ответ дляПацаааааааан
* діагноз
Діагноз якого ніде немає ВСД 🤦🏼‍♀️
автор Бабайко • 05 марта 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дякую 🙏🏼
Пацаааааааан• 05 марта 2024
Ответ дляБабайко
Діагноз якого ніде немає ВСД 🤦🏼‍♀️
😫😫😫мені теж колись ставили всд. А до йшло до важкого неврозу ,насилу витягли .