Жирафовое варьенье• Изменено 05 марта 2024
Де придбати чоловічий костюм?
Шановні, підкажіть, будь ласка, які виробники відшивають костюми на високих широкоплечих чоловіків? Не можу знайти. Зазвичай як великий розмір, то він апріорі на чоловіка з надлишковою вагою пошитий, а на пропорційного, але великого чоловіка не сідає. Дуже вдячна!
Невидимка• 05 марта 2024
Ярмич неплохие костюмы, наш производитель. Позвоните спросите на какую фигуру
Жирафовое варьенье
• 05 марта 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
если вы в Киеве, то Воронин. У них на все фигуры есть
Дякую!
Жирафовое варьенье
• 05 марта 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую!
Жирафовое варьенье
• 05 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Arber гляньте, там отличное качество и цены нормальные
У них есть интернет магазин, чтобы приценится. И живые магазины
Дякую!