Жирафовое варьенье• Изменено 05 марта 2024

Де придбати чоловічий костюм?

Шановні, підкажіть, будь ласка, які виробники відшивають костюми на високих широкоплечих чоловіків? Не можу знайти. Зазвичай як великий розмір, то він апріорі на чоловіка з надлишковою вагою пошитий, а на пропорційного, але великого чоловіка не сідає. Дуже вдячна!
Чучело-Мяучело• 05 марта 2024
если вы в Киеве, то Воронин. У них на все фигуры есть
Невидимка• 05 марта 2024
Ярмич неплохие костюмы, наш производитель. Позвоните спросите на какую фигуру
автор Жирафовое варьенье • 05 марта 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую!
Ответ дляНевидимка
Дякую!
Murzeelka• 05 марта 2024
Arber гляньте, там отличное качество и цены нормальные
У них есть интернет магазин, чтобы приценится. И живые магазины
Ответ дляMurzeelka
Дякую!
Мстящий за Зайца• 05 марта 2024
Воронин,Арбер