Крихітка на всі• 05 марта 2024
Как вам такие реснички?
Хочу сделать , очень давно такие делала . Почему многим не нравится нарощенные ?
Маруська Му• 05 марта 2024
Того, що до зовнішнього краю вони дуже штучно виглядають. Як вам подобається то робіть звісно.
Я просто не розумію нащо, я дуже мало дівчат бачила, у яких реально дуже погані свої вії, але ті що були, то такі ніжні квіточки і як свої вії реально дуже пасували
Крихітка на всі
• 05 марта 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Красиво, такие бы сделала. Как называются?
Не знаю, увидела в тик токе
Крихітка на всі
• 05 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
У меня от туши глаза пекут , многие перепробовала . В жизни хожу без накрашенных ресниц , а когда делала наращивание так не пекло 😕
Маруська Му• 05 марта 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Я взагалі не користуюсь, лише можу коричневим олівчиком підвести очі. На мій типаж брасматик чи штучні вії дуже обтяжують вигляд
очки_ннадо• 05 марта 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ещё ламинирование спасает. Тоже не могу тушь подобрать, аллергик