Бджолина королева• 07 марта 2024
Чим боротися з тошнотою при грипі А
Вітаю.
Донька вже тиждень хворіє на грип А. Температура, кашель, нежить - ну вся картина. Апетиту немає зовсім. Найбільшу незручність спричиняє тошнота і слабкість, двічи "плила", сильно паморочилося в голові і темніло в очах. Я розумію, що при грипі таке буває, в паніку не впадаю. Але трохи виходить замкнуте коло: лікар каже багато пити, а багато пити не виходить через тошноту. Намагалися це коло трохи розірвати метоклопрамідом, більше я не хочу його давати, донька від нього проспала цілий день. П´є потроху рео водичку, але теж не те, щоб прям дуже допомагало.
І от питання, чим можна поїти, щоб трохи загальний тонус підняти і тошноту зменшити? Щоб трошки підтримати організм, поки він з хворобою бореться.
Всім дякую ❤️
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
О в моєї так само. Як вам поставили діагноз грип?
Тест робили у лікаря. В носа пхали якусь фігню
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Моя вже вдруге хворіє. І місяць не пройшов. Тести на грип лікар не робила. Пише ГРВІ чи вірус
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Квертин. Он по моему ещё есть с цинком и Вит с. Ну и д 2000 обязательно.
Вітамін С і Д 2000 п´ємо, плюс пробіотики. Квертин ще не пили, подивлюся, дякую.
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Моя теж 2 тижні хворіла, 2 тижні до школи походила, тепер знову. Минулого разу був грип В, тепер грип А. Всю колекцію збираємо((
Тест ми робили, правда, в лікуванні це нічого не змінило, так, щоб знати просто.
Повітруля• 07 марта 2024
Тільки таблетки від тошноти, чим погано що вона спить при хворобі багато?
Не гоню• 07 марта 2024
моїй дитині в лікарні давали сорбент. він знімає інтоксикацію і відповідно тошнота трохи проходить. і дуже дуже багато пити. нам прямо по мл рахували скільки дитина випила.
Повітруля• 07 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Він цинку може тошніти лікар казав
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Зрозуміло. Бо я тоді теж думала на грип і зараз мені теж так здається. Хоча дитина в мене взагалі не хворіє а тут майже три тижні пройшло і знову
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
А Ви ацетон не проверяли .я своей проверила ++ результат. Интоксикация. Поэтому такая вялая и тошнит немного и не пьет. А лечить как обычно надо пить. Вообще ничего не пьет ни чай ни воды ни сока ни компот . Буквально малюсенький глоток((( сорбент она не выпьет((
Чавонадо• 07 марта 2024
Мне при сильнейшей тошноте при ковиде помогали конфетки такие темнозелеые с белым крестиком Рошен с эвкалиптом. Единственное спасение было
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ацетон був на другий день, як захворіла. Потім знизився і зараз нормально. П´є потроху, я заставляю, чай трав´яний, компот, сік, шипшину, воду рео. Але багато пити не виходить. Сорбент трохи боюся давати: дала пару днів назад, а різко пішла вгору температура. Так поки на фоні сорбенту збили, думала, що посивію.
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Спить вона зараз і без таблетки. А після метоклопраміду якась неприємна в´ялість у неї була. Спала, просипалась ненадовго, плакала чомусь і знову провалювалася. І це ж не дитинча, 14 років вже.
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну моя має проблеми з вибірковістю , то рео вона не п´є ніколи сорбент то взагалі не реально будь-який дать.
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Це є таке. Всі ліки від тошноти мають такий ефект
Повітруля• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Я його завжди приймаю в мене язва була, зі мною такого ніколи не було
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Вам щастить. Я колись раніше курсом пила, потрібно було. Так була як овоч, чудово пам´ятаю цей стан, хотілося одночасно спати, плакати і вмерти.
Повітруля• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Ого навіть не знала за такі побочки, хоча я до них вразлива маю низький тиск, почитайте в інтернеті є ще противорвотні таблетки, я колись приймала коли була язва, навіть знаю валідол має такий ефект, мені завжди знімало щось кисле, огірки солені, сік опельсина, лимона
Аноним_1857• 07 марта 2024
бетаргин спробуйте
дуже классна річ, нам навіть для профилактики ацетрну при грипі назначали
Organic• 07 марта 2024
Мы с малым при гриппе А тошноту сбивали ломтиком лимона, возле постели я ставила блюдце с нарезанным лимоном. И пили морс из облепихи, и еще из калины, я ставила термос, и постоянно по пару глоточков. Лежали вдвоем больше недели с температурой 40 у обоих, почти не сбивалась, на 9 день я уже шуганулась что надо наверное аб начинать, но температура сама спадать начала и пошли на поправку.
Весняний Марафон• 07 марта 2024
Если тошнит - давайте воду с лимоном, лимона побольше выдавливайте.
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ну вот сегодня ещё и рвота одноразовая и понос одноразово. Вялая. Плохо стало именно когда температура перестала подыматься до высокой а наоборот стала падать (( врач руками разводит. Анализы крови назначили завтра сдавать...
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ми здавали вже. Бактеріалка ніяка не додалася, а так більше там нічого, про що ми й так не здогадувалися. Ну ШОЕ високе, лейкоцити, а гемоглобін трохи занизький. Тобто на лікування це ніяк не вплинуло, просто для самозаспокоєння. Лікар каже, у неї на дільниці 20 дітей таких, різного віку(((
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тримайтеся і швидкого одужання ❤️
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
бетаргин спробуйте
Дякую, подивлюся
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Я в своєї запитала, кажу от типу може вірус чи грип таку картину дає, вона на грип не перевірила, каже не схоже. І тп. Аналіз крові призначила і все.
Бджолина королева
• 07 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Краще шукати адекватного лікаря. Ми вже декілька змінили, і не впевнена, що обрали остаточно ((
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Та в мене діти взагалі не хворіють. Рідко раз в рік і то таке. Вік не малий. А це тільки в цьому році чомусь вже двічі...