Радуга-дуга• 08 марта 2024
Я тоже с цветами
Как вам?
Подарив поклонник
Ответ дляБутерброд з ікрою
Жінки це підтримують, звісно, що самі.
Я все згадую душещєпатільну історію мого свекра про своє дитинство. Історія розповідалась вже в 20ті роки. Про те, як пшеницю жали всім селом. Чоловіки жали, жінки снопи вʼязали. Ввечері повертались додому, чоловіки сідали по лавкам, бо ж втомлені, а жінки збирали вечерю, бо вони ж нефіга весь день не робили))) при цьому всі ностальгічно вздихають, особливо жінки. Я ж і питаю, якого чоловіки дупи відсиджують і не допомагають. Мого питання не зрозуміли))
А хто орав поле і сіяв ту пшеницю ,а мішки вже з готовою пшеницею ,хто носив 50-60кг.? А воза запрягав ,а фіру ремонтував ,а по дрова хто їздив ,а підгортав наприклад картоплю ,молоти пшеницю в муку а потім грузити її, сіно на гору викидувати ,і це все тяжку роботу робили саме чоловіки
Бутерброд з ікрою• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
А жінки на печі лежали, ага
Радуга-дуга
• 09 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
С темой? Не понимаю выставления здесь личных фото с лицом, это же личное.
А рубрика вначале была ’Беременность, роды’))
Промахнулась рубрикою
Випила кілішок
Жинси на дитину• 09 марта 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Промахнулась рубрикою
Випила кілішок
Приятного аппетита)
Цветы хорошие, это всегда приятно, но таки фото с лицом не понимаю))
лаМпочка• 09 марта 2024
Ответ дляКрим мій
Зараз вам автор напише: навзаєм )))
и права будет ! чи й не инстасамка, блин. прям все такие гламурные, плюнуть некуда.
З царем в голові• 09 марта 2024
Ответ дляДайте подумать
Я сейчас в Германии, ажиотаж страшенный. Полки с цветами пустые и толпа мужчин возле них. Очень много мужчин с цветами/конфетами/подарочными пакетами видела сегодня, мужчины разного возраста
а чего они возле пустых полок толпятся?
Бутерброд з ікрою• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Кажу ж хвора(( з чого ви на фантазували, що я про себе? Я про велику частину українських жінок. Мій чоловік з села на Львівщині, я там на дивилась такого, що волосся дибки. І це 21 століття.
Бутерброд з ікрою• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Сорі, якщо зачепила за живе)
Бутерброд з ікрою• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Добре, тільки не нервуйте. Випийте щось заспокійливе.
Божий одуванчик• 09 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Обожнюю цей форум
Нє, ну Ви увійдіть в положення. Це ж український Пентагон. Це вам не хіхі хаха. Шо не зайди- цьоці в політичних темах і тактики, і стратеги, і припущення хто куди для чого з ким полетів. І все це в премудрій манері всезнаючих. Самі політикині, психологині і різних організацій членкині. Такі, знаєте, спецагенти на диванах. То, перепрошую, вони мусять бути суворими і рубати гірку правду-матку. Інакше тут не виживеш😔
Божий одуванчик• 09 марта 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Удалено администрацией...
А вам би трішки писочок підправити. Лящом.
Бавовна• 09 марта 2024
Ответ дляМиззери
Я подумала вообще что это Надя Савченко
Так, до речі, є схожість🤣🤣
Иванка Бур• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
У Європі переважно дарують ті які тим чи іншим чином пережили радянщину
Та ні, мої друзі-американці, які живуть у Франції виставляли фотки з квітами, подарунками та привітаннями інших зі святом. От хто-хто, а вони до нашої радянської історії взагалі не мають ніякого відношення.
Джавеліна• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Жінки все те саме робили до речі.
Джавеліна• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Ну тобто у спеку раком стояти на городі, прати у холодну пору року у ополонці, доїти корів, то не важко зовсім. Угу.
Хата на мати• 09 марта 2024
Ответ дляМиззери
Я подумала вообще что это Надя Савченко
Были ранее темы с фото этой женщины в весьма неординарном, даже маргинальном виде.