Не любовница• 10 марта 2024
Мама упрекнула, что у меня нет детей
Постоянно говорит, что у меня нет судьб ы. Сравнивает с сестрой, у которой есть сын, но мужа нет. Сказала мне, вот у нее есть ребенок, а у тебя ничего. Я не хочу детей, я что должна жить так как она хочет? У кого нет детей Вам говорят об этом?
Баба Йога• 10 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Вот я не хочу детей, и это так. Дети меня даже раздражали, в 20, и в 30 и сейчас ничего не изменилось. Ну не хочу я отдать пол жизни ребенку, я люблю спать люблю тишину, такая я
Ну, полжизни ребенку - это слишком пафосно)) я в целом поддерживаю ваше решение, просто для интереса - ваша мама отдала прям полжизни вам?
Баба Йога• 10 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Я правильно поняла, что если вам 36, значит вашей маме 72 (если она отдала полжизни ребенку) и все 36 лет она вас нянчит?
Не любовница
• 10 марта 2024
Ответ дляПоказушница
Правильно говорит.Дети это смысл жизни,это понимаешь только тогда,когда они появляются.Догуляетесь,что родить не сможете,а потом будете сидеть у разбитого корыта и чужих детей ненавидеть
Я всегда детей ненавидела, ну не люблю детей
Бюст Березуцкого• 10 марта 2024
Ответ дляНаивная Хо
Впевнена що всі бажають щоб у їх дітей були свої діти, але не всі це кажуть. У всякому разі я не чула, щоб хтось сказав-у дочки(чи сина) немає дітей, і це добре. Навпаки, всі переживають про це і сумують якщо так сталося.
Не всі. Моя мати казала що не треба їй внуки ( сином сестри особливо не цікавилася). Більше того, казала що дуже заздрить бездітним жінкам., що діти це дуже напряжно, ніякого життя для себе, постійно діти заважають.
Бюст Березуцкого• 10 марта 2024
На днях тесть почав, коли внуки. Свекруха, правда, осадила одразу, сказала ми дорослі люди, самі розберуться.
Я їх розумію, у своїй внучці душі не чаять, балують, вона вже підросла, то не дуже з бабусею і дідусем час проводить.
А тут ми є, то звичайно хочуть. Але ми з чоловіком дітей не хочемо. Батькам сказали що у нас наразі інші пріоритети та справи.
Бюст Березуцкого• 10 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не, ну если ты там хоть на нобелевскую или ещё какую премию нашкреб, или всю жизнь помогал людям - врач на скорой, хирург ну типа такого. Тогда может и есть другой смысл, помимо детей. А у простого обывателя какой смысл в жизни, помимо детей? Про религиозные мотивы мы тут не говорим, остановимся на светском бытие.
Ну вот скажите, какой? Что после вас останется?
Мой ответ - никакого. Поэтому у меня двое.
Но вот кто совсем не хочет - я бы не уговаривала. Пишу для тех кто в целом не против, но сомневается.
Мені дивно таке читати. Сенс життя в тому, щоб ловити моменти задоволення, жити з радістю своє життя. І це чудово можна робити без дітей ( я не проти що для когось це прям кайф, але ж таких не так і багато).
Ответ дляДобротная
А я и не рассчитываю, что моя думка интересна Вам. Просто обсуждаю, разве не для этого форум?;) А мои дети уже уже побыли с моей увагой, теперь я могу и тут посидеть, а они занимаются своими делами. Хорошего вечера!
Так вы тут целый день сидите в этой теме добротная 😆😆😆😆😆😆😆
Баба Йога• 10 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Не всем дети мешают, меня мой сын очень даже дополняет, я не представляю своей жизни без него. Но вот на второго ребенка так и не решилась, потому что мама всегда говорила ’Ты что, зачем еще одно ярмо на себя вешать?’
Не худа ні разу• 10 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Нещодавно мала розмову з жінкою в якої така ж мама, тільки от жінка каже що років з 14 мама їй казала ’пренесеж у подолі , вижену з хати’ , а тепер не пам´ятає про це
А жінка нормально живе, в неї інші пріоритети ....
Мами-мами , дай боже не стати дурною токсихою своїм дітям
прИнесеШ
Але добре що ви пишете українською
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Автор, сейчас вы молодая и наверное не хочется детей, забот, обузы. Но спустя годы когда вам будет за 50, может вы и будете жалеть.
У меня есть 3 знакомые, одна родила в 40 вторая в 43 и они очень счастливы материнству, хотя одна из них долго не хотела детей.
Сестра мужа тоже не хотела якобы, хотя замужем и все хорошо, в итоге в 37 и в 38 родила погодок и налушатьчя ими не может, прям типичная ядемать. Иногда думаю, что она луковица что не хотела.
У вас ещё есть время. Но., нсли вы прям действительно не хотите детей, наверное тогда и не стоит.
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
Сейчас вообще поздно не существует.
Да, скорее всего, после 40 (42) уже придется донорскую яйцеклетку использовать при ЭКО, может , даже суррогатную мать + донорскую яйцеклетку.
Но если человек действительно страстно хочет ребенка, для него нет НО, но использует весь арсенал вспомогательных репродуктивных технологий.
Почему, до 43 ещё со своей можно родить только так. Зачем донорскме. Но нужно проверить реферат яйцеклеток. Но лучше не затягивать.
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Я не мечтаю умереть в одиночестве, мужчина мне нужен, а вот детей не хочу. И когда они это узнавали, отношения заканчивались и высказывали , как так, что я женщина и не хочу детей
Автор, вам нужен мужчина которому тоже не нужны дети и он готов прожить жизнь только с вами. Если это ваш выбор живите как вам хорошо, чужое мнение пусть при них и останется.
У меня есть знакомая 44 года, замуж не вышла, пыталась строить отношения и жить с мужчинами, но на данный момент одна. Она себя любит, любит спать, заботиться ни о ком не хочет, без брака детей не рассматривает. Вот глядя на неё я понимаю, что она по сути правильно и сделала, что не родила, ну не нужны ей дети, если бы они родились у неё скорее всего они бы были несчастны, она ужасная эгоистка и скорее ребёнок был бы сам по себе. Хотя она не так чтобы не любила детей и против них, просто без брака для неё категорически табу рожать, хотя её работа позволит вырастить и самой,она на хорошей должности. Но, как то так сложилось. Её выбор, её жизнь. И ей вот вообще пофиг на мнение окружающих.
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Ответ дляПоказушница
Согласна. У меня есть соседка, 70 лет. Раньше к ней ходили подруги, коестница. Последнее время никого не видно. Постоянно одна сидит дома, на улице встретит и говорит и говорит наговориться не может. Жаль её, одинокая старость.
Есть другая соседка, её же возраста. Один ребёнок умер, но есть от него внук который постоянно приходит, звонит. Очень хороший парень. Есть ещё сын, но за границей,постоянно на связи, посылки, жо войны он постоянно приезжал. Это такой стимул жизни для неё, я просто смотрю и анализирую двух этих женщин. Страшно остаться на старости совсем одной. Про горшки и стакан воды речи вообще не веду. Но если нормальные дети то это само собой. У всех хороших знакомых и подруг приличный уход на стариками был.
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Ответ дляБаба Йога
У меня мама тоже так говорила, но мне все равно, я родила второго. Моя мама не особо любит детей поэтому у неё было сто причин не рожать второго. А мне хотелось брата или сестру. У меня двое детей. Каждый должен жить свою жизнь и думать своей головой.
Все до блиску• 10 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И что мама отвечает ?
Що я видумую, все було добре
Ms. Скромность• 10 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Смотрела как-то статистику, когда мне это актуально было.
После 40 лет прям совсем грустный процент успеха со своими яйцеклетками.
Да и на форумах сидела специализированных, большинство девочек после 40 с донорами там были.
Свои клетки были, то не оплодотворялись, то не проходили диагностику по здоровью, то не развивались.
Дуже дуже вумна• 10 марта 2024
Ответ дляМалая еще та
Мама меня задолбала этой темой. Мне 39, живу с девушкой, теоретически хотим детей, но практически сейчас совсем неудобное время. Нет денег, у меня ФОП, я не зарабатываю на декрет, она на работе, на которой нужно рыть землю, подтвердила образование в Европе, на съёме. Как рожать? Меня уже эта тема страшно тригерит.
Мама знает, что вы живёте с девушкой??? Может, ей рассказать и она отстанет?
Нафаня Маня• 10 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
В любом случае стоит пройти обследование чтобы знать что и как у автора.
Знакомая в 45 забеременела, но она не захотела рожать, правда реьенок у неё уже есть.
Показушница• 11 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
А чого я маю ростити онуків, для цього в них є їх батьки. А мені лише 40, друга молодість з чоловіком😁 якщо захочетеся когось ростити, ще ляльку собі народжу))
Вот вам и причина,почему вы поддержали дочь в ее позиции.Если будут внуки,придется помогать,а вам оно не надо.В этой ситуации то,что дочь может остаться без детей,вообще вас не волнует
Показушница• 11 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Вы просто не можете оценить,что такое свой ребенок.Миллионы женщины в общем чужих детей не любят,а своего боготворят,потому что это кусочек тебя,твое продолжение!
Малая еще та• 11 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Конечно знает,
, мы вместе 12 лет.
Добротная• 11 марта 2024
Ответ дляFashion4
насмешили... как зашла ненадолго, так и написала. Никто не сидит. А Вы за мной целый день следили? Скучно Вам, заняться нечем. Детей родите, пользы больше будет.
Швидкоруч• 11 марта 2024
Ответ дляПоказушница
Не шукайте причинно-наслідковий зв´язок там, де його немає.Все, що мене хвилює - її щастя, а що вона вкладає в це поняття, від чого вона щаслива тому і бути. Підтримала, бо завжди підтримую кожен її вибір і моє бажання в справах її тіла, особистого життя - не враховується. Я хотіла дітей- я їх народила, не для баби з дідом, не для галочки в суспільстві, а через моє взаємне бажання з моїм чоловіком. І що ви вкладаєте під «може залишитись без дітей»? Залишитися можна без ноги, руки чи ока. Вибирайтеся нарешті зі своєї печери і залиште там ці гендерні стереотипи. 21 століття, ніхто жінку не може примусити народжувати, навіть батьки.
Швидкоруч• 11 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
А в мене перед очима купа прикладів, де при дітях старі батьки нікому з них не потрібні. І так само помирають на самоті. Коли діти те і роблять, що собачаться кому доглядати лежачу мати перекидаючи її як непотрібний мішок, чи через хату в селі в спадок ще при живих батьків. В сестри моєї бабусі дітей не було.Але натомість були племінники, хрещеники сестри, брати, випускники, вона вчителькою була. Вона приїздила до нас всіх по черзі ми до неї. Коли в неї стався інсульт , майже всі приїхали, вирішували питання, як, що, як краще…транспортування…догляд.
І є в чоловіка дальня родичка. Двоє дітей, онуки. Свого часу всіх виняньчила, по місяцю гостили в неї, а вона бігала, щоб свіженька, малинку , ягідки з грядки онучку, молока, все домашнє, вітаміни…бо ж хвороблива дитина. Так само і с онукою від сина.
А син згодом розлучився з дружиною, переїхав до матері жити, але помирала вона на самоті, на другому поверсі в домі, з відмовленими ногами і руками, але при здравому розумі, це страшно. Колеги по роботі вибили для неї соц працівника, щоб принаймні приходила людина і кормила її, мила. Хотіли в спец заклад оформити, але син не давав згоду, бо пенсія її тоді упливе. А перед цим всім жахом , донька забирала її , тоді ця мати ще трохи ходила , але руки вже відмовили. Через рік знайшла нового чоловіка і в сімейному житті матері не знайшлося місця. Онучок,вже дорослий, от той самий, для кого була ота малинка с молочком ,висадив іі у трапа як бандероль і написав родичам, щоб зустріли і забрали її, прийміть і розпишіться, на тому й все.
В домі жила бабця, 87 років. Є і діти і онуки і правнуки. Впала зламала шийку бедра. Доглядали сусіди. Зате, як померла, родичи швиденько приїхали продавати її чотирикімнатну квартиру.
Нафаня Маня• 11 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
Авжеж, бувають і такі діти. Але в моєму оточенні тільки одна жінка з сином нещасна, бо син алкаш, ще одна жінка також при наявності 2 синів ніхто не хотів доглядати. А так, в цілому всі гарні сім´ї де і невістки допомагали дуже, знаю де й сини дивились матір,не покинули.
Я не закликаю народжувати, хай кожен вирішує сам. Може й хтось чужий протягне руку,а може й ні. Якщо буде майно багато шансів, що чужі доглянуть за майно.
Нафаня Маня• 11 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ось ви розповіли про сестру бабусі. А я знаю другий приклад. У знайомої тітка не мала дітей, в свій час вона була вивезена до Німеччіни на роботу, потім отримувала от Німеччини гроші за те, що була вивезена. Постійно давала племінниці все. Коли стала стара і іі сестра ( мати племінниці) племінниця найняла для них двох помічницю, яка готувала, прибирала короче все робила. І ось помирає мати цієї жінки і вона буквально зразу тітку здала в ´дом пристарелых’ тобто не хотіла займатися тіткою вже.
Швидкоруч• 11 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
То тількі ваше оточення, а людей багато і сімейних трагедій теж. Є щасливі родини, а є ні, хоча там теж є і діти і онуки і правнуки , але ж дідусь чомусь помирає і ховає його держава. А ще алкаши, наркомани, злочинці , у них теж є батьки, які народжували їх мабуть не для такого життя собі . Я про те, що наявність дітей не гарантія достойної старості і навпаки. Стосовно майна згодна. В мене була однокласниця, вона жила з батьками та бабусею. Я приходила до них дуже часто, дуже мила старенька і до неї ставилися зі всією теплотою і вона до онуки. Дожила вона до 93 років, це потім я дізналася, що вона не рідна їм, самотня людина, вони прийняли її доглядати в обмін на квартиру, але відносилися, як до рідної, принаймні це те що я бачила, ми виросли разом. І плакала однокласниця, як за радісною бабусею.
Нафаня Маня• 11 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я ж кажу, якщо є майно то можна за майно знайти собі догляд. А без майна авжеж кому воно треба.