Воздух в банке• 10 марта 2024
Сік алое. Хто пив?
Читала що призначають для шлунку і ШКТ в цілому, як препарат швидкої допомоги, загоювання слизовою, тощо.
Якщо хтось приймав - поділиться досвідом будь ласка.
Воздух в банке
• 10 марта 2024
Ответ дляБойцовская
21й век. Сок алое Карл
В 21ому сторіччі він вже якось не так діє? Чи в чому проблема?
Воздух в банке
• 10 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
Пила, 1 л вистачило. Допомогло вилікувати шлунок. Але + харчування.
А що саме було зі шлунком? Чи паралельно проводили медикаментозне лікування?
БЦАшка• 10 марта 2024
Ответ дляВоздух в банке
Гастрит з підвищеною кислотністю. Мучилась печією. Ліки ніякі не пила з тих, що зазвичай рекомендують. Вирішила спробувати алое і змінити харчування. Дивним чином допомогло.
Воздух в банке
• 10 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
А який саме пили?
БЦАшка• 10 марта 2024
І заробила це діло я собі студентським харчуванням.Усіляку фігню їла. Думаю, студенти мене зрозуміють.
БЦАшка• 10 марта 2024
Зараз треба пошукати в інтернеті. Пам´ятаю, що польський, точно не наш. Мені головне було тоді знайти максимально натуральний, не розбавлений нічим.
Трейдер кріпти• 10 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
Як моєму знайомому гербалайф допоміг схуднути на 25кг) ніяких ліків, тільки гербалайф та зміна харчування 😄
Я пила гель (рідкий) з соку алое ’Forever’ саме при гастриті з дуже сильними больовими проявами, аж до втрати свідомості. Допомогло дуже добре, звісно, від пропозицій решти їх продукції доводиться мало не лопатою відбиватися, але саме класичний без наповнювачів гель - дуже помічний засіб.
Пузата Хата• 10 марта 2024
Алое має на організм людини позитивний вплив, однак ця рослина здатна принести і шкоду. Сік у високій концентрації може викликати запалення нирок або кишечника. Тому від самолікування слід відмовитися, будь-який курс починати тільки після отримання консультації лікаря. Важливо! Дуже уважними слід бути особам, які страждають на цукровий діабет: лікувальна рослина знижує рівень цукру. В цілому про негативні наслідки може йти мова в разі зловживання лікарською рослиною. Якщо ж чітко дотримуватися дозування, то ризик побічних ефектів мінімальний. При зловживанні соком алое можуть виникнути: біль в животі; отруєння; алергічні реакції. Оптимальний курс лікування соком алое не повинен тривати довше 14 днів. Дітям подібні засоби можна давати з 3 років, попередньо отримавши консультацію лікаря. Однак немовлятам сік буде шкідливий, завдасть шкоди імунній системі