ОйЙой• 10 марта 2024

Війна. Жінки, це стосується вас.

Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Сонная Сова• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Я з дитиною сама, батько помер два місяці тому, мати хвора, свекрухі 83 роки, в мене теж було нещодавно дві операції по гінекології. Якось живу, не здохла ж
Та и я не сдохну, с двумя маленькими детьми, но это не показатель, да даже если бы свекруха хоть чутка ко мне приехала на помощь, но увы, вы же прекрасно понимаете что все переносят одно и тоже событие по разному, хотела я быть хоть чуточку более пробивной и со стальными нервами( Ладно я, но когда болеют дети то это невыносимо для меня. В общем вот как то так. И сколько бы вы не бесились, никто тут не виноват что людей на фронте не меняют. Набор то идет, а вот как этими людьми распоряжается государство, это печально.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляRemensa
В окупованому місті перестали обслуговувати людей без роспаспорта. Ні банки, ні аптеки, ні лікарні. А люди довго тримались, не брали ту тряпочку.
’У кого не будет роспаспорта инсулин не получат’
Мразьё кацапское
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Але ж після війни повернетися???? Так???? Цікаво просто…. Потім що ви будете казати в дивитися в очі тім що воювали, а тим паче інвалідам
Тю!!!Та таким байдуже .»морду кірпічом «та й на тому усе.Ще й будуть казати «ми вас туди не відправляли»
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляvviko
Ну так украинскую люди ж наверное заработали трудом, почему должны отказаться? а рашкинскую раз уж дают чего бы не брать?
Удалено администрацией...
Аня+Федя=Данил• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Більшість не повернеться,навіть якщо жили в рази краще.
Знаєте чому?
Бо війні кінця і краю немає....
Роки йдуть,немає вже того,що було.
Leeloo_aloha• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Мені по… я відкриюся. Мій чоловік два роки там, з перервою аж два тижні. В мене теж є дитина, вона теж хоче тата, а я чоловіка.
І ви тепер хочете такого другим жінкам? Аби і їх діти не бачили тата? Може вже треба спиняти цю м´ясорубку війни, а не слати туди ще більше українців?
tanya_217• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Це тут ні до чого. Чоловіки які воюють, їм треба заміна, а всі сидять під спідницею. Я так розумію що я не туди написала.
Не буде заміни, бо ті кого мобілізують це поповнення.
Не буде демобілізації!
Поповнення і ротація буде, а ’додому’ ні
lilu1990• 11 марта 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Знаєте чому?
Бо війні кінця і краю немає....
Роки йдуть,немає вже того,що було.
Повернуться аж бігом. Своє житло то перевага значна
AnnaOst• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Сподіваюся після війни до мене сюди виїде мій чоловік. А як буде не знаю. А як я маю дивитися їм в очі? Я зробила їх інвалідами? Чи я воєнкомом працюю? Чи я мала піти воювати з ними на шостому місяці вагітності?
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я вам за те що при окупації Херсона ще не було такого величезного ущерба як зараз. А хто те все буде відбудовувати? Погонять нас кацапи у трудові табори як пить дати
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Так скажіть пуйлу щоб вивів з України своїх ваньків і війна закінчиться .
Jhenya_Sh• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Тому що ваші чоловіки сидять під спідницею не хочуть захищати Україну. Я зрозуміло висловилася?????
Государство не живое, ему не больно. А муж может и пострадать в войне, покалечиться или погибнуть. Кого жальче?
Миззери• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Должно быть стыдно за полный набор конечностей и за то что жив ?
Почему к власти таких вопросов нет? Им не стыдно за новые виллы и дома а человеку должно быть стыдно за наличие ног, вы сейчас серьезно?
Remensa• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Але ж таки ’під дулом’ живуть
lilu1990• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Для нас трудові безоплатні табори будуть. До бабки не ходи. Один район Маріуполя два роки з різних ракурсів показують то не відбудова
Наталья557• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Так а что было во время оккупации? Пыточные, новые братские могилы, похищения людей.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляRemensa
Але ж таки ’під дулом’ живуть
Удалено администрацией...
Аня+Федя=Данил• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Багато хто продам,та купує за кордоном.
Знаю хто вже кредити з першим внеском взяв.Хоча я проти,бо війна в Україні не зупиниться,не буде в Европе такого ,як в Україні,але щось да буде.Перерозподіл влади та територій.
автор UkraineMari • 11 марта 2024
Ответ дляСоната любви
ну так если вы переживаете за своих детей.
в первую очередь. вы уже давно должны были бы отправиться на фронт и встать на защиту своих детей.

а раз вы до сих пор дома и на диване, то вас все устраивает.
Кто сказал что я дома и на диване???? Я с волонтёрами в составе 5 человек ездили в Херсон, когда затопило половину города. Вывозили животных, сейчас открыли приют, в котором находятся 43 кота и 62 собаки. Каждый день волонтёрство, каждый день работаем чтобы их прокормить и найти новый дом. А что вы делаете???? Просто интересно
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляНаталья557
Удалено администрацией...
lilu1990• 11 марта 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Багато хто продам,та купує за кордоном.
Багато хто це хто? Капля в морі
Джеральдина.• 11 марта 2024
Ответ дляМиззери
Жене тоже через время скорей всего станет не нужен , к сожалению по статистике инвалиды только родителям нужны
Вот только родители когда-то умрут, а детей у многих не будет - и жизнь такого инвалида закончится крайне трагично в каком-то хосписе((
Соната любви• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Яка глибока думка. Але ж резерв потрібний все одно. І краще тренований а не тиждень підготовки
ну вот в Черновцах уже видимо начали подготовку будущего резерва.
если война будет продолжаться, каждый может представить, что всех ждет.

У Чернівцях поліцейська погрожувала школярам

Школярі 5-В класу Чернівецької гімназії №5 ’Інтеграл’ мали бесіду з працівницею ювенального відділу місцевого управління Національної поліції. Як заявили батьки, поліцейська висміювала зовнішній вигляд дітей, примушувала робити надмірну кількість фізичних вправ,

погрожувала колонією та інтернатом, обіцяла познайомити батьків з Терцентром комплектування. Батьки звернулись в управління освіти Чернівецької міськради, вимагаючи звільнити директорку гімназії, яка допустила такі дії правоохоронниці. В поліції пообіцяли, що з´ясують обставини інциденту, повідомили на порталі ’Суспільне Чернівці’.

Поліцейська провела бесіду з дітьми, дозволу на яку батьки не давали, зауважується у дописі. На бесіді була присутня класна керівниця та шкільний психолог.
Зі слів жінки, учнів примушували до знемоги виконувати фізичні вправи, а якщо у них не виходило, то ’дитину знизу били ногою в живіт’.
Декого довели до сліз. При цьому начебто лунали погрози оштрафувати батьків та погрози відправити їх в ТЦК і на війну.
’Найголовніше — це страх, який пережили діти. Зі слів сина, вони боялись дихати, з сльозами в очах сиділи всі’.
Під час бесіди поліцейська лякала дітей 10-11 років інтернатом, СІЗО, штрафом їхніх батьків і заявила, що перевірятиме батьків на придатність до військової служби.
Пані поліцейська дуже цікавилась заробітньою платою батьків, залякували, що вона має право виписати штрафи і вони (діти) ’жерти не будуть мати щомісяця’.
За цим всім спостерігали дорослі в особі класного керівника і шкільного психолога’, - зазначила мати школяра.
Jhenya_Sh• 11 марта 2024
Ответ дляRemensa
Щоб не бути другою білорашою. Чи придністров´єм.
Напугали )))
Не вижу ничего такого хорошего в той европе, чтобы ради этого терять близких в войне.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Аня+Федя=Данил• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Багато хто це хто? Капля в морі
Чому?
Багаті не беруть кредити, то зрозуміло.
Я зараз про середній клас.
VA 11• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Где-то Вы заговариваетесь. Волонтёрите, две операции, с ребенком одна, мать больна. Когда всё успеваете?
катерина12009• 11 марта 2024
Автор даже не знаю что написать на ваш пост.. своё мнение я не раз уже высказывала и здесь тоже, не осуждаю тех кто не хочет воевать, но понимаю и вас которая хочет живого мужа назад. Не вижу выхода, чем дальше тем безнадежней. Если бы отмотать в последний день когда я видела мужа, я бы сейчас сделала бы все чтобы его не отпустить. Не патриотично, но я бы все отдала чтобы его обнять ещё хоть раз. Но его уже нет. Сори, за сопли, нахлынуло. От чистого сердца желаю чтобы ваш любимый вернулся к вам!
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляСоната любви

Удалено администрацией...
Аня+Федя=Данил• 11 марта 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Напугали )))
100%