Оголошення мобілізації для жінок без дітей дасть змогу поповнити резерв на 3 млн людей, — ТЕКСТИ.org.ua
’Якщо війна затягнеться на роки чи Росія різко збільшить чисельність своїх сил, то призов жінок може суттєво покращити ситуацію. Жінки можуть бути важливим резервом і замінити сотні тисяч чоловіків у тилу.
У країнах із демократичним устроєм жінки мають рівні права з чоловіками й беруть участь у всіх видах діяльності, які раніше вважалися суто чоловічими’, — пише видання.
Україна Online | Підписатись
Светлый День• 11 марта 2024
А смысл? Без оружия хоть всю страну с собаками и котами отправить- толку!
Ответ дляЧашечка кофе
В ЄС це не свято тюльпанчиків, а день боротьби за жіночі права.
Ідея текстів - це тупа радикально феміністична гранітоїдська прутня.
UPD у самій статті текстів про мобілізацію жінок у такому форматі немає ні слова. Тому, спочатку стаття повністю, а потім заголовки у тг каналах
Женский день , как и у нас был , там по розе дарят обычно .
Ответ дляAnnaOst
А що не так з текстами?
Не так з ними то, що це все рівно, що серйозно обговорювати слова баби Галі з сусіднього підʼїзду - комусь може й цікаво, але викликає питання. Давайте я напишу, що мобілізують кішок, в яких менше трьох котенят - ви теж будете це обговорювати як новину?
Ответ для4udik
Будуть
Ответ для4udik
Если вам неинтересно , то зачем пишете в теме ?
Повторюсь , все СМИ подконтрольны и пишут , что им скажут и да не просто так !
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 11 марта 2024
Згідно старого та майбутнього нового мобілізаційного Закону - жінки ТІЛЬКИ ЗА БАЖАННЯМ.
Ответ дляbegovelik
До этих были другие, которые за 30+ лет привели страну к тому состоянию, в котором она сейчас находится. Все хороши
Как бы там не было, но при тех других полномасштабной войны не было, мужчин на улице не хватали, закрытых границ не было и про мобилизацию женщин никто не писал
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Они могут еще поменять .
Не розповсюджуйте іпсо
Ответ дляЕлена1265
Я про то, к чему привели нашу армию, что сделали с нашим вооружением, стратегическими бомбардировщиками, ракетами, ядерным оружием. Сохранили бы это все -х@ен бы @уйло напало.
Дана-Нирвана• 11 марта 2024
Только что читала новость, Орбан после встречи с Трампом заявил, что тот ни даст ни цента помощи Украине, если победит. И что у того есть четкие планы, как закончить войну, которые Орбан всецело одобряет.
Как думаете, Европа сама потянет наше финансирование? Я сомневаюсь.
А выводы о ближайшем будущем делайте сами.