Мальдивирую• 11 марта 2024

Свекруха чудить.

Свекрусі 77. Здоровіша за мене. Працювала ще рік назад. А як пішла з роботи, почалось. Бідна, нещасна, нікому не потрібна. Треба, щоб всі кружляли її. На вайбер мені і сину своєму шле відосики жалостні про маму, що мама це найважливіше в житті і т.д.А як було раніше? Раніше ця людина жила тільки для себе. Їй ніхто не потрібний був, ні син, ні внуки. Мої дівчатка її майже не знають. Вона не знає в якому вони класі, не пам´ятає коли в них день народження. А тепер пісні присилає. Як реагувати на її повідомлення в вайбері? Хочеться поставити ржачний смайл, та виховання не дозволяє.
автор Мальдивирую • 11 марта 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Шо смішного? Так моїй свекрусі 63 і вона здоровіша від мене, мені 40.
Недавно моя свекруха до гадалки ходила). І та їй каже, що здоров´я у вас нема. Ваше тіло шите- перешите. Свекруха повірила і тепер себе підносить, як саму хвору на світі. Я питаю, а де це ви шиті перешиті, вроді операцій не було. А вона каже: ти що! При родах мене зашивали, 3 шва)
Бджолина королева• 11 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
З мами теж насміхаєтесь так? Чи тільки з свекрухи? Не хочете, не спілкуйтесь, але так перемивати кісточки в інеті... Ваше ще все попереду, і маразм теж може бути.
Из Виа-гры• 11 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Моя зі мною з першого дня як побачила не прийняла і не спілкується. Бачу тільки на др онуків. Вона їх незнає. Живе поруч жодного разу не взяла їх до себе. Навіть коли була потреба дійсно і ми звернулися, відмовила. Вона навіть мені в лице сказала,що за законом я їй не родичка. Надіюсь якщо прийде час її доглядати, вона про це буде пам´ятати?!
А так да. Ніколи не чула від неї про тиск. Чи втому. Та й так бачила в різних ситуаціях, що я б вже з ніг падала, а вона ні , взагалі не видно
Відморожена• 11 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Смішно...77 років здоровіша як я
А хіба так не буває? батьків брат дожив до 95, із хвороб був лише геморой, всі 32 зуби цілі і на місці. МОже у автора така свекруха.
Дрібка щастя• 11 марта 2024
Все понятно, здоровая кобыла в свои +/- 70 должна была и работать (что бы денег не тянуть с молодой семьи) и еще за внуками смотреть.

Интересно было бы послушать автора, если бы 10-15 лет назад свекровь сказала: Все, буду внучек в сад водить, а вы мне деньгами помогайте, так как пенсии хватает только на скромное питание.
автор Мальдивирую • 11 марта 2024
Ответ дляДрібка щастя

Пенсія у неї огого. Не у всіх молодих така зарплата. І грошей накопила досталь. Проворна дуже була. Депозити у банках в повному порядку. Пенсію і не використовує, відсотків вистачає. Так що не бідна бабця. Все є, гроші, житло, а щастя нема(. Нема внуків, які б до бабусі на пиріжки бігли. І п ріжків ніколи не було. Вона завжди засуджувала мого чоловіка, коли він в садок на свята ходив, в школу на 1 вересня.
Закусенец• 11 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Надіюсь до маразму не дійду.
Жизнь не предсказуема.
автор Мальдивирую • 11 марта 2024
Ответ дляЗакусенец
Жизнь не предсказуема.
Якщо дійду, мені вже буде всерівно...
Баба_Воля• 11 марта 2024
Ответ дляКундалина
А что смешного
Моя свекровь тоже здоровая кобыла, вечно ноет о своем здоровье, спрашиваю а что у вас , сердцебиение повышено, 75 лет
Моїй свекрухі 47. Постійно ниє, що дуже хвора, постійно то тиск, то ср@чка, то болячка…Постійно видумляє собі історію хвороби, як не сердечний приступ, то інсульт…То їй операція потрібна терміново… Яку вона не робить і робити не буде, зрозуміло чому. Тому що актриса. Я такої маніпуляторши, ще в житті не бачила. А по факту, ще мене переживе.
Солоденька цукОрка• 11 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Смішно...77 років здоровіша як я
Так буває, бабусі 91 і вже 2 роки не ходить, але коли в 89 потрапила в лікарню з інсультом, то лікарі думали, що років на 20 молодша і навіть питали чи лікарняний їй потрібен. Серце і внутрішні органи здорові і ще 20 років може прожити, а от судини виявилися слабкі плюс деменція прогресує. При цьому фізично бабуся реабілітувалася не погано. А в 89 ще сама в перукарню ходила.
А от її дочка в 69 і після онкології, здоров´я значно гірше. Син та невістка теж вже не настільки здорові, в мене з дитинства інвалідність. Тобто ми навряд чи до 89 доживемо, не те що в перукарню ходити. При цьому якщо моя бабуся в 70 ще могла залізти на драбину і рвати вишні, то в мене в 37 проблеми з суглобами і повішати штори проблематично.
Генетика, спосіб життя і стан здоров´я різні.