хто користується? задволені
надивилася в тіктоці і амовила собі
текстура мені не подобається
він не л ється як однорідний а ну прям як гель густий як желатин не знаю як пояснити
але більше не сдобалось це запах
неприємний якийсь хімічний
як у Вас запах? це так треба
надивилася в тіктоці і амовила собі
текстура мені не подобається
але більше не сдобалось це запах
неприємний якийсь хімічний
як у Вас запах? це так треба
Сунуся в чужі справи• 11 марта 2024
Как-то заказывала- не понравилось,только свровотками их пользовалась,а умывалась много лет обаджи,сейчас перешла на пенку Nuxe и очень довольна,и многие позиции обаджи поменяла на косметику Медик 8
Коханозадовільна• 11 марта 2024
Мені його подарували, то користуюся. В принципі зі своїм завданням справляється. Але сама я його не куплю далі