БЦАшка• 11 марта 2024
Робочий день вдома. Як у вас, фріланс чи дрібний бізнес?
Цікаво як це у вас відбувається.
Прокинулася об 11тій. Зробила пару домашніх справ, впала в ліжку з ноутом.
Закрила кілька термінових робочих задач, забігла на форум.
Зробила кілька тел дзвінків, погралася в іграшку улюблену.
Урок англійського, замовила обід додому.
Тепер паралельно то на форумі сиджу, то якісь дрібні задачі робочи виконую -- щось десь замовити, щось десь заповнити, організувати, перевірити, дати завдання, опрацювати матеріали, тощо.
Роблю це все протягом дня, якесь питання вирішила, погралася в іграшку, щось виконала - зайшла на форум почитала.
Така розбивка однієї задачі на багато дрібних допомагає мені не нудитися і виконувати якісно навіть те що не дуже люблю, наприклад правки договорів.
Сьогодні в мене домашній, лінивий день. Завтра дві зустрічі і справи поза домом на кілька годин. Післязавтра знову лінивий.
Буде цікаво почитати про чужий досвід.
Мамина квіточка• 11 марта 2024
Встала в 7:30, спихнула доньку з ліжка збиратися в ліцей, о 8:00 повезла її в ліцей. О 8:30 зустрілася з кумою, попили каву, попліткували, зайшла в магазин, скупилася продуктами. Поїхала додому, з 11 до 13 попрацювала, далі приготувала обід, о 15 поїхала забрала доньку з ліцею. Приготувала вечерю, закинула прання, з 18 сіла працювати далі, працювати буду до часу ночі. Плюс мінус такий режим щодня, намагаюся працювати пару годин зранку, вдень робити домашні справи, ввечері знову працюю.
Намазюкана нішою• 11 марта 2024
Прокинулася о 7
Кава/ чай
Дітей розсадила на уроки
Поставила варити обід/ вечерю
Фотаю, знімаю, пишу пости все паралельно і одночасно допомагаю дітям. Приймаю , пакую замовлення
Обід, біжимо на гуртки, поки чекаю відписую, пости, редагую фото
Кава/ чай
Дітей розсадила на уроки
Поставила варити обід/ вечерю
Баррикадница• 11 марта 2024
Встала после 12 из за ночных шахедов, попила кофе, посидела тут, пошла полежать. Встала села за ноут и работаю. Графика нормального нет пока война, хожу как в тумане
Ананомчикус• 11 марта 2024
Прокидаюсь зазвичай десь о 6 15, бо часто маю о 7. 30 чи о 8 00 урок. До урока ще треба підготуватися і вигуляти собаку. Після уроку снідаю, далі все залежить від кількості уроків. Зазвичай встигаю щось зробити з домашніх справ, сьогодні з сином встигли в супермаркет сходити. Десь з 13 до 20 чи до 21 я працюю.
БЦАшка
• 11 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
А чому як в тумані? Не виспаєтеся?
Редисочка• 11 марта 2024
Встала в 7.15. Привела себе до ладу, приготувала сніданок родині, помила посуд. В 9.00 сідаю за комп`ютер. З 13.00-14.00 обід. Працюю до 18.00. Можу іноді пралку запустити. А так в робочий час працюю, які там іграшки і замовляння...я такого не розумію. Ввечері щось готую зразу ж і на завтра, щоб час не тратити, і в магазин теж ввечері хожу.
Зроблено у 80-х• 11 марта 2024
Встала в 6 и пахать за компом до 14, потом отдыхаю и вечером снова сяду за комп... как-то так
А когда нет заказов, то просто целыми днями лежу и нет мотивации что-то делать (
Баррикадница• 11 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
А чому як в тумані? Не виспаєтеся?
Потому что Одессу кошмарят постоянно, на западной наверное можно и поспать
БЦАшка
• 11 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
То чому вдень не спите?
БЦАшка
• 11 марта 2024
Ответ дляРедисочка
Навіть уявити собі не можу як працюівати ось так безпреревно.. Але кожному своє.
Баррикадница• 11 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
То чому вдень не спите?
Днём сплю, потом работаю, сейчас опять оторвалась от дел, опять кошмарят, так жить нормально невозможно, как зомби просто, особенно когда работа такая, что головой думать
БЦАшка
• 11 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
ну я в такому графіку довго жила також. Лягала о 4 - 5 ранку, вдень спала, потім працювала до ранку.