Ластоноша• 11 марта 2024
Я сделала 4 аборта за всю жизнь
И в итоге родила в 37 здорового ребёнка
Интересно послушать тех кто считает что после абортов не может быть детей) (
В 19 лет - вакуум
В 25- мед
В 28 - мед
В 32 - вакуум
В 37 здоровая и желанная беременность со 2 цикла)
В 19 лет - вакуум
В 25- мед
В 28 - мед
В 32 - вакуум
Вбигудях• 11 марта 2024
А почему автор не предохранялась? Я понимаю по юности и глупости, но дальше то почему?
Белая и пушистая• 11 марта 2024
Ответ дляСнегурочко
Откуда такие познания?
Ну а кому ще може бути все рівно на своє жіноче здоровʼя?
Мания-Величия• 11 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А до чого всі інші пости ?
В принципі так тут багато беззмістовних постів. Якщо автор хотіла донести що аборт - це нічого страшного, в неї погано вийшло, не зацінили
Я натуралка• 11 марта 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Сколько лет? Вы думаете последствия аборта не вылезает потом проблемами по женски?
Я например не делала абортов, беременность одна, родилась дочка, сейчас мне 39 лет
И тем не менее всю жизнь проблемы по женски, то эрозия, то эндометриоз, то кисты на яичниках, на одном прошло, на другом выросло, потом вообще лопнула, всего писать не буду но это продолжается больше двадцати лет. За что мне это все, почему?
Пульт от линолеума• 12 марта 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Последствия потом вылезут. Не бывает после абортов здоровых
бред не пишите
Нетутешня• 12 марта 2024
Я за Вас дуже рада , справді.
Я зробила недавно аборт , так мало що морально дуже зле , так ще фізично. Мій гінеколог незнає про аборт , і думає що я ще не вагітніла. І після ідеального УЗД пару років , потім вагітність аборт, і тепер УЗД таке що плакати хочеться, і гінеколог який не знає каже найкраще завагітніти , бо далі … і ти в сльозах розумієте що зробила помилку , то тобі ще й кажуть( не усвідомлюючи) що потрібно вагітніти , бо або до кінця року або …
Тому дійсно вчора я була геть іншої думки , а сьогодні ще й заздрість мабуть.
Прости мене Бог, вибач що вибрала ад собі і хвороби. Маю надію що простить мене. І сподіваюсь що можливо хтось прочитає це і передумає робити аборт.
Безпліддя майже не реальне ? 2-7 %
Дякую наслухалась , я на межі
Безпліддя майже не реальне ? 2-7 %
Дякую наслухалась , я на межі
Брюлик в стразах• 12 марта 2024
Ответ дляМания-Величия
А їй оте оцінення не потрібне взагалі 😁😁
Людина поділилася своєю історією життя
У неї так
Укогось по іншому
Ви сприйняли це отак - осуджуєте
Але і вас є за що осуджувати - я в цьому впевнена , хоча би в тому , що ви як мама жодного разу своїх дітей не відправили у подорож в Грецію на літо - я отаке не зацінюю також, коли народила , а ради дати не може , елементарного - цікаві подорожі дітям на канікулах
Людина поділилася своєю історією життя
У неї так
Укогось по іншому
Ви сприйняли це отак - осуджуєте
Мания-Величия• 12 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Людина поділилася своєю історією життя
У неї так
Укогось по іншому
Ви сприйняли це отак - осуджуєте
Людина поділилася своєю історією життя
У неї так
Укогось по іншому
Ви сприйняли це отак - осуджуєте
Дякую, була дуже цікава ваша ’оцінка’, гарних канікул у Греції
Брюлик в стразах• 12 марта 2024
Ответ дляМания-Величия
Спасибі , ми це дуже любимо )💕