Настасья Пицун• Изменено 11 марта 2024

Син привів дівчину, щоб познайомити зі мною.

А я така вся :’ніколи не буду влазити в відносини дітей бла,бла,бла,..’.Капець, мене другий день як гребе, ну піпееец вона мені не подобається і все.Та і гарна вона,і розумна бачу, а чого ж мені вона не до душі?До цих відносин зустрічався 3 роки з іншою дівчиною, таких почуттів вона в мені не викликала,а тут прям ,як в тому анекдоті:’...ось ця синок.А як ти вгадала? А вона тільки зайшла і вже почала мене бісити’🤣
Оце ж мене так само, і чого ?
Млинці зі смайликом• 11 марта 2024
Вам з нею жити? Чи чому вона вам повинна подобатись?
Горня капучіно• 11 марта 2024
Тююю от ви загналися свекруню
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні,нам спілкуватися.
Питання зовсім в іншому було,я йому не бороню, нехай собі живе.
Українська Мрія• 11 марта 2024
Мамо, розслабтеся. Не лізьте з порадами й оцінками
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тююю от ви загналися свекруню
Ну це точно🤣
Забула що?• 11 марта 2024
Підсвідомо зрозуміли, що вона краща за вас...
OlenaMriya• 11 марта 2024
Лучше бы со мной познакомили
Бюст Березуцкого• 11 марта 2024
Фсьо, автор, це вона 😂
Гомосноб• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ні,нам спілкуватися.
Можливо ви до попередньої звикли і бачили її дружиною сина, тому важко зараз прийняти нову
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви читали старпост?До чого тут влазити, в мене ,дівчинко, такий син, що лізти я й не збиралась, не фантазуйте.
Хата на мати• 11 марта 2024
Может у вас материнская чуйка?
Я когда маму с парнем знакомила,она мне сразу сказал, что с ним что-то не так,он ей не нравится.
Итого это были самые плохие мои отношения в жизни
Українська Мрія• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не фантазую) Гребе, то почнете почуття свої синові виливати. А не варто
Первоклашка Я• 11 марта 2024
Автор, це сто відсотків вона . Ви нутром почули, тому і взєрошились , захищаючи свою дитину. Думаю, спільну мову з нею ви знайдете.
Copy-Paste• 11 марта 2024
Ви можете собі відповісти на питання: чому вона вам не сподобалася? Бо навряд чи: бо того шо.
Вмію заміряти найкраще• 11 марта 2024
Значит хорошие сапоги надо брать))
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
І що?Невже це дратує когось?Це дратує лише тих, хто заздрить іншим.Знаєте кому я заздрю? Тим у кого була мати, якої в мене не було, тим ,хто має терпіння, якого я не мала, тим ,хто має мудрість і розум, якому я ще досі вчусь, і все,все інше мене не цікавить.
Вмію заміряти найкраще• 11 марта 2024
Так а что конкретно вам не понравилось? Если отбросить ,,не до души,,?
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляOlenaMriya
Лучше бы со мной познакомили
Чого?Вам не вистачає чоловічої уваги?
Млинці зі смайликом• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ні,нам спілкуватися.
Швидше за все, саме вона стане дружиною вашого сина. А у вас це ревнощі просто
Але подумайте про плюси - про вашого сина турбуватимуться. Невже краще, якби був сам і в пошуках?
Marmu• 11 марта 2024
Автор, ну мало коли незнайомі люди подобаються, а тут ще на таку ’роль’. не кіпішуйте, зустрінетесь пару разів, може відпусте. Та і він ще не одружуються, наскільки я розумію
Снегопадка• 11 марта 2024
Ответ дляХата на мати
Может у вас материнская чуйка?
от добре було б, якби в моєї так, а їй всі хороші були(
Злива інформації• 11 марта 2024
Меня тоже гребло, скажу сразу не только меня, но и мужа. Напишу честно... ну не нашего круга, но потом я увидела свою невестку с другой стороны, я ’забыла’ о ее ДР, а она про мой нет.... и мне было стыдно, честно стыдно. Я позвонила ей, и пригасила ее в гости (сына не было тогда в городе), поговорили и решили - всегда уважать личные границы, говорить правду, не носить обиду в сердце. Я проговорила ей то, чем недовольна я, она удивилась и сказала, что она просто боялась что ее инициатива (в одном вопросе) будет мною наказуема и не одобрена. Так вот, моя невестка самая лучшая в мире, порву за нее любого!! и сына порву если обидит!! она девочка, мы девочки принцессы - нас обижать нельзя, никому!!!
Лорка-хлорка• 11 марта 2024
Вже те, що привів не хлопця, має радувати)
Вбигудях• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ні,нам спілкуватися.
Так была перед этим же тоже. Может это промежуточная. Главное, что не к вам жить домой привел. А то знаю таких. Мать истерила. Некрасивая из неблагополучной семьи. Он ей бизнес открыл и девчонка бортанула такого умного и перспективного.
Прикуси Язика• 11 марта 2024
Мне Вас не понять, сын счастлив, девушка красивая, классная, ну в чем проблема. Мой старший выбрал девушку на подобие меня, ленивая , все должны, но он с ней счастлив и я с ней дружу и обожаю ее
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Фсьо, автор, це вона 😂
🤣🤣🤣🤣Можливо.
МЧСница• 11 марта 2024
Моя свекровь долго держалась и где-то на 3-4 году нашей семейной жизни выдала, что не о такой невестке мечтала. И вот уже 22 года мы с ее сыном вместе🤣 И да, отношение она ко мне поменяла
Мурзилка• 11 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
интересная история, золушка нашла принца?
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляХата на мати
Может у вас материнская чуйка?
В мене теж таке було з чоловіком, правда батько сказав, попередив. Тут я ще ж людини не знаю, там батько працював разом з майбутнім зятем, та блііін, що ж це таке. 🤪
Злива інформації• 11 марта 2024
Ответ дляМурзилка
честно? да.