Тётушка Лошадь• 12 марта 2024
Як організувати детокс організму в домашніх умовах?
Порадьте дієту на 3-5 днів, будь ласка.
Бибер-анонимер• 12 марта 2024
Влздержитесь просто от мучного, мяса, трансжиров и молочки. Посидите на кашках и овощах тушеных. В них много клетчатки.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Пийте сіль Барбари, чистіть печінку
Печінку не треба чистити.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А тоякісь чистки, бадягу всяку п´ють.. У організма для очищення є виділені функції, йому всякі чистки абсолютно не потрібні.
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Для когось таке харчування норма а не детоксикація.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Звичайно. Просто для тих хто налягає на жирненькн, смажене, то трошки ’відпочине’ підшлункова.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Треба
Вона не брудна. В ній нема ніякого сміття. Що і навіщо ви зібралися вичищати з органу?
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Тільки це зовсім не детоксикація
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Більше нічого не пишіть, ок
Бибер-анонимер• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Не до всех это доходит. Сейчас медики превратились в индустрию. Каждая вторая закончила 3х дневные курсы по диетологи, и мнит себя проФФесором. А люди и ведутся. Это куда проще, чем сварить себе кашу из не измельчённых в пыль овсянки, и куда легче чем салат из варёной свёклы, орехов и оливкового масла
Бибер-анонимер• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Треба
От чего? Если печень не справляется с очистительной функцией, а чистмт она кровь, то это проявляется очень не хорошими болезнями. Которые ’чисткой’ не вылечить.
Бибер-анонимер• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Я и пишу, что автору стоит начать с этого. И вполне вероятно, что этого и будет достаточно
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Автору потрібно за 3-5 днів, а чуда не буває. Це спосіб життя
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Сліпе зондування або тюбаж – це процедура з очищення печінки та жовчного міхура, основних фільтрів організму. Захід спрямований на запобігання застою жовчі, очищення печінки та жовчного міхура. Тюбаж складається з двох елементів - розігріву та прийому очищувальних засобів.
Бибер-анонимер• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Тюбаж делают по показаниям. И только по назначению врача. Это я вам говорю как человек, у которого таки удалили желчный. И 10 лет попыток сохранить орган - оказались до сраки. Если орган производит камни, он уже болен. И тюбаж, усроксан, питание, зарядка - не помогут. Все это сработает только если нет проблемы. Интересно про печень. Тюбаж срабатывает на сброс желчи. Сокращение желчного. Потом у человека понос. Потому что желч пошла. Причём тут печень? Тюбаж работает на желчный, а не на печень
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Існує багато методик для очищення печінки, жовчного міхура:
дуоденальне зондування (одночасно діагностична також лікувальна процедура, в результаті якої можна з´ясувати ступінь також причину захворювання і видалити застояну жовч);
сліпе зондування (очищення печінки в амбулаторних умовах будинку); чищення печінки по Малахову, Семенової, Щадилова, Морицу.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Гуглити інтернет статейки від копірайтерів, далеких від медицини ми вміємо. І ще раз, печінка не чиститься ніяк. Всі ці процедури - жовчогінні. Назначають лікарем після УЗД.
А то потім такі ’чистильщики’ потрапляють ургентною на операцію з нестерпними болями ( печінковою колікою).
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Розторопшу і сіль Барбари пийте
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Та це просто жах, чим засинають людям голову.
Шукаю роботу. Трапилася мені компанія ( група компаній), що є власником ТМ вайт мандарин, якось еко побутової хімії.
Вже збиралася на співбесіду, зайшла на їх сайт почитати, що ще у них є в портфелі.
А там біодобавки, детокси від всіх хвороб і т.д.
Пішла далі, включила на ютуб відео їх спеціаліста по продуктам і там почалося : хлорофіл наситити киснем вашу кров’, ’ця добавка вилікує артроз’ і т.д.
Від співбесіди я відмовилась, я не зможу з серйозним обличчям обговорювати просування таких продуктів.
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Розторопшу і сіль Барбари пийте
Нащо? Якщо немає застою жовчі по УЗД, нащо мені срачка від тої розторопші?
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Так я не вам, а автору написала
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Так я не вам, а автору написала
До автора те саме питання, нащо воно їй, якщо нема показань?
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Звідки ви знаєте є чи нема?
Лише б носа всунути)
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Звідки ви знаєте є чи нема?
Лише б носа всунути)
Де автор писала про УЗД та те, що їй призначили гнати жовч?
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Вам насправді нічого робити вечорами, а ніж обговорювати чужі запори ?
Заставляличка• 12 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Мені насправді не пофіг на те, що люди вбивають собі здоров´я, слухаючи такі поради.
А я нівроку• 12 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Судячи з теми автор своє здоров´я вбила давно. А чужі поради не ваша справа.