ну артистка)то фсбшники в личку строчат вербовщики куевы в цифровую армию россии,то ця помешана на женьшинах))кому то писала еще?надо деньги брать.пусть донатят на всу и будем строчить)Мурка в бурке
Профіль | 0.00 (0%)
Можешь создать еще одну интересную тему?
вчора 12:35
Обращение Безуглой к женщинам Украины
8 березня побажаю українським громадянкам більше усвідомлення не тільки своїх прав, а й обов’язків. В Конституції немає двох видів громадян, і мобілізація мала б бути для жінок теж, принаймні на:
- небойові посади,
- оборонні підприємства.
Наразі ж ми маємо все більшу різницю реальностей, в яких живуть громадяни і громадянки в Україні. Для жінок війни немає або ж їхня роль все більше підтримуюча і пасивна. Для чоловіків — це війна / очікування мобілізації / відчуття дискомфорту і вини, що не «там» / реабілітація після поранень.
Мобілізація все більше грузне в популізмі політиків, страху опинитися в бюрократичному пеклі ЗСУ без знання про свій шлях і нитті «нафронтниць» — ще однієї категорії громадянок, які активно відправляють в соцмережах українських чоловіків воювати.Ми самі розтягуємо динаміку розвитку війни, оскільки розвиваємось повільно та тяжіємо до напівмір.
А перемагає той, хто адаптується і змінюється швидше.
Перемагають винахідливіші.
Системніші.
Перемагає народ, не окремі генерали, батальйони і представники влади. Не чоловіки, не жінки.
Народ.
І якщо українські жінки не інтегруються у воєнізацію і боротьбу країни, ми програємо.
Окрема подяка і шана всім українським жінкам, хто усвідомлює, що і як відбувається, та бере участь у наближенні перемоги як добровольці. А також всім, хто не виїхав на «соціалочку» за кордон, а має мужність залишитись тут та долучається до підтримання економіки держави. ...
Профіль | 0.00 (0%)
вчора 12:35
Обращение Безуглой к женщинам Украины
- небойові посади,
- оборонні підприємства.
Перемагають винахідливіші.
Системніші.
Народ.
Татьяна-bfd8• 12 марта 2024
Тю, всегда думала что Манька и Мурка в бурке один человек. Разве нет ?
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ дляViktoryjaG
Или вы ее реинкарнация?
Манька как Билли Миллиган , размножение личностей
Санька-4b93• 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Родные сестры
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ длязорi
и вы туда же?)не читали вы муркины темки и ответы.
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 13 марта 2024
Ответ длязорi
Та хз, у вас схожий стиль))
Anastasiia-9046• 13 марта 2024
Знову Безмозглу випустили для прощупування грунту
Прям як перед звільненням Залужного
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ дляVesy
И эти Зорі тоже к ним ))) все это одно
И форумчанка . Клепает маня акки как безумная
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ дляМиззери
Но автор точно Исида и форумчанка
Недавно тут скидывали полный список манькиных ников. Жаль не сохранила
Anastasiia-9046• 13 марта 2024
Ответ дляWomAnn
Наконец забанили. Достала уже
Треба, щоб і автора забанили, а то ці клони вже набридли
Ответ дляМиззери
Но автор точно Исида и форумчанка
в точку!как там вы в польше?а по чем квартиры в Киеве сдали?продаваться не собираетесь и навсегда спетлять?по чем квартиры в польше?еще ж и детям надо.около миллиона евро ,если не полтора вывалить надо,что б получить такое же жилье как в Киеве.я не знаю.как вы по штуке евро выбрасываете на аренду а плюс и жизнь дороже .за 2 с половиной года 30 тыс евро только аренда а плюс так расходы и считай 40-50 тыс евро в трубу просто потерянные деньги.я б лучше ребенку квартиру бы взяла да в аренду сдала пока что