Синди Кроуфорд• 13 марта 2024
Навчіть мене варити борщ по іншому що окремо відварювати буряк
Я думала що буряк моркву, цибулю натирати і смажити, тушити в томатному соусі
А мені недавно відкрили очі
Що на сковорідці нічого не треба жарити, і буряк варити у воді а не тушити
Навчіть .. дуже смачний борщ
А мені недавно відкрили очі
Навчіть .. дуже смачний борщ
Викачую яйцями• 13 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
У мене мама і бабуся завжди такий буряк додавали в борщ. В чим він краще?
я не знаю чим краще, у мене в родині завжди варили з такими буряками)))
Божий одуванчик• 13 марта 2024
Буряк і моркву ріжу тонкою соломкою, - трохи довше, ніж потерти, але я люблю структуру, а не кашу із овочів.
Трохи обсмажую цибулю, моркву і буряк, потім додаю томатну пасту і спеції, обов´язково чорний і гострий перець і багато паприки, трохи води.
У м´ясний бульйон додаю картоплю, потім капусту звичайну соломкою, потім добре протушковану заправку.
Якщо солодкий, то можна додати трохи-трохи гірчиці звичайної чи в зернятках. Перед вимкненням потертий часник.
Виходить дуже смачно, колір насичений, нічого складного у приготуванні не бачу. Навіщо варити буряк окремо - не уявляю, зайва морока, якщо не хочете чи не можна смаженого, то можна не зажарювати, а протушкувати у томаті. Якщо недостатньо кольору, то замість оцета добре підходить паприка, вона додасть і кольору і смаку.
Подмигашка• 13 марта 2024
Читаю і сміюсь чогось,борщі з кислою капустою ,з торчином ,з гірчицею ,давайте ще, хтось здивуйте.)
Все буде• 13 марта 2024
Куча рецептов настрочили и не одна не написала , где брать красную воду для борща!!!???
Щира українка• 13 марта 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Вибачте а яка різниця варити окремо чи кинути сирий та варити в борщі. А можно ще окремо сварити моркву, картоплю, м´ясо та цибулю фасоль а потім все змішати. Хоч спеції не треба окремо варити?
А замахаться?
Муж пришёл а жена уставшая- целый день борщ варила
Щира українка• 13 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
Я покупаю тёртый буряк в банке.
Жареный
С луком
Тушу с сахаром
Жареный
С луком
Тушу с сахаром
Щира українка• 13 марта 2024
Ответ дляВсе буде
Вот она. Я ее долго искала и нашла.
Осталось найти розовый майонез для шубы
Щепотка_совести• 13 марта 2024
Я частину буряку варю у борщі, частину - тушкую з морквою та цибулею, але додаю трошки оцту чи лимонного соку, щоб не втрачав колір
Борщ виходить червоний
Не обижаюсь• 13 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Зачем вы тот бульон сливаете?
Заморачиваться любите?
Потому что первую воду и надо сливать вместе с кровью, грязью. А на второй воде уже варится чистый прозрачный бульон.
Баба_Воля• 13 марта 2024
Вообще ничего не тушу, в кипяток закидываю в такой последовательности -картошку, лук, морковку, капусту, фасоль готовую,, мясо, в самом конце отваренный буряк на терке, закипело-выключила, настояться час. Супер борщ!
Небоброїдка• 13 марта 2024
Як на мене, то заправка до борщу то найсмачніше. Тому тільки тушкую морква, буряк, цибуля + помідори різані, з лаврушкою та перчиком, в кінці часничку мілко нарізаного. Коли майже зварилася картопля додаю заправку, капусту (люблю щоб була нерозварена) і ще хв 7 готую, потім виключаю і кидаю зелень.
Не обижаюсь• 13 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Автор постебалась))) а все и рады свои рецепты строчить, как будто кому то они нужны.
Много лет назад меня как раз на советчице и научили варить вкусный борщ.
Не обижаюсь• 13 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Ничего отдельно не варю. Задарку могу делать, могу нет. Буряк добавляю в борщ в самом конце, перед зажаркой. Чтоб борщ был насыщенного красного цвета, нужно, чтоб буряк не кипел, томился. Вкус борща в большей мере зависит от соотношения соли, сахара, кислоты, а не от танцев с бубном с отдельными варками и зажарками.
Именно. Баланс вкусов. Солёное, сладкое и кислинка.
Чумачечая_• 13 марта 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Пишіть той рецепт
ніколи такого не було• 13 марта 2024
Відварений і потертий буряк разом з квасолею і засмажкою зберігаю в морозилці.
Картопля+капуста напівготові-кладу мерзлу брилу.
Два-три тижні і фсьо• 13 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ой, как я люблю эти все ваши срачи по поводу рецепта борща.
Давайте девочки, не подведите, я за попкорном.
а я про длину стельки люблю))
давно что-то не было
Не обижаюсь• 13 марта 2024
Ответ дляЧумачечая_
Пишіть той рецепт
Вы не поняли. У меня не получался темно-красный. Я вываривала буряк. Научили тушить зажарку с буряком на сковороде и добавлять в самом конце. Ничего исключительного. Просто я не знала.
Сладкий лимончик• 13 марта 2024
У меня на 4 л кастрюлю один большой вареный или запеченный буряк, тру, смешиваю с одной столовой ложкой сахара и одной упаковкой томатной пасты 70 г Розумний вибір. Лук и морковь не пассерую, просто в бульон кидаю вместе с капустой, когда все овощи уже готовы, добавляю смесь с буряком и через пару минут выключаю.
Сладкий лимончик• 13 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Он сладкий.
Все буде Україна• 13 марта 2024
Я всегда отдельно варю в кожуре до полуготовности,потом натираю на терку и тушу немного с луком морковкой и томатом.Это все отправляю в кастрюлю за 10 минут до готовности
Госпожа_тамагочи• 13 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Он сладкий.
Певно це раніше так було. Зараз і червоний буряк солодкий.
Слоник-тоник• 13 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Автор, если варить борщ по фен-шую, то буряк отваривается отдельно, пока не побелеет. На сковороде тушится лук, морковка, немного буряка на тёрке и томат. Когда сварится буряк кидается картошка, когда картошка будет наполовину готова - капуста. Через 5 мин после капусты зажарка. У меня тетя повар, так варится борщ по технологии.
Кацапский даже не борщ
Слоник-тоник• 13 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
У нас всі жінки по мамі варять на луковому бульйоні. Ріжете мілко велику луковицю і в киплячу воду, пів години до жовтого кольору, і варіть на цьому і борщ і суп, все буде смачно
Борщ у нас дієтичній, бо всі на дієтах. В цей бульйон кладемо картоплю і варимо до півготовності, потім все разом натерте буряк, морква, капуста, болгарський перець, після закипання додати олію пахучу, ще хвилин 10, 15 і готово. М´ясо варимо окремо
Это просто постный борщ. При чём тут диета?
Последний вагон• 13 марта 2024
Автор я варю мʼясо, як закипить злива і варю знову, потім добавляю картошку, морквину порізану дрібно соломкою і пів півцибулини як на зажарку, але я дуже дрібно шаткую і сіль.
Окремо на сковороді цибуля, на маленькому вогні, щоб зарумянилася а не згоріла, потім перець червоний небагато, потім добавляю морквину натерту, але перемішую дві хвилини не більше, потім томати, і цукор. Через 4 хв як вони протушаться я їх трошки розтовчу і добавляю натертий буряк варений (бо я купую вже варений) і готову квасолю. все це одну хвилину перемішую і кидаю в бульйон і шатковану капусту. Поки воно все як прокипить разом 5 хвилин, збираю пінку від томатів, і добавляю хмелі-сунелі і декілька зубчиків часника мілко порізаних і жменьку зелені з морозилки. І все
Эскиз бесконечности• 13 марта 2024
Дівчатка, а хто борщ у скороварці варить? Мені подобається, який він виходить за смаком, м´ясо аж на волокна розпадається. Але ж там не додаси зажарку в кінці. Закладаю всі овочі відразу, іноді протушені, інколи ні, і ось буряк виварюється, борщ не червоний виходить. Як ви виходите з цього?
Замулена ріка• 13 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Кацапский даже не борщ
Заспокойтесь, щира українка. в мене тітка шеф поваром працювала і я варю борщ по її рецепту вже багато років. Я в своєму пості детально рецепт не розписувала, бо авторка цього не просила. вона питала чи буряк варится окремо, я відповіла, що я варю окремо і описала приблизну послідовність приготування СВОГО борща
А ви варіть те, що вам до душі і їжте на здоров’я.
Замулена ріка• 13 марта 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Все відразу закладаю.
Єдине, можу окремо протушкувати буряк+моркву+цибулю+томат в цій же чаші на режимі ’Жарка’, потім туди додати шматочки м’яса, картоплю і капусту.
Пошаманю• 13 марта 2024
я ніколи в борщ нічого не обсмажую.
на ніч замочую квасолю, наступного дня варю квасолю з м´ясом (курка 45 хв, свинина 1 годину).
натираю на крупну терку буряк, ріжу картоплю на невеликі кусочки, закидаю в каструлю, ставлю таймер на 15 хв.
тим часом нарізаю мілко цибулю, кабачок, перець, капусту, натираю на мілку терку моркву і закидаю все в каструлю коли спрацював таймер, знов ставлю на 15 хв.
як спрацював таймер додаю потихеньку томатну пасту і пробую на сіль і кислоту, додаю по необхідності.
закидаю порізані кріп, петрушку і шпинат, доводжу до кипіння і виключаю.
даю трохи настоятись.
Эскиз бесконечности• 13 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Все відразу закладаю.
я теж так готую. Ось недостатньо він червоний для мене на виході.
Інколи ще заморочуюсь з бульоном: варю на плиті , знімаю шум і переливаю в чашу потім. Поки варю, якраз овочі в чаші тушкуються.