Синди Кроуфорд• 13 марта 2024
Навчіть мене варити борщ по іншому що окремо відварювати буряк
Я думала що буряк моркву, цибулю натирати і смажити, тушити в томатному соусі
А мені недавно відкрили очі
Що на сковорідці нічого не треба жарити, і буряк варити у воді а не тушити
Навчіть .. дуже смачний борщ
А мені недавно відкрили очі
Навчіть .. дуже смачний борщ
Рятівник Малібу• 13 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Автор постебалась))) а все и рады свои рецепты строчить, как будто кому то они нужны.
Та є тут
Жареним постійно від них тхне
Аннуитет• 13 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Зачем вы тот бульон сливаете?
Заморачиваться любите?
Мені так краще. Подобається чистий бульйон і не люблю стояти знімати піну
МастерЮля• 13 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я лише свинину відварюю
Все інше Торчин заправка
Швидко смачно і головне - завжди свіже
А не стояло чотири дні жиром в три пальці покрилося і кипяти і давись тиждень перекипяченим((
Все інше Торчин заправка
Швидко смачно і головне - завжди свіже
Чого у вас жир в три пальця? Торчин сама користь))))
Рятівник Малібу• 13 марта 2024
Ответ дляМастерЮля
В мене нема жиру в три пальця
Гарна фантазія у вас
Жарте далі )
Гарна фантазія у вас
Жарте далі )
Сплюшка• 13 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Ну мне, например, интересно как другие готовят. Спасибо кто делится своими рецептами, может попробую и так как у них.
Синди Кроуфорд
• 13 марта 2024
Цибулю і моркву треба жарити? Чи відразу тушити з водичкою
Просто каралева• 13 марта 2024
Автор, респект. Смотрите сколько ведомых, готовых всех веселить))))
Выписывают рецепты, доказывают.
Это автор пример привела, как управлять массами.
Выписывают рецепты, доказывают.
Сплюшка• 13 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Выписывают рецепты, доказывают.
А чего вас так возмущает?
Люди делятся рецептами, значит им интересно
МастерЮля• 13 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
В мене нема жиру в три пальця
Гарна фантазія у вас
Жарте далі )
Гарна фантазія у вас
Жарте далі )
Ви ж самі про жир в три пальця писали, це мабуть ви готувєте що так «смачно» описуєте. Що таке «жарити»?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 марта 2024
Ничего не тушу і не жарю, просто відварюю, додаю томатний сік , помідори або пасту, ну і трішки часнику , щоб покипів хвилинку.
Кукусикиииииии• 13 марта 2024
Морковь, лук, томатная паста - зажарка
Фасоль отдельно заранее сварить
Варёный буряк натереть на тёрке в конце
Капуста
Зелень
Картошка
Фасоль отдельно заранее сварить
Варёный буряк натереть на тёрке в конце
Капуста
Зелень
Картошка
Анонимарик• 13 марта 2024
Если нужен диетический борщ без жарки, я варю отдельно свеклу в кожуре или запекаю, или в микроволновке. И отдельно варю бульон, как обычно, заправляю картошкой, морковкой, луком, капустой и томатом. Травки-приправки. Или вместо томата можно добавить ложку уксуса/ лимонного сока и ложку сахара. Готовую свеклу натираю, туда выдавливаю чеснок и заправляю борщ. Довожу до кипения и выключаю. Должен немного постоять, минут 15. И по вкусу отлично, и не такой жирный как с зажарками.
західний_діалект• 13 марта 2024
Я ток буряк , промываю и первым кладу в бульон, остальное кладу, когда буряк посветлеет
Сусідка зверху• 13 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я лише свинину відварюю
Все інше Торчин заправка
Швидко смачно і головне - завжди свіже
Все інше Торчин заправка
Швидко смачно і головне - завжди свіже
Для чого кип´ятити?
Зварила, охолов і в холодильник. Відливаєш собі, скільки треба,а той собі в далі стоїть. Не кладіть жиру, то й буде його в три пальці.
Сусідка зверху• 13 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Треба саме тушити чи спочатку жарити цибулю і моркву?
Я тушкую, не їмо смажене.
Сусідка зверху• 13 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Без водички. Вже після додавання томату,якщо бачите, що густе, то трохи бульйону з каструлі можна додати.
Как нефиг делать• 13 марта 2024
Ответ дляБаба на горошині
На початку почистити і відварити буряк, тоді вийняти його, натерти і протушити з цибулькою і морквою. А в бурячковій воді варити борщ. І колір і смак шикарні
Вибачте а яка різниця варити окремо чи кинути сирий та варити в борщі. А можно ще окремо сварити моркву, картоплю, м´ясо та цибулю фасоль а потім все змішати. Хоч спеції не треба окремо варити?
Раз одела не бу• 13 марта 2024
Я не варю буряк ніколи, просто окремо обжарюю з цукром, щоб колір зберігався, і лимону трохи даю. Цибуля, морква, помідор, перець, томатна паста, якщо помідор не дуже червоний - окремо.
Как нефиг делать• 13 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Зачем вы тот бульон сливаете?
Заморачиваться любите?
Так діткам роблять, не жирний 2й 3й бульйон
Анонимарик• 13 марта 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Потому что если варить вместе, свекла светлеет и борщ перестает быть бордовым. Мы любим бордовый.
Тоскующая• 13 марта 2024
Ничего отдельно не варю. Задарку могу делать, могу нет. Буряк добавляю в борщ в самом конце, перед зажаркой. Чтоб борщ был насыщенного красного цвета, нужно, чтоб буряк не кипел, томился. Вкус борща в большей мере зависит от соотношения соли, сахара, кислоты, а не от танцев с бубном с отдельными варками и зажарками.
Наша взяла• 13 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я тушу
ПуГоФФка• 13 марта 2024
Сначало спросите себя, правильный ли вы буряк берете на борщ? Потому, что есть борщевой буряк
Викачую яйцями• 13 марта 2024
всегда варю буряк с бульоном, но и буряк на борщ берем не такой как на винегрет, а борщевой - розовый с белыми прожилками. Лук и моркву протущиваю с томатом, томаты домашние специально консервирует мама, не томатная паста, отдельно. Сколько хозяек столько и борщей.
Госпожа_тамагочи• 13 марта 2024
А хто якої густоти борщ робить? Так щоб ложка стояла? Я завжди зову’експерта’ доньку. І вона куштує на сіль, кислоту, густоту борща. Але вона не любить дуже густий.
Анонимарик• 13 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Выше фото с ложкой))
Госпожа_тамагочи• 13 марта 2024
Ответ дляВикачую яйцями
У мене мама і бабуся завжди такий буряк додавали в борщ. В чим він краще?