Синди Кроуфорд• 13 марта 2024

Навчіть мене варити борщ по іншому що окремо відварювати буряк

Я думала що буряк моркву, цибулю натирати і смажити, тушити в томатному соусі
А мені недавно відкрили очі
Що на сковорідці нічого не треба жарити, і буряк варити у воді а не тушити

Навчіть .. дуже смачний борщ
Дело было давно• 13 марта 2024
Автор, не треба, то не борщ , а казна-що.

Кубик Рубика• 13 марта 2024
рыбы туда, рыбы!!!!
Небалувана Галя• 13 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я кухар. За радянським гостом буряк припускають з кислотою окремо від моркви-цибулі.
нащо?повинно ж буте огрунтування...
Кубик Рубика• 13 марта 2024
Каждый варит свой единственный и неповторимый борщ..
При этом, каждый борщ у одной хозяйки- всегда разный))
Лично я варю борщ только на говядине, в нашей семье не едят супы на свиных бульонах.
Я не тушу буряк, тушу только лук+морковь+ томат.
Ни сахара, ни уксуса я не добавляю
Рожева юбка• 13 марта 2024
Плита грязнючая, но борщ очень насыщенный , Буряк не тушу, просто кидаю в кастрюлю, без мяса . Мой секрет- готовить с душой и любовью
Кубик Рубика• 13 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Божечки, я готова борщ есть с утра и до вечера.
Ночью тоже могу
Фокус-Покус• 13 марта 2024
Ответ дляНебалувана Галя
нащо?повинно ж буте огрунтування...
Обґрунтування? Щоб зберегти колір.
Сумчатая кошка• 13 марта 2024
Завжди тушкую спочатку натертий сирий буряк разом з морквою, додаю туди трішки масла, квашеної капусти, якщо нема - лимонного соку/квашену помідору. Обов´язково томатний соус (роблю сама)
Кислота зберігає колір. Потім уже оцю суміш додаю до готового бульйону. І закидую картоплю.
Фокус-Покус• 13 марта 2024
Ответ дляВсе буде
Куча рецептов настрочили и не одна не написала , где брать красную воду для борща!!!???
Наквасити ж, тю!

Фокус-Покус• 13 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
рыбы туда, рыбы!!!!
Борщ по-дніпропетровськи зі смаженими карасиками - то ж казка!
А_мій_самий_самий• 13 марта 2024
Мені все ж таки, подобається перший варіант з тушкуванням буряку з томатами окремо:)
Кубик Рубика• 13 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
С трудом понимаю, но дело каждого
Милота• 13 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Варите буряк в коруже заранее. Потом в кастрюле варите картошку, одновременно делаете зажарку:лук,морковка,том паста. Закидываете к картошке,варите до готовности. В конце закидываете тертый буряк и совсем немного квашеной капусты. Доводите до кипения и сразу выключаете! Не варите с буряком, иначе цвет потеряет. Дайте настояться час.
Это рецепт борща из детского сада
Милота• 13 марта 2024
Ответ дляАннуитет
Я так варю:
Приварюю буряк.
На малому вогні варю мʼясо, будь-яке( першу воду зливаю), додаю туди картоплю. Чищу буряк, яких охолов. На сковорідці тушкую разом буряк, моркву та цибулю, під кришкою. Потім додаю томатну пасту ( не багато) і ложку сметани жирної. Тушкується. Шинкую капусту та додаю до каструлі. Покипить хв 10, додаю тушкований буряк. Відкриваю фасоль консерванту, промиваю добре, до борщу. Сіль, цукор, перець, лавровий лист за смаком. В кінці зелень.
Зачем варить, а потом его ещё и тушить. Он тертый тушиться 5 мин
Милота• 13 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Цибулю і моркву треба жарити? Чи відразу тушити з водичкою
Водичкой? Или водочкой?
Милота• 13 марта 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Любите твердую картошку?
Мания-Величия• 13 марта 2024
Самое бесполезная и не вкусная еда. А какой срач развели, нужно же уметь
Борець за гаманець• 13 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Обґрунтування? Щоб зберегти колір.
Навіщо окремо додавати кислоту, якщо в томаті, помідорах, соусі вже є кислота і вона спрацює точно так само, збереже колір. Цей момент мені був завжди незрозумілий
Сито для думок• 13 марта 2024
Я вообще борщ варю без буряка.
Томатную пасту не использую.
Зажарку делаю на томате собственного производства.
Чтобы борщ был с кислинкой,то около часа тушу зажарку.Капусту кидаю в последний момент,она варится всего 3-5 минут.

Небалувана Галя• 13 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Обґрунтування? Щоб зберегти колір.
для цього кислота,а чому не можна змішувати буряк,моркву та лук?
Баба на горошині• 13 марта 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Вибачте а яка різниця варити окремо чи кинути сирий та варити в борщі. А можно ще окремо сварити моркву, картоплю, м´ясо та цибулю фасоль а потім все змішати. Хоч спеції не треба окремо варити?
Вибачте, але варити буряк довше, ніж картоплю )
Хочу в БАНю• 13 марта 2024
Кто как любит, кто то жарит и тушит в томате, мне больше нравится нарезать буряк, бросить в кипящую воду, когда он станет светлым, бросаю картофель, потом морковь с луком (иногда с болгарским перцем) обжаренные и тушенные в томате, потом капусту и зелень. Если с мясом, то естественно сначала сварить мясо, потом буряк и т.д. Попробуйте, потом решите как вам больше нравится.
Доктор Хаос• 13 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Это просто постный борщ. При чём тут диета?
При том что мы такой всегда едим, а не в пост. И мясные бульоны не едим и не варим на них ничего
Все знаю від і до• 14 марта 2024
І ніхто не написав автору рецепт того борщу,про який вона просила

Я варю ( як і варила моя мама,як і бабуся і т.д) лише так:

Ставлю каструлю з водою,кидаю туди м´ясо,коли починає закипати-знімаю ретельно піну,одразу ж кидаю туди друбно нарізану невеличку цибулинку і нарізаний тонкою соломкою СИРИЙ буряк ( вінегретний або борщовий без різниці,але борщовий все ж смачніший). Даю буряку закипіти,прикручую на мінімум і варю бульон з буряком,аж поки бульон не посвітліє і буряк не втратить колір.
У цей час чистю та ріжу картоплю,дрібними кубиками цибулю,тру на кабаковій тертці моркву,ріжу соломкою салатний перець. На сковорідку наливаю олії і смажу цибулю до прозорості і легкої золотинки,кидаю до неї моркву,прожарюю до золотого відтінку усе.Додаю пів-чайної ложки цукру ( не лише для смаку,більше для кольору-тоді борщ буде красивішим).Далі вливаю томат ( або свій консервований або томатне пюре,або перебиті блендером свіжі помідори,якщо це їх сезон.НЕ ПАСТУ) і протушую аж до тих пір,поки уся маса не загусне.
В момент,коли зажарка буде смажитись-кидаю до бульону порізану картоплю,як закипить-салатний перець. Шинкую капусту.Як картопля дійде майже до готовності-кидаю капусту і проварюю до готовності капусти,і аж тоді вкидаю до каструлі томатну зажарку,лавровий лист і дрібно порізану свіжу петрушку з кропом.Солю за смаком.,вимикаю,даю настоятися хвилин 20 мінімум. Якщо кислоти мені недостатньо-сиплю декілька крупинок ЛИМОННОЇ КИСЛОТИ. Не дай боже не оцту,саме кислоти! Тоді не буде борщ оцтом смердіти.
Смачнішого борща я ніде не їла. Хоча сама варила по різному-і тушкувала буряк,і терла його,і додавала в кінці варки. Але найсмачніше саме так,як я описала.
Відварювати його окремо або цілим в шкуркі і потім терти вважаю ізвращєнієм,вибачте. Також покупна заправка із тюбика-хімозна гидота для лінивих.
Все знаю від і до• 14 марта 2024
Бляха,який влучний нік мені підібрали))))))
Мальдивирую• 15 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я добавляю и тушеный и варный буряк)))) и вобще я зажарку блендерю , мне так вкуснее
А я все натираю на мілку терку